Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo

Praha - Jeseniova (18. 5. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VačkářPetr Vačkář 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.87 9.00
2 Juraj SlovákJuraj Slovák 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.93 8.00
3 Oskar MatlOskar Matl 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.29 4.50
4 Albert MatějkaAlbert Matějka 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.36 3.00
5 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.53 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BeránekLukáš Beránek 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.65 11.00
2 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.01 7.00
3 Tomáš BuriánekTomáš Buriánek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.29 4.50
4 František ČechákFrantišek Čechák 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.85
5 Tomáš LamačTomáš Lamač 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.41
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PecharMartin Pechar 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.19 6.00
2 Jakub HrbáčekJakub Hrbáček 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 09.62
3 Tobiáš BočekTobiáš Boček 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.87
4 Jan KristaJan Krista 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.90
MB Matyáš BaňkaMatyáš Baňka 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.81
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip StudničnýFilip Studničný 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.38 2.00
2 Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.59
3 Alexander TulisAlexander Tulis 04 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 10.07
4 Jakub PodlešákJakub Podlešák 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 10.25
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.57
2 Ondřej TurekOndřej Turek 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 09.66
MB Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.68
MB Matěj HošekMatěj Hošek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.86
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.70 11.00
2 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.71 9.00
3 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.98 7.00
4 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.30 1.00
Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HacklováBarbora Hacklová 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 09.07 4.00
2 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 09.46
3 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 10.44
Barbora VůjtováBarbora Vůjtová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D DNS
Eliška UrbanováEliška Urbanová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 08.99 6.00
2 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.13 3.00
3 Aneta OtcovskáAneta Otcovská 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.72
4 Daniela JeřábkováDaniela Jeřábková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10.25
5 Valentýna ŠkorpíkováValentýna Škorpíková 05 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 10.33
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.18 2.00
2 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.50
3 Nikola SkalickáNikola Skalická 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 09.71
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Eliška KlégrováEliška Klégrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.89 8.00
2 Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.01 5.00
3 Barbora KotrčováBarbora Kotrčová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 10.22
4 Karolína KučerováKarolína Kučerová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.46
5 Eliška BlahunkováEliška Blahunková 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 10.79
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.33
2 Simona SuchánkováSimona Suchánková 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.45
3 Anika BurdováAnika Burdová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.89
4 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.20
Lucie ŽarikováLucie Žariková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 09.33
2 Klára MacíkováKlára Macíková 04 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 09.49
3 Aneta BendlováAneta Bendlová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.67
4 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.81
5 Andrea ŠajnováAndrea Šajnová 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.99
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie VítkováLucie Vítková 05 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 09.91
2 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 10.02
MB Valerie LiškováValerie Lišková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.67
MB Eliška KubíčkováEliška Kubíčková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.11
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Zuzana CamphuijsenZuzana Camphuijsen 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.01
MB Adéla BláhováAdéla Bláhová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.38
MB Lucie HaladováLucie Haladová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.54
MB Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 10.57
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Nela ZatloukalováNela Zatloukalová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.17
MB Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 10.26
MB Nicole ScheibováNicole Scheibová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.99
MB Eliška PekárkováEliška Pekárková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.10
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KárníkMatěj Kárník 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.81 1.00
2 Dominik KlečkaDominik Klečka 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 24.17
3 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.35
4 Filip KokešFilip Kokeš 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 25.17
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oleksandr IvanyusOleksandr Ivanyus 06 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 22.47 5.00
2 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 24.33
3 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 24.59
Ondřej MalýOndřej Malý 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 THAI BAO TRANTHAI BAO TRAN 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.23 11.00
2 Ondřej KosOndřej Kos 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 24.53
3 Denis HolikDenis Holik 04 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 24.91
4 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 30.32
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.40 9.00
2 Antonín PiheraAntonín Pihera 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 23.92
