výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Kladno (6. 6. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JanekJakub Janek 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 07.33 769.00
2 Filip TománekFilip Tománek 01 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 07.39 749.00
3 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 07.48 719.00
4= Jakub DavidíkJakub Davidík 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 07.50 713.00
4= Jan ProkopJan Prokop 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 07.50 713.00
6 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 07.58 687.00
7 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 07.64 668.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 07.46 726.00
2= Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 07.61 678.00
2= Adam ŠubíkAdam Šubík 01 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 07.61 678.00
4 Patrik JarkovskýPatrik Jarkovský 01 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 07.63 671.00
5 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 07.74 637.00
6 Jakub DanielJakub Daniel 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 07.94 577.00
7 Richard ŠimoníkRichard Šimoník 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 08.03 551.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ČešlaPetr Češla 01 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 07.67 659.00
2 Jakub SlovákJakub Slovák 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 07.84 607.00
3 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 07.86 601.00
4 Přemysl JemelíkPřemysl Jemelík 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 07.87 598.00
5 Vladimír SmetanaVladimír Smetana 01 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 08.12 525.00
6 Zbyněk PašekZbyněk Pašek 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 08.33 468.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 07.78 625.00
2 Tomáš ČapekTomáš Čapek 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 07.91 586.00
3 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 07.93 580.00
4 Martin SvobodaMartin Svoboda 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 07.99 563.00
5 Jan KadašJan Kadaš 01 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 08.06 542.00
6 Minh Khoi Filip PhamMinh Khoi Filip Pham 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 08.27 484.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub CibulecJakub Cibulec 03 ZŠ ZubříZŠ Zubří 07.75 634.00
2= Milan LašákMilan Lašák 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 07.79 622.00
2= Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 07.79 622.00
4 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 07.98 565.00
5= Filip NýčFilip Nýč 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 08.04 548.00
5= Jakub HunalJakub Hunal 03 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 08.04 548.00
7 Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 08.10 531.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JiránekMatěj Jiránek 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 08.08 537.00
2 Vojtěch BrožVojtěch Brož 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 08.21 500.00
3 Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.28 481.00
4 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 08.29 478.00
5 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 08.45 436.00
6 Miroslav KolečekMiroslav Koleček 03 ZŠ ZubříZŠ Zubří 08.57 406.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 08.16 514.00
2 Štěpán FrajbišŠtěpán Frajbiš 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 08.47 431.00
3 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 03 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 08.60 398.00
4 Michal TomešMichal Tomeš 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 08.63 391.00
5 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 08.67 381.00
6 Filip GužiakFilip Gužiak 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.75 362.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 07.94 577.00
2 Ota BenešOta Beneš 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.71 371.00
3 Adam ZemanAdam Zeman 04 ZŠ ZubříZŠ Zubří 08.76 359.00
4 Martin MartákMartin Marták 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 08.84 340.00
5 Tomáš WozarTomáš Wozar 04 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 09.03 298.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 07.70 942.00
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 07.82 904.00
3 Františka RappováFrantiška Rappová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 07.97 857.00
4 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 08.19 791.00
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.20 788.00
6 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 08.35 744.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.24 776.00
2 Vanda BrunováVanda Brunová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.24 776.00
3 Denisa PláškováDenisa Plášková 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 08.37 738.00
4 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.41 726.00
5 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.43 721.00
6 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.81 616.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 08.32 752.00
2 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.50 701.00
3 Valentýna DuškováValentýna Dušková 01 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 08.53 692.00
4 Agáta TepláAgáta Teplá 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 08.58 678.00
5 Johana TomečkováJohana Tomečková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.61 670.00
6 Klára AusbergerováKlára Ausbergerová 02 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 08.81 616.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.23 779.00
