Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo mladšího žactva Středočeského kraje skupina "B"

Kutná Hora (28. 4. 2017)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FidraJakub Fidra 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.66
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.30
3 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika "B"TJ Sokol Kolín-atletika "B" 09.65
4 Matěj HájekMatěj Hájek 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.75
5 David BenešDavid Beneš 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.99
6 Štěpán DubŠtěpán Dub 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 08.50
2 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 09.22
3 Jaroslav JarýJaroslav Jarý 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 09.63
4 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.03
5 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 10.25
6 Ondřej HenrichOndřej Henrich 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MachurkaAdam Machurka 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 08.85
2 Martin MachajMartin Machaj 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.40
3 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.88
MS Lukáš KučeraLukáš Kučera 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.14
MS Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.23
6 Jakub MatoušekJakub Matoušek 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MžíkMartin Mžík 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.25
2 Šimon PokornýŠimon Pokorný 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.46
3 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 09.72
4 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.97
5 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika "B"TJ Sokol Kolín-atletika "B" 10.23
6 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika "B"TJ Sokol Kolín-atletika "B" 10.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 08.60
MS Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.89
3 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.44
4 Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.63
5 Šimon StarýŠimon Starý 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.48
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 08.41
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 08.85
3 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 09.07
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.29
5 Dan ŠkopDan Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletika "B"TJ Sokol Kolín-atletika "B" 09.75
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 08.46 11
2 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 08.54 9
3 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 08.54 8
4 Adam MachurkaAdam Machurka 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 08.59 7
5 Jakub FidraJakub Fidra 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.61 6
6 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 08.77 5
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.98
2 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 09.04 4
3 Martin MžíkMartin Mžík 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.22 3
4 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 09.26 2
5 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.46 1
6 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.68
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 08.78
2 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.18
3 Alžběta ČernáAlžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 09.25
4 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 09.28
5 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 09.62
6 Kateřina DejdováKateřina Dejdová 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 09.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.08
2 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletika "B"TJ Sokol Kolín-atletika "B" 09.36
3 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.44
4 Magdaléna DufalováMagdaléna Dufalová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.70
5 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.05
6 Bára DubováBára Dubová 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 10.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 08.83
2 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 09.04
3 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.48
4 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.55
5 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletika "B"TJ Sokol Kolín-atletika "B" 09.55
6 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.20
2 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika "B"TJ Sokol Kolín-atletika "B" 09.35
3 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.53
4 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.68
5 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.80
6 Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 09.14
2 Michaela VaňkováMichaela Vaňková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.53
3 Monika VedralováMonika Vedralová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.41
4 Estel VolfováEstel Volfová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.43
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 08.75 11
2 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 08.78 9
3 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 08.94 8
4 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.05 7
5 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 09.09 6
6 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.12 5
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 28.4.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.24 4
2 Alžběta ČernáAlžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 09.24 3
3 Kristýna JežkováKristýna Ježková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.29 2
4 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika "A"TJ Sokol Kolín-atletika "A" 09.34 1
5 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletika "B"TJ Sokol Kolín-atletika "B" 09.41
6 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika "B"TJ Sokol Kolín-atletika "B" 09.50
Celkem 6 závodníků