3 Jan ŠťastnýJan Šťastný 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 26.05
MB Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.74
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PohlAdam Pohl 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.79 4.00
2 Filip HübschFilip Hübsch 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.07
3 Jakub ŠedoJakub Šedo 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 30.76
Ondřej TurekOndřej Turek 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.74 8.00
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.33 6.00
3 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 24.28
Josef LiškaJosef Liška 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.89 7.00
2 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 23.72 3.00
3 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.76 2.00
MB Matěj HošekMatěj Hošek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 24.66
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna LudvíkováAnna Ludvíková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.48 6.00
2 Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 23.06 3.00
3 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.20
4 Karolína LedvinkováKarolína Ledvinková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.56
MB Amelie Josefína KratochvílováAmelie Josefína Kratochvílová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.48
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.83
2 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 25.75
3 Valentýna ŠkorpíkováValentýna Škorpíková 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 27.20
4 Julie SchormováJulie Schormová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 27.66
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 21.91 9.00
2 Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.98 4.00
3 Dominika FrkousováDominika Frkousová 04 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 25.23
4 Lucie BöhmováLucie Böhmová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 25.81
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 22.08 8.00
2 Barbora SeidlováBarbora Seidlová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 25.46
3 Tereza ProcházkováTereza Procházková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 27.27
MB Natálie ErbertováNatálie Erbertová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 26.16
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.90 11.00
2 Beata FranzbergerováBeata Franzbergerová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.14 1.00
3 Karolína ParkanováKarolína Parkanová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.48
Eliška UrbanováEliška Urbanová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie DurychováJulie Durychová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.08 2.00
2 Tereza SvatošováTereza Svatošová 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 24.58
3 Nina KoroušováNina Koroušová 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 25.34
MB Aneta HovorkováAneta Hovorková 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 28.08
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 23.30
2 Kristýna DohnalováKristýna Dohnalová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.04
3 Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 24.85
4 Odette NiklováOdette Niklová 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 31.95
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HonsůKlára Honsů 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.33 7.00
2 Valérie VáclavíkováValérie Václavíková 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 22.58 5.00
3 Adriana ŽuffováAdriana Žuffová 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 25.81
4 Anna RučkováAnna Ručková 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 26.25
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Vendula HofmannováVendula Hofmannová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 24.50
Lucie PlochováLucie Plochová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 44.43
Eliška BrabencováEliška Brabencová 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 23.59
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 23.66
2 Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.33
3 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 24.82
MB Lucie HaladováLucie Haladová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 27.55
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Valerie LiškováValerie Lišková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.19
MB Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.24
MB Eliška KubíčkováEliška Kubíčková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 25.52
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Kristýna MazouchováKristýna Mazouchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.76
MB Adéla BláhováAdéla Bláhová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 26.47
MB Eliška PekárkováEliška Pekárková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 28.46
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Aneta ŠkorpíkováAneta Škorpíková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.78
MB Nicole ScheibováNicole Scheibová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 27.98
MB Michaela ŠpičákováMichaela Špičáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 29.13
Celkem 3 závodníků

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KudláčekJakub Kudláček 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:41.94 11.00
2 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:48.19 9.00
3 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:00.32 3.00
4 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:00.43 2.00
5 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:06.81
6 Sebastián HájekSebastián Hájek 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:16.91
7 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:21.19
8 František ChybaFrantišek Chyba 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:21.50
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel BernasDaniel Bernas 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 1:55.50 8.00
2 Robert TušaRobert Tuša 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:57.58 6.00
3 Jan ŽilinaJan Žilina 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2:08.94
4 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2:10.89
5 Filip DrbalFilip Drbal 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2:13.49
6 Filip BartoňFilip Bartoň 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:18.60
7 Vojtěch NavrkalVojtěch Navrkal 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:19.78
Samuel KollerSamuel Koller 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D DNS
Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:57.21 7.00
2 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.91 5.00
3 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:59.47 4.00
