výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B

Praha - Podvinný mlýn (1. 6. 2017)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza NoskováTereza Nosková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. ASportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 10.11
2 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 09.27
3 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
05 08.89
4 Karolína ŠimkováKarolína Šimková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 08.32
5 Magdaléna KůstkováMagdaléna Kůstková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 07.96
6 Anna ČermákováAnna Čermáková
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
05 07.80
7 Eliška StachováEliška Stachová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. ASportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 07.56
8 Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
05 07.55
9 Barbora KašparováBarbora Kašparová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 07.44
10 Dita BuriánováDita Buriánová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
04 07.33
11 Barbora ZadražilováBarbora Zadražilová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. ASportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 07.29
12 Julie VosmíkováJulie Vosmíková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 07.28
13 Tereza MoravcováTereza Moravcová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 07.17
14 Kristýna KrýdováKristýna Krýdová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 07.09
15 Michaela RubešováMichaela Rubešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 07.05
16 Karolína PeckováKarolína Pecková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 07.03
17 Barbora HacklováBarbora Hacklová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 06.90
18 Tereza TomanováTereza Tomanová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 06.86
19 Nikola SkalickáNikola Skalická
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
04 06.80
20 Karolína DoležalováKarolína Doležalová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 06.73
21 Kateřina BárováKateřina Bárová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
04 06.71
22 Aneta BendlováAneta Bendlová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
04 06.52
23 Karolína RouskováKarolína Rousková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova...
05 06.33
24 LINH NGOC NGVYENLINH NGOC NGVYEN
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
04 06.22
25 Adéla KupkováAdéla Kupková
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
04 05.86
26 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
04 05.68
27 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 05.46
28 Lucie VítkováLucie Vítková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 05.15
29 Barbora KlattováBarbora Klattová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 05.13
30 Aneta MírovskáAneta Mírovská
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
11 04.91
Ada MatoušůAda Matoušů
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 DNS
Celkem 31 závodníků