2 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.34 747.00
3 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.69 648.00
4 Beata StumpováBeata Stumpová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 08.79 621.00
5 Martina TrhoňováMartina Trhoňová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.81 616.00
Tereza PevnáTereza Pevná 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 08.28 764.00
2 Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 08.32 752.00
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.35 744.00
4 Anna HobzováAnna Hobzová 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 08.39 732.00
5 Jůlie MichálkováJůlie Michálková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.49 704.00
6 Klára NovotnáKlára Novotná 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 08.61 670.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 08.33 749.00
2 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 08.42 723.00
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 08.46 712.00
4 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.50 701.00
5 Sandra KrejčováSandra Krejčová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 08.53 692.00
6 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 08.55 687.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 08.45 715.00
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 08.60 673.00
3 Kristýna MaškováKristýna Mašková 03 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 08.81 616.00
4 Lucie KutováLucie Kutová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 08.86 603.00
5 Eliška JírováEliška Jírová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 08.89 595.00
6 Štěpánka HájkováŠtěpánka Hájková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.02 561.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 08.69 648.00
2 Klára BenešováKlára Benešová 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 08.82 613.00
3 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 08.84 608.00
4 Patricie SvobodováPatricie Svobodová 03 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 09.18 521.00
5 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 09.25 504.00
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 1:42.90 789.00
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1:42.94 789.00
3 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1:43.45 779.00
4 Theodora OudováTheodora Oudová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1:50.34 660.00
5 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 1:51.61 639.00
6 Simona PolákováSimona Poláková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1:51.85 635.00
7 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1:52.30 628.00
8 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 1:53.99 601.00
9 Anna HobzováAnna Hobzová 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1:55.97 570.00
10 Kristýna MaškováKristýna Mašková 03 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 1:56.12 567.00
11 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1:56.63 559.00
12 Štěpánka HájkováŠtěpánka Hájková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:15.98 299.00
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina GygalováKateřina Gygalová 03 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 1:52.53 624.00
2 Simona SalingerováSimona Salingerová 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1:53.20 613.00
3 Julie KovářováJulie Kovářová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1:54.17 598.00
4 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1:55.26 581.00
5 Melánie SchneebergerMelánie Schneeberger 05 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 1:58.34 533.00
6 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1:59.13 522.00
7 Martina ZemkováMartina Zemková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1:59.39 518.00
8 Eva ŠikováEva Šiková 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2:00.62 500.00
9 Sára CharvátováSára Charvátová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2:00.77 497.00
10 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2:01.25 490.00
11 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:01.35 489.00
Adéla NečesanáAdéla Nečesaná 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2:18.07 850.00
2 Hana MarciánováHana Marciánová 03 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 2:23.07 782.00
3 Martina FořtováMartina Fořtová 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 2:30.97 681.00
4 Vanda KrsováVanda Krsová 02 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2:32.13 666.00
5 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2:32.70 659.00
6 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2:33.11 654.00
7 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2:33.35 651.00
8 Tereza ObořilováTereza Obořilová 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 2:33.95 644.00
9 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2:42.72 542.00
10 Eliška FrajbišováEliška Frajbišová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2:46.66 499.00
Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jitka PilařováJitka Pilařová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2:31.96 669.00
2 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2:32.88 657.00
3 Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2:35.00 632.00
4 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2:37.21 605.00
5 Tereza SimonováTereza Simonová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 2:38.43 591.00
6 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2:42.56 544.00
7 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 2:44.08 527.00
8 Johana TomečkováJohana Tomečková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2:46.39 502.00
9 Petra JanderováPetra Janderová 01 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 2:48.05 484.00
