Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze

Praha - Přátelství (19. - 20. 5. 2017)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (pá, 19.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.14
2 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.75
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.80
4 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.12
5 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 50.62
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 19.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 50.73
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.09
3 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.73
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.54
5 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.76
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 19.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.92
2 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.47
3 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.60
4 Jan JanečekJan Janeček 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 53.30
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 19.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 50.31
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 51.54
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 52.14
4 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 53.22
Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 19.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.51
2 František KraklFrantišek Krakl 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 53.63
3 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 57.48
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 59.45
5 Kryštof KafkaKryštof Kafka 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 60.80
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 19.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.94
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 54.29
3 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 57.51
Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (pá, 19.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 58.77
2 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 61.31
3 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 64.86
4 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 67.69
Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 19.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 57.59
2 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 58.74
3 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 59.44
4 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 60.33
5 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.09
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 19.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 61.50
2 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 62.98
3 Tereza HouškováTereza Houšková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.38
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.75
5 Anežka ŠímováAnežka Šímová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 66.32
6 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 70.36
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 19.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 61.51
2 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 65.72
3 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.93
4 Kateřina BursováKateřina Bursová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 66.83
5 Monika TicháčkováMonika Ticháčková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 68.01
6 Hana KročákováHana Kročáková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 77.70
Celkem 6 závodníků