výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva

Praha - Podvinný Mlýn (1. 5. 2017)

800 m - Ml. žáci

(po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:34.98
2 Matyáš PernerMatyáš Perner 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:40.62
3 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:40.63
4 Ladislav MatoušLadislav Matouš 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:42.87
5 Adam PohlAdam Pohl 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:56.56
6 Robert TušaRobert Tuša 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:57.29
7 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:57.70
8 Štěpán ŠufliarskýŠtěpán Šufliarský 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:58.89
9 Tobiáš BočekTobiáš Boček 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:06.23
10 Tadeáš TylichTadeáš Tylich 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:10.76
11 Oleksandr IvanyusOleksandr Ivanyus 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:20.71
12 Adam ČernýAdam Černý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:33.75
13 Jakub RymarJakub Rymar 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:41.74
14 Matěj LoužilMatěj Loužil 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:42.79
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:43.50
2 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:47.53
3 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:48.02
4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:57.74
5 Klára RaschováKlára Raschová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:02.69
6 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:03.29
7 Kristýna KrýdováKristýna Krýdová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:06.69
8 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:10.77
9 Johana ŠmehilováJohana Šmehilová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:12.92
10 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:14.22
11 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:15.51
12 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:16.29
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ŠpičákováMichaela Špičáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:04.34
2 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:12.36
3 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:12.41
4 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:14.94
5 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:21.30
6 LINH NGOC NGVYENLINH NGOC NGVYEN 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:24.95
7 Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:25.53
8 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:26.13
9 Dominika ŠtekerováDominika Štekerová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:26.20
10 Anna StřelcováAnna Střelcová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:27.70
11 Klára HaškováKlára Hašková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:29.52
12 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:33.71
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:09.39
2 Agára ProcházkováAgára Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:13.62
3 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:19.80
4 Zuzana BednářováZuzana Bednářová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:21.03
5 Amálie JarouškováAmálie Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:22.60
6 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:32.92
7 Anna RučkováAnna Ručková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:34.64
8 Tereza SchmiedbergerováTereza Schmiedbergerová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:35.88
9 Alina IvanyusAlina Ivanyus 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:56.62
10 Barbora BorkovcováBarbora Borkovcová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:08.80
Celkem 10 závodníků