výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C

Praha - Jeseniova (1. 6. 2017)

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:52.25 9.00
2 Václav VítekVáclav Vítek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:57.24 8.00
3 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1:57.31 7.00
4 Marek NěmecMarek Němec 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:02.33 4.00
5 Marek VeselýMarek Veselý 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:04.33 1.00
6 Dominik KozohorskýDominik Kozohorský 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:04.35
7 David MoggDavid Mogg 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:08.55
8 Radek VachtlRadek Vachtl 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:15.05
9 Libor ZelenkaLibor Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:18.08
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:00.25 5.00
2 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:02.98 3.00
3 Adam KrnáčAdam Krnáč 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:05.38
4 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:07.29
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:09.67
6 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:10.10
7 David RajchartDavid Rajchart 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:13.03
8 Martin LachmanMartin Lachman 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:43.61
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:49.85 11.00
2 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:58.36 6.00
3 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:04.17 2.00
4 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:08.83
5 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:11.61
6 Viktor JakubůViktor Jakubů 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:21.25
7 David MichálekDavid Michálek 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:22.87
Dominik LukášekDominik Lukášek 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:58.69 11.00
2 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:04.12 6.00
3 Markéta ProkelováMarkéta Prokelová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:05.73 5.00
4 Hedvika DejdarováHedvika Dejdarová 05 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:10.04 3.00
5 Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:12.89 1.00
6 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:19.28
7 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:22.72
8 Adéla MaříkováAdéla Maříková 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:23.27
9 Lora CassidyLora Cassidy 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:28.02
10 Anna ValešováAnna Valešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:34.73
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:59.38 9.00
2 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:01.14 8.00
3 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:01.39 7.00
4 Barbora JavornickáBarbora Javornická 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:09.50 4.00
5 Soňa SnížkováSoňa Snížková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:11.40 2.00
6 Tereza ChalupováTereza Chalupová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:17.67
7 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:18.48
8 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková 06 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:23.46
9 Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:24.73
MB Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:17.47
Celkem 10 závodníků