Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD Ústeckého kraje mužů a žen

Meziboří (14. 5. 2017)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Priehodová, Kamila 98 AK Most 29,00
2 Horák, Lukáš 89 ASK Lovosice 26,00
3 Cmíral, Pavel 85 Atletika Litvínov, z.s. 23,00
4 Becková, Veronika 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 23,00
5 Musil, Jan 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 22,00
6 Kusová, Berenika 98 ASK Děčín 22,00
7 Bouše, Dominik 97 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 21,00
8 Pelíšková, Nikol 00 ASK Děčín 20,00
9 Hammerschmidtová, Hana 00 AK Most 19,00
10 Rajchert, Josef 98 USK PROVOD Ústí n/L. 19,00
11 Houška, Ondřej 97 AK Most 18,00
12 Mikešová, Natálie 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 17,50
13 Krnáčová, Barbora 01 ASK Děčín 17,00
14 Štréblová, Monika 00 AK Most 17,00
15 Kořínek, Jindřich 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 17,00
16 Vlasáková, Kateřina 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 17,00
17 Porubčanová, Anna 99 ASK ELNA Počerady 17,00
18 Česal, Martin 88 Atletika Litvínov, z.s. 16,00
19 Šíma, Petr 88 USK PROVOD Ústí n/L. 15,00
20 Králíčková, Kateřina 94 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 15,00
21 Petržilka, Tomáš 99 ASK Děčín 15,00
22 Kubínová, Klára 02 AK Most 15,00
23 Suchopárek, Patrik 01 AK Most 15,00
24 Dörflerová, Tereza 01 ASK ELNA Počerady 15,00
25 Taušková, Karolína 01 ASK ELNA Počerady 14,00
26 Kolínská, Nikola 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 14,00
27 Willner, Jiří 84 ASK Lovosice 14,00
28 Klíma, Mojmír 75 AK Most 13,00
29 Horníková, Kateřina 01 ASK Děčín 13,00
30 Lachman, Lukáš 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12,00
31 Besser, Kryštof 01 USK PROVOD Ústí n/L. 12,00
32 Macasová, Agáta 00 ASK ELNA Počerady 12,00
33 Schuldesová, Viktorie 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12,00
34 Beckertová, Natálie 02 ASK ELNA Počerady 12,00
35 Kikal, Václav 02 ASK Děčín 11,00
36 Porubčanová, Zuzana 02 ASK ELNA Počerady 11,00
37 Myšáková, Tereza 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 11,00
38 Helebrantová, Petra 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 11,00
39 Hoffingerová, Jenifer 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 11,00
40 Smělý, Jaroslav 71 ASK Lovosice 11,00
41 Šulc, Matěj 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 11,00
42 Janeček, Jiří 01 USK PROVOD Ústí n/L. 11,00
43 Malá, Markéta 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 11,00
44 Dvořáček, Jiří 96 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 11,00
45 Patúc, Jakub 86 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 11,00
46 Hanko, Dominik 78 ASK Lovosice 11,00
47 Patíková, Pavla 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 10,50
48 Smělý, Jaroslav 71 ASK Lovosice 10,00
49 Nováková, Tereza 99 AK Most 10,00
50 Formánek, Ivan 93 Atletika Litvínov, z.s. 9,00
51 Patík, Jiří 76 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 9,00
52 Duffek, Pavel 77 ASK ELNA Počerady 9,00
53 Štekrová, Veronika 02 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 9,00
54 Denková, Kristýna 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 9,00
55 Vašáková, Eliška 01 ASK Děčín 9,00
56 Weniger, Šimon 01 ASK Lovosice 9,00
57 Navrátil, David 01 AK Most 9,00
58 Houška, Ondřej 97 AK Most 9,00
59 Trilčová, Lucie 00 AK Most 9,00
60 Tonar, Vojtěch 00 USK PROVOD Ústí n/L. 9,00
61 Najman, Filip 99 USK PROVOD Ústí n/L. 8,00
62 Dobešová, Adéla 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 8,00
63 Buchcarová, Natálie 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 8,00
64 Lukáš, Michal 90 USK PROVOD Ústí n/L. 8,00
65 Kolorenč, Pavel 86 ASK Děčín 7,00
66 Vlček, Jiří 73 ASK Děčín 7,00
67 Bachroňová, Tereza 03 ASK Děčín 7,00
68 Reichl, Tomáš 02 USK PROVOD Ústí n/L. 7,00
69 Vaško, Filip 02 Atletika Litvínov, z.s. 7,00
70 Hellmich, Tomáš 75 Atletika Litvínov, z.s. 7,00
71 Horabin, Frank 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 7,00
72 Klíma, Mojmír 75 AK Most 6,00
73 Martinák, Michal 02 Atletika Litvínov, z.s. 6,00
74 Řimnáčová, Lucie 03 ASK ELNA Počerady 6,00
75 Vrba, Pavel 89 AK Most 6,00
76 Najman, Filip 99 USK PROVOD Ústí n/L. 6,00
77 Morávek, David 99 Atletika Litvínov, z.s. 6,00
78 Trávníčková, Barbora 99 AK Most 6,00
79 Scigel, Petr 83 Atletika Litvínov, z.s. 5,00
80 Hoffinger, Nicolas 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5,00
81 Veselý, Martin 02 USK PROVOD Ústí n/L. 5,00
82 Šíma, Petr 88 USK PROVOD Ústí n/L. 5,00
83 Charvátová, Markéta 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5,00
84 Divišová, Tereza 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 5,00
85 Gothová, Nela 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 4,00
86 Štiblický, David 00 Atletika Litvínov, z.s. 4,00
87 Kaplan, Filip 01 USK PROVOD Ústí n/L. 4,00
88 Umlauf, Jakub 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 4,00
89 Kadleček, Daniel 75 Atletika Litvínov, z.s. 4,00
90 Dvořák, Daniel 97 AK Most 4,00
91 Cífka, Daniel 99 ASK ELNA Počerady 4,00
92 Nachlinger, Václav 98 AK Most 3,00
93 Babilonský, Marcel 59 ASK ELNA Počerady 3,00
94 Hřích, Jan 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 3,00
95 Poláková, Anna 02 ASK Děčín 3,00
96 Lestinský, Pavel 61 Atletika Litvínov, z.s. 3,00
97 Pap, Josef 00 ASK ELNA Počerady 3,00
98 Kadleček, Daniel 75 Atletika Litvínov, z.s. 2,00
99 Lestinský, Pavel 61 Atletika Litvínov, z.s. 2,00
100 Bilejová, Lenka 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2,00
101 Pelc, Ondřej 99 USK PROVOD Ústí n/L. 2,00
102 Vacín, Petr 78 AK Most 2,00
103 Hellmich, Tomáš 75 Atletika Litvínov, z.s. 1,00
104 Prokešová, Julie 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 1,00
105 Motl, Adam 02 Atletika Litvínov, z.s. 1,00
106 Lukáš, Michal 90 USK PROVOD Ústí n/L. 1,00
107 Dittrich, Karel 00 Atletika Litvínov, z.s. 1,00