Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze

Praha - Přátelství (19. - 20. 5. 2017)
100 m - Junioři (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.26
2 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.26
3 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.35
100 m - Dorostenci (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.67
2 Jan JirásekJan Jirásek 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.93
3 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.03
100 m - Dorostenci (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.42
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.54
3 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.57
100 m - Juniorky (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.26
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.60
3 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.93
100 m - Dorostenky (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.02
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.19
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.24
100 m - Dorostenky (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.14
2 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.21
3 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.22
200 m - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.61
3 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.39
400 m - Juniorky (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 58.77
2 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 61.31
3 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 64.86
800 m - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:59.33
2 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:00.20
3 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:00.48
800 m - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:04.94
2 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:05.59
3 Michal BořánekMichal Bořánek 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:07.49
800 m - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:27.01
2 Helena CaisováHelena Caisová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:35.39
800 m - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:20.55
2 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:21.75
3 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:24.26
1500 m - Junioři (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:15.65
2 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:16.00
3 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:22.60
1500 m - Dorostenci (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal BořánekMichal Bořánek 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:17.69
2 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:27.64
3 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4:30.61
1500 m - Juniorky (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina DigrinováMartina Digrinová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:39.44
2 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:40.44
3 Lenka PanýrkováLenka Panýrková 99 AC Praha 1890AC Praha 1890 6:05.33
1500 m - Dorostenky (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5:04.04
2 Kateřina KubákováKateřina Kubáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:14.91
3 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:25.49
3000 m - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:29.06
2 Tomáš HůleTomáš Hůle 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11:19.98
3000 m - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3000 m - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 10:33.94
2 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12:14.58
100 m překážek (0.84) - Juniorky (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.28
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.53
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.80
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 13.31
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.94
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.96
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15.03
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 15.18
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.30
110 m překážek (0.99) - Junioři (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.77
2 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.45
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.57
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.30
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.36
3 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.61
400 m překážek (0.76) - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 62.86
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.34
3 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 70.88
2000 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6:19.78
2 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6:55.51
3 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 7:08.38
2000 m překážek (0.76) - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 7:30.30
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 7:50.98
3 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7:54.27
3000 m překážek - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:01.64
2 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11:04.98
3 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11:21.82
4 x 100 m - Junioři (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Michal, Pešta, Nevole, Pavlica Michal, Pešta, Nevole, Pavlica Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.03
2 Čečetka, Mikula, Faměra J., Faměra M. Čečetka, Mikula, Faměra J., Faměra M. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 45.30
4 x 100 m - Juniorky (pátek, 19.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Coufalová, Macháčková, Rabiňáková, Kordíková Coufalová, Macháčková, Rabiňáková, Kordíková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.67
2 A Nagyová, Holečková, Marešová, Bělohlávková A Nagyová, Holečková, Marešová, Bělohlávková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.42
3 B Šašková, Křížová, Trpálková, Houšková B Šašková, Křížová, Trpálková, Houšková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.48
4 x 400 m - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Michal, Pasler, Pešta, Nevole Michal, Pasler, Pešta, Nevole Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:30.14
2 Faměra M., Mikula, Hock, Čečetka Faměra M., Mikula, Hock, Čečetka TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:33.09
3 Horký, Janoušek, Krakl, Prunar Horký, Janoušek, Krakl, Prunar Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:35.81
4 x 400 m - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Vacátko, Horejš, Přibyl, Havlas Vacátko, Horejš, Přibyl, Havlas Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:31.53
2 Rada, Koška, Moucha, Novotný Rada, Koška, Moucha, Novotný TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:39.64
3 Krofta, Kaiser, Benš, Kuban Krofta, Kaiser, Benš, Kuban PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:49.86
4 x 400 m - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Petráková, Kačerovská, Vošáhlíková, Nemešová Petráková, Kačerovská, Vošáhlíková, Nemešová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:05.38
2 Cibiková, Onderková, Ručková, Součková Cibiková, Onderková, Ručková, Součková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:16.25
3 Coufalová, Kordíková, Janovská, Macháčková Coufalová, Kordíková, Janovská, Macháčková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:32.34