10 Šárka KalčíkováŠárka Kalčíková 03 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2:50.11 462.00
11 Klára PetlákováKlára Petláková 03 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 2:50.61 457.00
12 Johana DrgáčováJohana Drgáčová 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2:50.92 454.00
Celkem 12 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek VrábíkMarek Vrábík 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3:16.40 513.00
2 Adam ZemanAdam Zeman 04 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3:19.61 485.00
3 Lukáš VačkářLukáš Vačkář 04 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 3:22.21 463.00
4 Tomáš RandýsekTomáš Randýsek 03 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3:27.51 420.00
5 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 3:33.17 376.00
6 Jakub VaňataJakub Vaňata 04 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 3:33.40 375.00
7 Jaroslav NovotnýJaroslav Novotný 03 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 3:42.71 307.00
8 Daniel ŠevčíkDaniel Ševčík 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 3:43.74 300.00
9 Lukáš FaitLukáš Fait 03 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3:44.64 294.00
10 Filip TlapaFilip Tlapa 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3:47.63 274.00
11 Tomáš LehovecTomáš Lehovec 04 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 3:49.51 262.00
12 Michal TomešMichal Tomeš 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3:51.92 247.00
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ChlupFilip Chlup 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 3:03.31 632.00
2 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3:06.02 606.00
3 Jakub KudláčekJakub Kudláček 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3:06.03 606.00
4 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3:06.83 599.00
5 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 3:08.30 585.00
6 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3:08.47 584.00
7 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 3:15.33 522.00
8 Filip JandásekFilip Jandásek 05 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3:15.54 520.00
9 Michal ZrůnaMichal Zrůna 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3:19.83 483.00
10 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3:22.88 458.00
11 Lucas Michael HarrisLucas Michael Harris 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3:24.00 448.00
12 Jan BarantálJan Barantál 04 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 3:48.45 269.00
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4:01.81 940.00
2 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4:24.51 781.00
3 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4:29.29 749.00
4 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 4:33.93 719.00
5 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 4:38.90 687.00
6 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 4:38.99 687.00
7 Tomáš TrubkaTomáš Trubka 01 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4:42.04 668.00
8 Oliver ZamazalOliver Zamazal 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4:43.23 660.00
9 Vítězslav KnappVítězslav Knapp 02 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 4:47.56 633.00
10 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 4:49.44 622.00
11 Martin DzidaMartin Dzida 01 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 4:50.62 615.00
12 Jakub JandaJakub Janda 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4:51.93 607.00
13 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 4:56.70 579.00
14 Daniel BuštaDaniel Bušta 02 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 5:12.75 489.00
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Krištof ŠpatnýKrištof Špatný 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4:54.09 594.00
2 Filip MüllerFilip Müller 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4:56.16 582.00
3 Jakub BudilJakub Budil 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 5:05.66 528.00
4 Jakub MádloJakub Mádlo 02 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 5:08.14 514.00
5 Vojtěch DáňaVojtěch Dáňa 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5:08.29 513.00
6 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5:12.67 489.00
7 Martin SvobodaMartin Svoboda 01 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 5:18.75 457.00
8 Samuel PolachSamuel Polach 01 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5:23.33 433.00
9 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5:23.34 433.00
10 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5:23.36 433.00
11 Dominik MoravecDominik Moravec 02 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 5:30.12 399.00
12 David ProkopDavid Prokop 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 5:36.84 366.00
Viktor KocourekViktor Kocourek 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 DNS
Celkem 13 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop, Smetana, Šimoník, Daniel Prokop, Smetana, Šimoník, Daniel Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 29.65 622.00
2 Steiner, Davidík, Hubálek, Pašek Steiner, Davidík, Hubálek, Pašek Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 30.17 582.00
3 Češla, Gibes, Lév, Latka Češla, Gibes, Lév, Latka Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 31.37 495.00
4 Elsner, Kylián, Nešpor, Salay Elsner, Kylián, Nešpor, Salay Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 31.58 481.00
5 Šlapák, Pham Minh, Homolka, Svoboda Šlapák, Pham Minh, Homolka, Svoboda Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 32.36 428.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop, Kocourek, Horák, Lawson Prokop, Kocourek, Horák, Lawson ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 27.64 785.00
