výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C

Praha - Jeseniova (1. 6. 2017)

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.40 11.00
2 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.37 9.00
3 Jan KrálJan Král
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.34 8.00
4 Jan GuttenbergJan Guttenberg
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1.31 7.00
5 Bruno JakešBruno Jakeš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 1.31 6.00
6 Ondřej KřížOndřej Kříž
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 1.28 5.00
7 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.28 4.00
8 Jan RajmonJan Rajmon
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.25 3.00
9 Jakub ŘehákJakub Řehák
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 1.25 2.00
10= Lukáš HolinkaLukáš Holinka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 1.20 0.50
10= David BalcarDavid Balcar
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1.20 0.50
12 David SýkoraDavid Sýkora
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 1.15
13 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 1.10
14 Václav VlasákVáclav Vlasák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1.10
15= Dalibor ŤulákDalibor Ťulák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1.05
15= Radek SvozilRadek Svozil
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 1.05
15= Marek MěchuraMarek Měchura
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 1.05
18 Jáchym RysJáchym Rys
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 1.05
Jakub KolínskýJakub Kolínský
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 NM
Mirek ŠťastnýMirek Šťastný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 NM
Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 NM
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ellen OlšavskáEllen Olšavská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.45 11.00
2 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.35 9.00
3= Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.29 7.50
3= Marina KollárováMarina Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1.29 7.50
5 Klára FialkováKlára Fialková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.26 6.00
6 Anna BednářováAnna Bednářová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.26 5.00
7 Anita NovákováAnita Nováková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
04 1.20 4.00
8 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 1.20 3.00
9 Dorota VeverkováDorota Veverková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 1.15 2.00
10= Tisa KirbyTisa Kirby
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 1.15 0.33
10= Daniela BarabashevaDaniela Barabasheva
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.15 0.33
10= Anna DavidováAnna Davidová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.15 0.33
13 Anna MrázováAnna Mrázová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.15
14 Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
04 1.10
15 Lucie BaldováLucie Baldová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 1.10
16 Barbora VelenskáBarbora Velenská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 1.05
17 Agáta VágenknechtováAgáta Vágenknechtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 1.05
18 Barbora LandováBarbora Landová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.05
19= Anna PolákováAnna Poláková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 1.00
19= Anna SopkováAnna Sopková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 1.00
19= Izabel KubiesIzabel Kubies
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 1.00
Sophie HegyiSophie Hegyi
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
04 DNS
Magdalena KlírováMagdalena Klírová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 DNS
Julie NěmečkováJulie Němečková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 NM
Celkem 24 závodníků