4 Frederik LaiblFrederik Laibl 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:02.27 1.00
5 Nikolas KonykovNikolas Konykov 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2:03.03
6 Ondřej NovákOndřej Novák 05 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2:14.02
7 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2:24.50
Kryštof LukavecKryštof Lukavec 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:00.89 7.00
2 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:02.74 3.00
3 Zuzana DemekeZuzana Demeke 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:04.20 1.00
4 Barbora ZadražilováBarbora Zadražilová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:06.39
5 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2:21.43
6 Barbora KlattováBarbora Klattová 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2:31.42
Barbora KašparováBarbora Kašparová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D DNF
Nikola ŠlápotováNikola Šlápotová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Eliška VeverováEliška Veverová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:58.74 11.00
2 Berenika HrášováBerenika Hrášová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:02.04 5.00
3 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2:02.47 4.00
4 Eliška StachováEliška Stachová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:09.14
5 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2:10.65
6 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:13.44
7 Kateřina BárováKateřina Bárová 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:15.05
8 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2:17.61
9 Dominika ŠtekerováDominika Štekerová 04 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2:19.81
Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2:01.49 6.00
2 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2:09.32
3 Patricie SchwarzPatricie Schwarz 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2:09.42
4 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:10.38
5 Anežka FořtováAnežka Fořtová 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2:11.09
6 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2:11.30
7 Nela DvořákováNela Dvořáková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:12.60
8 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:25.66
Ormela Silvia dOrmela Silvia d 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 4 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:00.34 9.00
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:00.37 8.00
3 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:03.83 2.00
4 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:10.78
5 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.98
6 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 2:26.16
MB Zuzana CamphuijsenZuzana Camphuijsen 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:09.38
MB Nela ZatloukalováNela Zatloukalová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:14.34
MB Nelly OnderkováNelly Onderková 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2:40.15
Celkem 9 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.76 11.00
2 Adam MaštalířAdam Maštalíř 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10.97 8.00
3 Matyáš PernerMatyáš Perner 04 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 11.60 6.00
4 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.62 5.00
Vojtěch JarošVojtěch Jaroš 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 09.89 9.00
2 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.13 3.00
3 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.25 1.00
4 Ondřej AdamíkOndřej Adamík 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 13.51
5 Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 16.42
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.05 7.00
2 Marek VandírekMarek Vandírek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.21 2.00
3 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 13.45
4 Jan JordanidisJan Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 15.17
Erik FeixErik Feix 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŘezáčJakub Řezáč 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 12.01 4.00
2 Albert KuklaAlbert Kukla 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.79
3 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14.05
4 Tomáš HlávkaTomáš Hlávka 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 15.23
5 Michael MacekMichael Macek 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 16.26
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.30 9.00
2 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.35 8.00
3 Tereza NoskováTereza Nosková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.67 4.50
4 Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 11.88 2.50
5 Magdaléna KůstkováMagdaléna Kůstková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 15.72
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.62 7.00
2 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.00 1.00
3 Kristýna KrýdováKristýna Krýdová 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 12.09
4 LINH NGOC NGVYENLINH NGOC NGVYEN 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.57
5 Matilda Lejla BriglováMatilda Lejla Briglová 05 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 16.09
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára RaschováKlára Raschová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.46
2 Aneta MotešickáAneta Motešická 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 12.66
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.38
4 Veronika KohoutováVeronika Kohoutová 05 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 14.15
Hana SojkováHana Sojková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.49
2 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.60
3 Nicol ČadováNicol Čadová 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 13.00
4 Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 13.36
5 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.52
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 12.29
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.56
3 Petra SedlmajerováPetra Sedlmajerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.88
4 Natálie KloudováNatálie Kloudová 06 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 14.03
5 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 04 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 14.42
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška OndríkováEliška Ondríková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.88 2.50
2 Mariana TomasováMariana Tomasová 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 12.27
3 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.32
4 Josephine CrowtherJosephine Crowther 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 14.71
Barbora KašparováBarbora Kašparová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 10.95 11.00
