výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo I. ligy mužů, skupina B

Hradec Králové (13. 5. 2017)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:08.82 6.00
2 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:13.84 4.00
3 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:15.85 2.00
4 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:16.56 1.00
5 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:16.81
6 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4:19.56
7 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:26.93
8 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:27.76
9 Martin HlaváčMartin Hlaváč 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4:38.46
10 Adam BártaAdam Bárta 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4:54.62
Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNS
Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4:03.47 11.00
2 Jan RiedelJan Riedel 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4:04.41 9.00
3 Jan MurínJan Murín 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4:04.41 8.00
4 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4:07.67 7.00
5 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:10.97 6.00
6 Marek UvizlMarek Uvizl 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:15.84 5.00
7 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:17.57 4.00
8 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:17.61 3.00
9 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:20.94 2.00
10 Martin SlaninaMartin Slanina 80 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:21.14 1.00
11 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:35.48
Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Jakub RychlíkJakub Rychlík 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 15 závodníků