výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo

Praha - Jeseniova (18. 5. 2017)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 18.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 10.08 11.00
2 Jan AuředníkJan Auředník
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 09.05 9.00
3 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 08.29 8.00
4 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 07.84 7.00
5 Antonín PiheraAntonín Pihera
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 07.76 6.00
6 THAI BAO TRANTHAI BAO TRAN
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 07.74 5.00
7 Adam PohlAdam Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 07.67 4.00
8 Denis HolikDenis Holik
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
04 07.10 3.00
9 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 06.98 2.00
10 Jan ŠťastnýJan Šťastný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 06.85 1.00
11 Matěj KárníkMatěj Kárník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 06.33
12 Filip HübschFilip Hübsch
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 06.32
13 Oleksandr IvanyusOleksandr Ivanyus
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 05.68
14 Jan ŠulcJan Šulc
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 05.62
15 Filip KokešFilip Kokeš
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 05.57
16 Filip KonečnýFilip Konečný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 05.23
17 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 04.97
18 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 04.83
19 Ondřej KosOndřej Kos
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 04.67
20 Josef UrešJosef Ureš
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 04.62
21 Dominik KlečkaDominik Klečka
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 04.61
22 Josef SvobodaJosef Svoboda
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 03.77
23 Jakub ŠedoJakub Šedo
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 03.76
Josef LiškaJosef Liška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 DNS
Ondřej MalýOndřej Malý
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 DNS
Ondřej TurekOndřej Turek
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 DNS
Celkem 26 závodníků