2 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.64 6.00
3 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.37
4 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 13.70
5 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 14.33
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 11.67 4.50
2 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 13.06
3 Aneta MírovskáAneta Mírovská 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 13.82
4 Julie KracíkováJulie Kracíková 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 14.05
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Barbora SeidlováBarbora Seidlová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 13.79
MB Nela KurkováNela Kurková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.89
MB Viktorie HubováViktorie Hubová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.20
MB Markéta BrunclíkováMarkéta Brunclíková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.84
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Kudláček, Tran, Nosková, Zemánková A Kudláček, Tran, Nosková, Zemánková Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 31.95 11.00
2 A Pecková, Millerová, Vačkář, Matl A Pecková, Millerová, Vačkář, Matl SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 34.62 3.00
3 A Burdová, Šulc, Kárníková, Kopenec A Burdová, Šulc, Kárníková, Kopenec ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.76
4 A Fořtová, Skalická, Hrbáček, Kaftan A Fořtová, Skalická, Hrbáček, Kaftan AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 36.82
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Migová, Němečková, Holeček, Pihera A Migová, Němečková, Holeček, Pihera ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 32.76 9.00
2 A Nekvasilová, Olšovská, Maštalíř, Bělohlávek A Nekvasilová, Olšovská, Maštalíř, Bělohlávek Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 34.94 2.00
3 A Kukla, Šafránek, Rousková, Otcovská A Kukla, Šafránek, Rousková, Otcovská Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 35.97
4 A Drbal, Perner, Hájková, Krýdová A Drbal, Perner, Hájková, Krýdová A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 36.61
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Beránek, Matějka, Sojková, Stachová B Beránek, Matějka, Sojková, Stachová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 33.51 8.00
2 A Sečkář, Tolj, Nováková, Kaucká A Sečkář, Tolj, Nováková, Kaucká A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 33.56 7.00
3 A Vandírek, Järvinen, Suchá, Teplá A Vandírek, Järvinen, Suchá, Teplá Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 34.29 6.00
4 Navrkal, Hlávka, Brabencová, Tomasová Navrkal, Hlávka, Brabencová, Tomasová ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 37.61
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Jeřábková, Křížová, Pohl, Veselý B Jeřábková, Křížová, Pohl, Veselý A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 34.41 5.00
2 B Grögerová, Koucká, Čechák, Buriánek B Grögerová, Koucká, Čechák, Buriánek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.84
3 B Hovorková, Briglová, Novák, Žilina B Hovorková, Briglová, Novák, Žilina AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 38.26
4 B Holík, Macek, Kllatová, Nosková B Holík, Macek, Kllatová, Nosková A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 39.74
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Schnajberk, Šimek, Ondříková, Tomanová B Schnajberk, Šimek, Ondříková, Tomanová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 34.44 4.00
2 Trnková, Václavíková, Konykov, Turek Trnková, Václavíková, Konykov, Turek A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 35.40
3 B Kůstková, Macíková, Hájek, Konečný B Kůstková, Macíková, Hájek, Konečný SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 36.55
B Koutníková, Moutelíková, Klečka, Adamík B Koutníková, Moutelíková, Klečka, Adamík Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Wicková, Vojtěchovská, Kostka, Řezáč B Wicková, Vojtěchovská, Kostka, Řezáč A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 35.75
2 B Slovák, Laibl, Kučerová, Plochová B Slovák, Laibl, Kučerová, Plochová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 36.65
3 C Bartoň, Černoch, Rubešová, Pristačová C Bartoň, Černoch, Rubešová, Pristačová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 37.45
C Auředník, Dlabač, Zadražilová, Drychová C Auředník, Dlabač, Zadražilová, Drychová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C Tuša, Hanzal, Konířová, Navrátilová C Tuša, Hanzal, Konířová, Navrátilová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 35.12 1.00
2 C Marková, Spálenka, Kárník, Šorbanová C Marková, Spálenka, Kárník, Šorbanová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.93
3 C Böhmová, Motešická, Pečený, Děvěr C Böhmová, Motešická, Pečený, Děvěr Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 37.10
4 C Ledvinková, Brabcová, Jordanidis J., Jordanidis T. C Ledvinková, Brabcová, Jordanidis J., Jordanidis T. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 38.02
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 D Hlaváček, Hrdlička, Burdová, Pěnkavová D Hlaváček, Hrdlička, Burdová, Pěnkavová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 35.54
2 C Ureš, Tulis, Růžičková, Kloudová C Ureš, Tulis, Růžičková, Kloudová A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 38.22
MB D Flachs, Bakus, Havlová, Mazouchová D Flachs, Bakus, Havlová, Mazouchová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.48
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 D Pechar, Boček, Honzíková, Pastuchová D Pechar, Boček, Honzíková, Pastuchová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 36.35
2 D Lamač, Kopřiva, Kostelecká, Dvořáková D Lamač, Kopřiva, Kostelecká, Dvořáková Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 37.34
3 D Lustigová, Vítková, Čuřín, Chyba D Lustigová, Vítková, Čuřín, Chyba SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 40.48
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.57 11.00
2 Albert MatějkaAlbert Matějka
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.48 9.00
3 Petr VačkářPetr Vačkář
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 1.33 8.00
4 Jan KristaJan Krista
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.30 7.00
5 Tobiáš BočekTobiáš Boček
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.30 6.00
6= Lukáš BeránekLukáš Beránek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.25 4.50
6= Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.25 4.50
8 Filip StudničnýFilip Studničný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 1.25 3.00
9 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 1.25 2.00
10= František ČechákFrantišek Čechák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.20 0.33
10= Filip HanzalFilip Hanzal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 1.20 0.33
10= Oskar MatlOskar Matl
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 1.20 0.33
