Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okrskové kolo Poháru rozhlasu - okrsek Dvůr Králové nad Labem

Dvůr Králové nad Labem (3. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NěmečekMatěj Němeček 02 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 08.0 492.00
2 Vít VejnarVít Vejnar 01 Zš StržZš Strž 08.4 388.00
3 Patrik PavelkaPatrik Pavelka 02 Zš Schulzovy sady - LegionářskáZš Schulzovy sady - Legioná... 08.7 318.00
4 Marek LárMarek Lár 01 Zš 5. květnaZš 5. května 08.9 274.00
5 Tomáš BaudyšTomáš Baudyš 02 Zš PodharťZš Podharť 09.0 253.00
6 Mikuláš HolubMikuláš Holub 02 Zš Schulzovy sady - ŠkolníZš Schulzovy sady - Školní 09.0 253.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan GogolákJan Gogolák 01 Zš StržZš Strž 07.9 520.00
2 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 02 Zš 5. květnaZš 5. května 08.0 492.00
3 Matyáš KursaMatyáš Kursa 01 Zš Schulzovy sady - ŠkolníZš Schulzovy sady - Školní 08.2 439.00
4 Pavel KonrádPavel Konrád 01 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 08.2 439.00
5 Filip SkálaFilip Skála 01 Zš PodharťZš Podharť 08.4 388.00
6 Lukáš KalousekLukáš Kalousek 02 Zš Schulzovy sady - LegionářskáZš Schulzovy sady - Legioná... 09.4 178.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PopOndřej Pop 02 Zš Schulzovy sady - LegionářskáZš Schulzovy sady - Legioná... 08.3 413.00
2 Filip SmrčkaFilip Smrčka 01 Zš Schulzovy sady - ŠkolníZš Schulzovy sady - Školní 08.6 340.00
3 Šimon HamplŠimon Hampl 02 Zš 5. květnaZš 5. května 09.0 253.00
4 Josef DrtinaJosef Drtina 01 Zš StržZš Strž 09.2 214.00
5 Martin FleglMartin Flegl 02 Zš PodharťZš Podharť 09.6 145.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZivrJan Zivr 03 Zš a Mš Bílá TřemešnáZš a Mš Bílá Třemešná 08.4 388.00
2 Martin MasaříkMartin Masařík 04 Zš Schulzovy sady - LegionářskáZš Schulzovy sady - Legioná... 08.8 295.00
3 Dan JarolímekDan Jarolímek 03 Zš a Mš Bílá TřemešnáZš a Mš Bílá Třemešná 08.9 274.00
4 Jakub HamšíkJakub Hamšík 03 Zš Schulzovy sady - ŠkolníZš Schulzovy sady - Školní 09.1 233.00
5 Alex PatákAlex Paták 04 Zš PodharťZš Podharť 09.8 115.00
6 Zdeněk DemeterZdeněk Demeter 03 Zš 5. květnaZš 5. května 09.9 101.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HanzlíčekJosef Hanzlíček 04 Zš PodharťZš Podharť 08.8 295.00
2 Jakub JanečekJakub Janeček 04 Zš Schulzovy sady - ŠkolníZš Schulzovy sady - Školní 09.3 196.00
3 Jan JarolímJan Jarolím 05 Zš 5. květnaZš 5. května 09.8 115.00
4 Erik VýprachtickýErik Výprachtický 04 Zš Schulzovy sady - LegionářskáZš Schulzovy sady - Legioná... 09.8 115.00
5 Tomáš PavlíčekTomáš Pavlíček 04 Zš StržZš Strž 10.0 88.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel FiedorDaniel Fiedor 04 Zš StržZš Strž 08.4 388.00
2 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 03 Zš Schulzovy sady - LegionářskáZš Schulzovy sady - Legioná... 08.6 340.00
3 Ondřej BergerOndřej Berger 05 Zš PodharťZš Podharť 09.4 178.00
4 Jakub AntošJakub Antoš 04 Zš 5. květnaZš 5. května 09.4 178.00
5 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 Zš Schulzovy sady - ŠkolníZš Schulzovy sady - Školní 09.5 161.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorota VokatáDorota Vokatá 02 Zš Schulzovy sady - ŠkolníZš Schulzovy sady - Školní 08.6 608.00
