výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva

Praha - Podvinný Mlýn (1. 5. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.57
2 Štěpán ŠufliarskýŠtěpán Šufliarský 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.22
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.68
4 Tobiáš BočekTobiáš Boček 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.10
5 Adam ČernýAdam Černý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.69
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.78
2 Ladislav MatoušLadislav Matouš 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.47
3 Robert TušaRobert Tuša 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.60
4 Tadeáš TylichTadeáš Tylich 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.11
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (po, 1.5.2017) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PernerMatyáš Perner 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.57
2 Adam PohlAdam Pohl 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.74
3 Oleksandr IvanyusOleksandr Ivanyus 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.58
4 Matěj LoužilMatěj Loužil 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.52
5 Jakub RymarJakub Rymar 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.90
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.27
2 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.66
3 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.68
4 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.76
5 LINH NGOC NGVYENLINH NGOC NGVYEN 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.02
6 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.05
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.05
2 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.34
3 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.35
4 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.45
5 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.47
6 Barbora BorkovcováBarbora Borkovcová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.13
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 1.5.2017) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára RaschováKlára Raschová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.07
2 Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.79
3 Zuzana BednářováZuzana Bednářová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.90
4 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.95
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (po, 1.5.2017) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.91
2 Michaela ŠpičákováMichaela Špičáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.68
3 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.74
4 Anna RučkováAnna Ručková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.93
5 Anna StřelcováAnna Střelcová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.98
6 Dominika ŠtekerováDominika Štekerová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.68
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.01
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.15
3 Johana ŠmehilováJohana Šmehilová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.10
4 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.27
5 Amálie JarouškováAmálie Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.42
6 Agára ProcházkováAgára Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.82
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (po, 1.5.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.49
2 Kristýna KrýdováKristýna Krýdová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.66
3 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.92
4 Klára HaškováKlára Hašková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.96
5 Tereza SchmiedbergerováTereza Schmiedbergerová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.73
6 Alina IvanyusAlina Ivanyus 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.01
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci

(po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:34.98
2 Matyáš PernerMatyáš Perner 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:40.62
3 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:40.63
4 Ladislav MatoušLadislav Matouš 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:42.87
5 Adam PohlAdam Pohl 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:56.56
6 Robert TušaRobert Tuša 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:57.29
7 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:57.70
8 Štěpán ŠufliarskýŠtěpán Šufliarský 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:58.89
9 Tobiáš BočekTobiáš Boček 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:06.23
10 Tadeáš TylichTadeáš Tylich 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:10.76
11 Oleksandr IvanyusOleksandr Ivanyus 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:20.71
12 Adam ČernýAdam Černý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:33.75
13 Jakub RymarJakub Rymar 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:41.74
14 Matěj LoužilMatěj Loužil 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:42.79
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:43.50
2 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:47.53
3 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:48.02
4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:57.74
5 Klára RaschováKlára Raschová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:02.69
6 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:03.29
7 Kristýna KrýdováKristýna Krýdová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:06.69
8 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:10.77
9 Johana ŠmehilováJohana Šmehilová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:12.92
10 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:14.22
11 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:15.51
12 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:16.29
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ŠpičákováMichaela Špičáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:04.34
2 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:12.36
3 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:12.41
4 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:14.94
5 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:21.30
6 LINH NGOC NGVYENLINH NGOC NGVYEN 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:24.95
7 Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:25.53
8 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:26.13
9 Dominika ŠtekerováDominika Štekerová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:26.20
10 Anna StřelcováAnna Střelcová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:27.70
11 Klára HaškováKlára Hašková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:29.52
12 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:33.71
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:09.39
2 Agára ProcházkováAgára Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:13.62
3 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:19.80
4 Zuzana BednářováZuzana Bednářová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:21.03
5 Amálie JarouškováAmálie Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:22.60
6 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:32.92
7 Anna RučkováAnna Ručková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:34.64
8 Tereza SchmiedbergerováTereza Schmiedbergerová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:35.88
9 Alina IvanyusAlina Ivanyus 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:56.62
10 Barbora BorkovcováBarbora Borkovcová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:08.80
