Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze

Praha - Přátelství (19. - 20. 5. 2017)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (pá, 19.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:15.65
2 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:16.00
3 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:22.60
4 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:25.27
5 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4:25.74
6 Šimon RothŠimon Roth 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5:35.19
Pavel SieglPavel Siegl 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 19.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal BořánekMichal Bořánek 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:17.69
2 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:27.64
3 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4:30.61
4 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:33.43
5 Benjamin VáchaBenjamin Vácha 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 4:52.60
Roman VarfolomieievRoman Varfolomieiev 00 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (pá, 19.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina DigrinováMartina Digrinová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:39.44
2 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:40.44
3 Lenka PanýrkováLenka Panýrková 99 AC Praha 1890AC Praha 1890 6:05.33
4 Barbora NejedláBarbora Nejedlá 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7:30.22
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 19.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5:04.04
2 Kateřina KubákováKateřina Kubáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:14.91
3 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:25.49
4 Anna KovářováAnna Kovářová 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 6:01.58
Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNS
Celkem 5 závodníků