výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B

Praha - Podvinný mlýn (1. 6. 2017)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 1.6.2017) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan AuředníkJan Auředník 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. ASportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.91
2 Tobiáš BočekTobiáš Boček 05 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 12.33
3 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.98
4 Tomáš BuriánekTomáš Buriánek 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 14.03
5 Filip KokešFilip Kokeš 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 14.74
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 1.6.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav MatoušLadislav Matouš 04 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 11.65
2 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.11
3 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. ASportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.21
4 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 12.98
5 Filip KočaFilip Koča 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 12.99
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 1.6.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovosadJakub Novosad 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 11.46
2 Oskar MatlOskar Matl 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.96
3 František ČechákFrantišek Čechák 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 13.48
4 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14.27
5 Filip DrbalFilip Drbal 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 14.72
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 1.6.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KudláčekJakub Kudláček 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. ASportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.39
2 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.40
3 Antonín PiheraAntonín Pihera 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 12.71
4 Martin PecharMartin Pechar 05 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 13.76
5 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 13.80
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 1.6.2017) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 10.68
2 Zdena PoborskáZdena Poborská 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.49
3 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. ASportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.87
4 Dominika ŠtekerováDominika Štekerová 04 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 13.43
5 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 13.58
6 Karolína KučerováKarolína Kučerová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 14.84
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 1.6.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 10.57
2 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.70
3 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 11.50
4 Simona SuchánkováSimona Suchánková 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 12.65
5 Klára MacíkováKlára Macíková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.99
6 Markéta BrunclíkováMarkéta Brunclíková 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 15.14
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 1.6.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.62
2 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 12.05
3 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 12.09
4 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 12.50
5 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. ASportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.54
6 Andrea ŠajnováAndrea Šajnová 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 14.48
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 1.6.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NekvasilováKateřina Nekvasilová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 12.82
2 Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 13.25
3 Aneta OtcovskáAneta Otcovská 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.49
4 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 13.94
5 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 14.04
6 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14.08
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 1.6.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.47
2 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 12.79
3 Adéla PejcharováAdéla Pejcharová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 13.50
4 Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 14.41
MS Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 12.91
Eliška BlahunkováEliška Blahunková 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 1.6.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Eliška KlégrováEliška Klégrová 04 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 14.31
MS Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 12.38
MS Viktorie HubováViktorie Hubová 05 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 13.71
MS Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 11.12
MS Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 13.48
MS Barbora SeidlováBarbora Seidlová 05 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 13.89
Celkem 6 závodníků