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.40
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.17
3 Štěpán ŠufliarskýŠtěpán Šufliarský 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.26
4 Tobiáš BočekTobiáš Boček 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.64
5 Adam ČernýAdam Černý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.34
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.26
2 Ladislav MatoušLadislav Matouš 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.66
3 Tadeáš TylichTadeáš Tylich 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.77
4 Robert TušaRobert Tuša 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.10
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (po, 1.5.2017) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PernerMatyáš Perner 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.08
2 Adam PohlAdam Pohl 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.44
3 Oleksandr IvanyusOleksandr Ivanyus 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.88
4 Jakub RymarJakub Rymar 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.67
5 Matěj LoužilMatěj Loužil 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.25
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.21
2 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.92
3 LINH NGOC NGVYENLINH NGOC NGVYEN 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.69
4 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.90
5 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.12
6 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.97
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.56
2 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.76
3 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.01
4 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.06
5 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.12
6 Barbora BorkovcováBarbora Borkovcová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.02
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 1.5.2017) Vítr: -4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára RaschováKlára Raschová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.75
2 Zuzana BednářováZuzana Bednářová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.59
3 Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.27
4 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.45
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (po, 1.5.2017) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.46
2 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.45
3 Dominika ŠtekerováDominika Štekerová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.54
4 Michaela ŠpičákováMichaela Špičáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.67
5 Anna RučkováAnna Ručková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.80
6 Anna StřelcováAnna Střelcová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.21
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (po, 1.5.2017) Vítr: -5.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.39
2 Johana ŠmehilováJohana Šmehilová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.44
3 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.31
4 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.15
5 Agára ProcházkováAgára Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.31
6 Amálie JarouškováAmálie Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.83
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (po, 1.5.2017) Vítr: -4.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.23
2 Kristýna KrýdováKristýna Krýdová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.33
3 Klára HaškováKlára Hašková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.48
4 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.88
5 Tereza SchmiedbergerováTereza Schmiedbergerová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.06
6 Alina IvanyusAlina Ivanyus 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.40
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Damjan ToljDamjan Tolj
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.57
2 Tomáš ŘehákTomáš Řehák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.16
3 Ladislav MatoušLadislav Matouš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.13
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.09
5 Matyáš PernerMatyáš Perner
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.02
6 Štěpán ŠufliarskýŠtěpán Šufliarský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.92
7 Robert TušaRobert Tuša
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 3.89
8 Tadeáš TylichTadeáš Tylich
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 3.66
9 Tobiáš BočekTobiáš Boček
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.53
10 Adam PohlAdam Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.51
11 Oleksandr IvanyusOleksandr Ivanyus
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 3.48
12 Adam ČernýAdam Černý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.07
13 Jakub RymarJakub Rymar
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 2.71
14 Matěj LoužilMatěj Loužil
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 2.22
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.19
2 Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 4.01
3 Aneta PastuchováAneta Pastuchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.93
4 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.80
5 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.64
6 Klára RaschováKlára Raschová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.64
7 Helena NoskováHelena Nosková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.63
8 Tereza KauckáTereza Kaucká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.55
9 Johana ŠmehilováJohana Šmehilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 3.53
10 Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.52
11 Klára HonzíkováKlára Honzíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.47
12 Kristýna KrýdováKristýna Krýdová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.46
13 Aneta JarouškováAneta Jaroušková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 3.40
14 LINH NGOC NGVYENLINH NGOC NGVYEN
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.35
15 Zuzana BednářováZuzana Bednářová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 3.10
16 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 3.31
17 Michaela ŠpičákováMichaela Špičáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3.27
19 Amálie JarouškováAmálie Jaroušková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 3.11
18 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.11
20 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.10
21 Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 3.05
22 Anna VolfováAnna Volfová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 2.98
23 Barbora BorkovcováBarbora Borkovcová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 2.96
24 Klára HaškováKlára Hašková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 2.95
25 Veronika DanišováVeronika Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 2.94
26 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 2.94
27 Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 2.88
28 Dominika ŠtekerováDominika Štekerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 2.82
29 Tereza SchmiedbergerováTereza Schmiedbergerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 2.75
30 Alina IvanyusAlina Ivanyus
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 2.70
31 Anna RučkováAnna Ručková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 2.68
32 Agára ProcházkováAgára Procházková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 2.52