13 Juraj SlovákJuraj Slovák
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.20
14 Alexander TulisAlexander Tulis
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
04 1.15
15= Ondřej TurekOndřej Turek
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 1.15
15= Martin PecharMartin Pechar
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.15
17 Tomáš LamačTomáš Lamač
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 1.15
18 Tomáš BuriánekTomáš Buriánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1.10
19 Jakub PodlešákJakub Podlešák
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 1.10
Jakub SrnecJakub Srnec
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 DNS
Jakub HrbáčekJakub Hrbáček
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 NM
Celkem 21 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Magdalena SucháMagdalena Suchá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.35 11.00
2 Aneta BendlováAneta Bendlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.35 9.00
3 Laura GrögerováLaura Grögerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.35 8.00
4 Karolína RouskováKarolína Rousková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 1.32 7.00
5= Tereza KauckáTereza Kaucká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.29 5.50
5= Natálie MillerováNatálie Millerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 1.29 5.50
7 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 1.29 4.00
8 Nikola SkalickáNikola Skalická
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
04 1.29 3.00
9 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 1.29 2.00
10= Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 1.24 0.33
10= Anika BurdováAnika Burdová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 1.24 0.33
10= Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.24 0.33
13 Klára NovákováKlára Nováková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.24
14= Aneta PastuchováAneta Pastuchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.19
14= Eliška BlahunkováEliška Blahunková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 1.19
16 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 1.19
17 Simona SuchánkováSimona Suchánková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
04 1.19
18 Barbora HacklováBarbora Hacklová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 1.19
19= Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 1.14
19= Andrea ŠajnováAndrea Šajnová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
04 1.14
19= Barbora KotrčováBarbora Kotrčová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
04 1.14
22 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.14
23 Klára HonzíkováKlára Honzíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.14
24 Karolína KučerováKarolína Kučerová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 1.07
25 Aneta OtcovskáAneta Otcovská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 1.07
26 Daniela JeřábkováDaniela Jeřábková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 1.07
27= Emma ProuzováEmma Prouzová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 1.00
27= Lucie VítkováLucie Vítková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
05 1.00
Eliška KlégrováEliška Klégrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 DNS
Klára MacíkováKlára Macíková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
04 DNS
Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 DNS
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 DNS
Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 DNS
Celkem 33 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 4.79 11.00
2 Václav DlabačVáclav Dlabač
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 4.35 9.00
3 Marek VandírekMarek Vandírek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.32 8.00
4 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 4.22 7.00
5 Jakub ŘezáčJakub Řezáč
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 4.14 6.00
6 Matyáš PernerMatyáš Perner
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
04 4.09 5.00
7 Damjan ToljDamjan Tolj
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.06 4.00
8 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 4.02 3.00
9 Marek SečkařMarek Sečkař
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.88 2.00
10 Jonáš KostkaJonáš Kostka
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 3.87 1.00
11 Adam MaštalířAdam Maštalíř
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 3.84
12 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 3.76
13 Albert KuklaAlbert Kukla
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 3.69
14 Tomáš HlávkaTomáš Hlávka
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
04 3.55
15 Ondřej AdamíkOndřej Adamík
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 3.34
16 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 3.33
17 Jan JordanidisJan Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 3.15
18 Michael MacekMichael Macek
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 3.05
Erik FeixErik Feix
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 DNS
Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 DNS
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 4.43 11.00
2 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 4.24 9.00
3 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.15 8.00
4 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.09 7.00
5 Karolína PeckováKarolína Pecková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 3.99 6.00
6 Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 3.98 5.00
7 Eliška OndríkováEliška Ondríková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 3.93 4.00
8 Magdaléna KůstkováMagdaléna Kůstková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 3.93 3.00
9 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 3.93 2.00
10 Tereza TomanováTereza Tomanová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.90 1.00
11 Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 3.84
12 Klára RaschováKlára Raschová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.79
13 Tereza PristačováTereza Pristačová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.73
14 Tereza MoravcováTereza Moravcová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 3.73
15 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 3.68
16 Mariana TomasováMariana Tomasová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 3.67
17 LINH NGOC NGVYENLINH NGOC NGVYEN
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.64
18 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.59
19 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 3.57
20 Kristýna KrýdováKristýna Krýdová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 3.56
21 Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.54
22 Adéla KupkováAdéla Kupková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.53