2 Šárka KomedováŠárka Komedová 02 Zš Schulzovy sady - LegionářskáZš Schulzovy sady - Legioná... 08.7 582.00
3 Anna KozákováAnna Kozáková 02 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 09.0 506.00
4 Barbota JirouskováBarbota Jirousková 02 Zš 5. květnaZš 5. května 09.4 413.00
5 Michaela SmíškováMichaela Smíšková 02 Zš PodharťZš Podharť 09.8 328.00
Aneta SovákováAneta Sováková 02 Zš StržZš Strž DNS 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta BlažkováAlžběta Blažková 02 Zš Schulzovy sady - ŠkolníZš Schulzovy sady - Školní 08.6 608.00
2 Tereza JánskáTereza Jánská 02 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 08.8 556.00
3 Adéla MachkováAdéla Machková 01 Zš StržZš Strž 09.0 506.00
4 Karolína SýkorováKarolína Sýkorová 02 Zš Schulzovy sady - LegionářskáZš Schulzovy sady - Legioná... 09.2 458.00
5 Kristýna BalážováKristýna Balážová 03 Zš 5. květnaZš 5. května 09.7 348.00
6 Zuzana KejzlarováZuzana Kejzlarová 03 Zš PodharťZš Podharť 09.8 328.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 Zš StržZš Strž 08.0 776.00
2 Anna VodehnalováAnna Vodehnalová 02 Zš 5. květnaZš 5. května 08.7 582.00
3 Eliška ŠebkováEliška Šebková 02 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 09.5 391.00
4 Nicola HerzogováNicola Herzogová 02 Zš Schulzovy sady - LegionářskáZš Schulzovy sady - Legioná... 09.8 328.00
5 Klára PeškováKlára Pešková 03 Zš PodharťZš Podharť 09.9 308.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 Zš Schulzovy sady - ŠkolníZš Schulzovy sady - Školní 08.4 662.00
2 Natálie MarkováNatálie Marková 03 Zš Schulzovy sady - LegionářskáZš Schulzovy sady - Legioná... 09.4 413.00
3 Terezie KlímováTerezie Klímová 05 Zš PodharťZš Podharť 09.7 348.00
4 Barbora BujárkováBarbora Bujárková 04 Zš 5. květnaZš 5. května 09.7 348.00
5 Nikola UherkováNikola Uherková 05 Zš a Mš Bílá TřemešnáZš a Mš Bílá Třemešná 09.8 328.00
6 Aneta BourováAneta Bourová 04 Zš StržZš Strž 09.8 328.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JežkováAnna Ježková 05 Zš a Mš Bílá TřemešnáZš a Mš Bílá Třemešná 09.2 458.00
2 Denisa BuďárkováDenisa Buďárková 03 Zš Schulzovy sady - LegionářskáZš Schulzovy sady - Legioná... 09.3 435.00
3 Natálie HrubáNatálie Hrubá 04 Zš 5. květnaZš 5. května 09.5 391.00
4 Eliška JansováEliška Jansová 05 Zš StržZš Strž 10.2 252.00
5 Veronika FriedováVeronika Friedová 05 Zš PodharťZš Podharť 10.3 235.00
6 Barbora HorákováBarbora Horáková 04 Zš Schulzovy sady - ŠkolníZš Schulzovy sady - Školní 10.5 201.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 3.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena BlahováHelena Blahová 04 Zš Schulzovy sady - ŠkolníZš Schulzovy sady - Školní 09.0 506.00
2 Alžběta TeperováAlžběta Teperová 04 Zš a Mš Bílá TřemešnáZš a Mš Bílá Třemešná 09.3 435.00
3 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 Zš Schulzovy sady - LegionářskáZš Schulzovy sady - Legioná... 09.4 413.00
4 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 Zš StržZš Strž 09.4 413.00
5 Pavla Marie TafilováPavla Marie Tafilová 03 Zš 5. květnaZš 5. května 09.4 413.00
6 Karolína BartošováKarolína Bartošová 05 Zš PodharťZš Podharť 10.8 155.00
Celkem 6 závodníků