33 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 2.50
Eliška BednárkováEliška Bednárková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 NM
Celkem 34 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 58.83
2 Ladislav MatoušLadislav Matouš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 49.49
3 Damjan ToljDamjan Tolj
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 47.89
4 Matyáš PernerMatyáš Perner
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 42.75
5 Robert TušaRobert Tuša
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 41.78
6 Štěpán ŠufliarskýŠtěpán Šufliarský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 40.15
7 Adam PohlAdam Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 37.42
8 Tomáš ŘehákTomáš Řehák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 35.33
9 Tadeáš TylichTadeáš Tylich
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 34.57
10 Tobiáš BočekTobiáš Boček
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 34.50
11 Oleksandr IvanyusOleksandr Ivanyus
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 26.99
12 Adam ČernýAdam Černý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 26.61
13 Jakub RymarJakub Rymar
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 18.38
14 Matěj LoužilMatěj Loužil
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 17.40
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 40.63
2 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 32.73
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 31.99
4 Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 30.99
5 Klára RaschováKlára Raschová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 29.39
6 Tereza KauckáTereza Kaucká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 28.55
7 Klára HaškováKlára Hašková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 27.37
8 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 27.02
9 Eliška BednárkováEliška Bednárková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 26.85
10 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 26.84
11 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 26.33
12 Kristýna KrýdováKristýna Krýdová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 26.21
13 Aneta PastuchováAneta Pastuchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 25.86
14 Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 25.56
15 Aneta JarouškováAneta Jaroušková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 25.40
16 Michaela ŠpičákováMichaela Špičáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 25.07
17 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 24.58
18 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 24.09
19 Johana ŠmehilováJohana Šmehilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 23.95
20 Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 23.47
21 LINH NGOC NGVYENLINH NGOC NGVYEN
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 22.19
22 Veronika DanišováVeronika Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 21.77
23 Dominika ŠtekerováDominika Štekerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 21.22
24 Helena NoskováHelena Nosková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 20.23
25 Amálie JarouškováAmálie Jaroušková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 19.92
26 Anna VolfováAnna Volfová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 19.23
27 Agára ProcházkováAgára Procházková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 18.59
28 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 18.33
29 Anna RučkováAnna Ručková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 18.28
30 Klára HonzíkováKlára Honzíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 17.54
31 Zuzana BednářováZuzana Bednářová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 17.35
32 Tereza SchmiedbergerováTereza Schmiedbergerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 15.32
33 Alina IvanyusAlina Ivanyus
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 15.16
34 Barbora BorkovcováBarbora Borkovcová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 14.58
Celkem 34 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1907
2 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1484
3 Ladislav MatoušLadislav Matouš 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1369
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1353
5 Matyáš PernerMatyáš Perner 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1247
6 Štěpán ŠufliarskýŠtěpán Šufliarský 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1230
7 Robert TušaRobert Tuša 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0855
8 Adam PohlAdam Pohl 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0824
9 Tobiáš BočekTobiáš Boček 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0750
10 Tadeáš TylichTadeáš Tylich 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0643
11 Oleksandr IvanyusOleksandr Ivanyus 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0438
12 Adam ČernýAdam Černý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0294
13 Jakub RymarJakub Rymar 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0105
14 Matěj LoužilMatěj Loužil 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0061
Celkem 14 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1921
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1861
3 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1762
4 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1730
5 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1593
6 Kristýna KrýdováKristýna Krýdová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1436
7 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1406
8 Klára RaschováKlára Raschová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1405
9 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1308
10 Johana ŠmehilováJohana Šmehilová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1265
11 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1250
12 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1188
13 LINH NGOC NGVYENLINH NGOC NGVYEN 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1107
14 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1065
15 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1017
16 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0975
17 Michaela ŠpičákováMichaela Špičáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0964
18 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0917
19 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0880
20 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0802
21 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0794
22 Klára HaškováKlára Hašková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0719
23 Amálie JarouškováAmálie Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0712
24 Agára ProcházkováAgára Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0701
25 Zuzana BednářováZuzana Bednářová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0686
26 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0661
27 Anna StřelcováAnna Střelcová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0643
28 Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0610
29 Dominika ŠtekerováDominika Štekerová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0552
30 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0548
31 Anna RučkováAnna Ručková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0526
32 Tereza SchmiedbergerováTereza Schmiedbergerová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0380
33 Barbora BorkovcováBarbora Borkovcová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0218
34 Alina IvanyusAlina Ivanyus 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0197
Celkem 34 závodníků