23 Helena NoskováHelena Nosková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 3.45
24 Julie KracíkováJulie Kracíková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 3.43
25 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 3.34
26 Matilda Lejla BriglováMatilda Lejla Briglová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
05 3.32
27 Aneta MotešickáAneta Motešická
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 3.30
28 Veronika KohoutováVeronika Kohoutová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
05 3.25
29 Anna ČermákováAnna Čermáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.24
30 Nicol ČadováNicol Čadová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 3.21
31 Karolína LipováKarolína Lipová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.16
32 Aneta MírovskáAneta Mírovská
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 3.01
33 Natálie KloudováNatálie Kloudová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 2.98
34 Petra SedlmajerováPetra Sedlmajerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2.97
35 Josephine CrowtherJosephine Crowther
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 2.93
36 Veronika HovorkováVeronika Hovorková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
04 2.88
Tereza NoskováTereza Nosková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 DNS
Hana SojkováHana Sojková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 DNS
Celkem 38 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

Ml. žákyně 1 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 09.81 11.00
2 Beata FranzbergerováBeata Franzbergerová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 09.79 9.00
3 Valérie VáclavíkováValérie Václavíková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 08.91 8.00
4 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 08.50 7.00
5 Julie DurychováJulie Durychová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 08.30 6.00
6 Lucie BöhmováLucie Böhmová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 08.12 5.00
7 Karolína LedvinkováKarolína Ledvinková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 08.09 4.00
8 Dominika FrkousováDominika Frkousová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
04 07.96 3.00
9 Karolína ParkanováKarolína Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 07.63 2.00
10 Eliška BrabencováEliška Brabencová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
04 07.59 1.00
11 Klára HonsůKlára Honsů
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 07.52
12 Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 07.29
13 Anna RučkováAnna Ručková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 07.27
14 Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 07.11
15 Kristýna DohnalováKristýna Dohnalová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 06.98
16 Tereza SvatošováTereza Svatošová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 06.91
17 Lucie PlochováLucie Plochová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 06.82
18 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 06.70
19 Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 06.59
20 Petra BučányováPetra Bučányová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 06.41
21 Alžběta OlšovskáAlžběta Olšovská
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 06.35
22 Klára KosteleckáKlára Kostelecká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 06.29
23 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 06.23
24 Nina KoroušováNina Koroušová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
04 06.16
25 Vendula HofmannováVendula Hofmannová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
04 06.13
26 Anna LudvíkováAnna Ludvíková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 05.89
27 Eliška BednárkováEliška Bednárková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 05.81
28 Aneta HovorkováAneta Hovorková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 05.54
29 Tereza ProcházkováTereza Procházková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 05.53
30 Aneta ŠkorpíkováAneta Škorpíková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
05 05.24
31 Julie SchormováJulie Schormová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 05.19
32 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 05.05
33 Natálie ErbertováNatálie Erbertová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 04.99
34 Odette NiklováOdette Niklová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 04.64
Venuše KempfováVenuše Kempfová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
05 DNS
Ela MikšíkováEla Mikšíková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
05 DNS
Celkem 36 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 10.08 11.00
2 Jan AuředníkJan Auředník
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 09.05 9.00
3 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 08.29 8.00
4 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 07.84 7.00
5 Antonín PiheraAntonín Pihera
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 07.76 6.00
6 THAI BAO TRANTHAI BAO TRAN
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 07.74 5.00
7 Adam PohlAdam Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 07.67 4.00
8 Denis HolikDenis Holik
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
04 07.10 3.00
9 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 06.98 2.00
10 Jan ŠťastnýJan Šťastný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 06.85 1.00
11 Matěj KárníkMatěj Kárník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 06.33
12 Filip HübschFilip Hübsch
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 06.32
13 Oleksandr IvanyusOleksandr Ivanyus
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 05.68
14 Jan ŠulcJan Šulc
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 05.62
15 Filip KokešFilip Kokeš
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 05.57
16 Filip KonečnýFilip Konečný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 05.23
17 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 04.97
18 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 04.83
19 Ondřej KosOndřej Kos
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 04.67
20 Josef UrešJosef Ureš
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 04.62
21 Dominik KlečkaDominik Klečka
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 04.61
22 Josef SvobodaJosef Svoboda
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 03.77
23 Jakub ŠedoJakub Šedo
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 03.76
Josef LiškaJosef Liška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 DNS
Ondřej MalýOndřej Malý
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 DNS
Ondřej TurekOndřej Turek
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 DNS
Celkem 26 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KudláčekJakub Kudláček
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 56.65 11.00
2 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 42.39 9.00
3 Samuel KollerSamuel Koller
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 41.41 8.00
4 Frederik LaiblFrederik Laibl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 36.94 7.00
5 Adam ČernochAdam Černoch
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 36.92 6.00
6 Robert TušaRobert Tuša
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 35.89 5.00
7 Martin KopenecMartin Kopenec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 35.50 4.00
8 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 35.25 3.00
9 Pavel KaftanPavel Kaftan
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 34.84 2.00
10 František PečenýFrantišek Pečený
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 34.04 1.00
11 Daniel BernasDaniel Bernas
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 33.73
12 Ondřej NovákOndřej Novák
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
05 33.34
13 Nikolas KonykovNikolas Konykov
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 30.95
14 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 30.41
15 Albert BakusAlbert Bakus
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 30.41
16 Oldřich DaněkOldřich Daněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 29.35
17 Jan ŽilinaJan Žilina
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 27.91
18 Vojtěch NavrkalVojtěch Navrkal
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 25.32
19 Filip DrbalFilip Drbal
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 22.86
20 Sebastián HájekSebastián Hájek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 22.07
21 František ChybaFrantišek Chyba
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 18.56
22 Filip BartoňFilip Bartoň
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 16.34
Kryštof LukavecKryštof Lukavec
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 DNS
Adam KoukalAdam Koukal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 DNS
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Běh)

Běh 2 (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla TrnkováAdéla Trnková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 40.95 11.00
2 Barbora ZadražilováBarbora Zadražilová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 38.31 9.00
3 Barbora JakešováBarbora Jakešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 37.05 8.00
4 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 36.84 7.00
5 Eliška VeverováEliška Veverová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
04 34.06 6.00
6 Linda GrecmanováLinda Grecmanová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 33.76 5.00
7 Anežka FořtováAnežka Fořtová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
04 32.73 4.00
8 Eliška StachováEliška Stachová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 31.08 3.00
9 Johana BurdováJohana Burdová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 30.66 2.00
10 Michaela RubešováMichaela Rubešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 29.03 1.00
11 Patricie SchwarzPatricie Schwarz
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 28.52
12 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 28.07
13 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 28.05
14 Nela DvořákováNela Dvořáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 28.00
15 Adéla LustigováAdéla Lustigová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 27.68
16 Berenika HrášováBerenika Hrášová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 26.85
17 Eliška VatěrováEliška Vatěrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 25.88
18 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 25.77
19 Barbora BenešováBarbora Benešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 25.52
20 Dominika ŠtekerováDominika Štekerová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
04 24.48
21 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 23.92
22 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 23.31
23 Veronika DanišováVeronika Danišová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 21.34
24 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 20.85
25 Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 20.77
26 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
04 20.31
27 Kateřina BárováKateřina Bárová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
04 19.93
28 Barbora KlattováBarbora Klattová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 19.46
29 Zuzana DemekeZuzana Demeke
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 15.38
30 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 15.21
31 Adéla MarkováAdéla Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 14.42
Natálie NovákováNatálie Nováková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 DNS
Nikola ŠlápotováNikola Šlápotová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 DNS
Ormela Silvia dOrmela Silvia d
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
05 NM
Lucie HrodkováLucie Hrodková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 NM
Celkem 35 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 166.50
2 SPAPR SPAPR A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 092.33
3 ATLJM ATLJM Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 067.00
4 DSLAV DSLAV ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 062.00
5 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 029.83
6 BJES BJES Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 026.50
7 RADPR RADPR SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 024.83
8 BSPAR BSPAR A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 019.00
9 SBOPR SBOPR Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 014.00
10 VEGPR VEGPR AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 002.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 600 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 600 m, 600 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPAPR SPAPR A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 105.50
2 DSLAV DSLAV ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 093.83
3 ATLJM ATLJM Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 060.50
4 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 051.83
5 RADPR RADPR SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 034.50
6 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 031.33
7 SBOPR SBOPR Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 028.50
8 BJES BJES Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 021.00
9 BSPAR BSPAR A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 013.00
10 VEGPR VEGPR AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 007.00
11 NOVPR NOVPR ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 001.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 600 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 60 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 600 m, 600 m, 600 m
Celkem 11 závodníků