2 Janek, Chaloupka, Jemelík, Šípek Janek, Chaloupka, Jemelík, Šípek Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 28.78 690.00
3 Demeter, Mádlo, Jandák, Jarkovský Demeter, Mádlo, Jandák, Jarkovský ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 28.80 689.00
4 Staníček, Rybář, Babánek, Svoboda Staníček, Rybář, Babánek, Svoboda Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 30.66 546.00
5 Gruň, Herák, Špilháček, Zíka Gruň, Herák, Špilháček, Zíka ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 38.05 131.00
Kolář, Winkler, Nevrla, Špatný Kolář, Winkler, Nevrla, Špatný ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 DNS 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kuča, Knapp, Šubík, Tománek Kuča, Knapp, Šubík, Tománek Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 28.05 751.00
2 Slovák, Pospíšil, Čapek, Hromádka Slovák, Pospíšil, Čapek, Hromádka Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 28.54 710.00
3 Piskoř, Plaček, Záruba Piskoř, Plaček, Záruba ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 29.32 647.00
4 Kadaš, Krausz, Novák Kadaš, Krausz, Novák ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 30.87 531.00
5 Klvaň, Janda, Soukup, Buňata Klvaň, Janda, Soukup, Buňata Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 31.71 472.00
Gaszczyk, Oberndorfer, Straka, Kostrhun Gaszczyk, Oberndorfer, Straka, Kostrhun Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kudláček, Mottel, Tran Thai, Nýč Kudláček, Mottel, Tran Thai, Nýč ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 30.59 551.00
2 Tíkal, Vačkář, Vaňata, Novák Tíkal, Vačkář, Vaňata, Novák ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 30.83 534.00
3 Kavan, Glocman, Hančil Kavan, Glocman, Hančil ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 32.75 403.00
4 Beneš, Halátek, Kavecký, Šenk Beneš, Halátek, Kavecký, Šenk ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 33.06 384.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiránek, Štefl, Chlup, Vejražka Jiránek, Štefl, Chlup, Vejražka ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 30.05 591.00
2 Hunal, Kurej, Hruška, Beseda Hunal, Kurej, Hruška, Beseda ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 31.27 502.00
3 Novotný, Klím, Zahradníček, Koblasa Novotný, Klím, Zahradníček, Koblasa ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 33.48 358.00
4 Hrdlička, Dlabač, Auředník, Matějka Hrdlička, Dlabač, Auředník, Matějka ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 34.00 327.00
Brož, Vrábík, Dvořák, Lašák Brož, Vrábík, Dvořák, Lašák Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zrůna, Hlavenka, Struška, Wozar Zrůna, Hlavenka, Struška, Wozar Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 31.38 495.00
2 Harris, Jandásek, Marták, Fabikovič Harris, Jandásek, Marták, Fabikovič Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 33.55 354.00
3 Zeman, Kyryljuk, Fait, Zeman Zeman, Kyryljuk, Fait, Zeman ZŠ ZubříZŠ Zubří 34.66 290.00
4 Krupa, Randýsek, Koleček, Cibulec Krupa, Randýsek, Koleček, Cibulec ZŠ ZubříZŠ Zubří 35.41 250.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pardubská, Strnadová, Harazimová, Krbcová Pardubská, Strnadová, Harazimová, Krbcová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 30.60 841.00
2 Baroňová, Valíková, Šoltysová, Brunová Baroňová, Valíková, Šoltysová, Brunová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 30.92 817.00
3 Drgáčová, Kovářová, Ševčíková, Šustrová Drgáčová, Kovářová, Ševčíková, Šustrová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 31.38 782.00
4 Teplá, Marciánová, Plášková, Sedláčková Teplá, Marciánová, Plášková, Sedláčková Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 31.44 777.00
5 Bánová, Rogulová, Stehlíková, Týblová Bánová, Rogulová, Stehlíková, Týblová ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 34.79 545.00
6 Pevná, Teplá, Obořilová, Petláková Pevná, Teplá, Obořilová, Petláková Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 34.82 543.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bennett, Štulcová, Vlasáková Bennett, Štulcová, Vlasáková ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 31.69 759.00
2 Stumpová, Schwarzová, Prokopová, Janderová Stumpová, Schwarzová, Prokopová, Janderová ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 32.77 681.00
3 Fornůsková, Lekešová, Tomečková Fornůsková, Lekešová, Tomečková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 33.47 632.00
4 Frajbišová, Flegrová, Mitošinková, Dvořáková Frajbišová, Flegrová, Mitošinková, Dvořáková ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 34.48 565.00
Bittnerová, Krusberská, Volovecká Bittnerová, Krusberská, Volovecká ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Křenková, Burianová, Ausbergerová, Píchalová Křenková, Burianová, Ausbergerová, Píchalová Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 31.12 801.00
2 Srnová, Trhoňová, Trhoňová, Kálalová Srnová, Trhoňová, Trhoňová, Kálalová ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 31.33 786.00
3 Šafářová, Dušková, Kubešová, Bláhová Šafářová, Dušková, Kubešová, Bláhová ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 31.75 754.00
4 Slouková, Šteinerová, Krsová, Kalčíková Slouková, Šteinerová, Krsová, Kalčíková Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 33.60 623.00
Rappová, Fořtová, Novotná, Simonová Rappová, Fořtová, Novotná, Simonová ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... DQ
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bártová, Zdražilová, Fialová, Válková Bártová, Zdražilová, Fialová, Válková ZŠ PorubskáZŠ Porubská 31.13 801.00
2 Polášková, Ondrigová, Michálková, Zlatníková Polášková, Ondrigová, Michálková, Zlatníková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 31.14 800.00
3 Dusilová, Kučerová, Kottová, Hudrlíková Dusilová, Kučerová, Kottová, Hudrlíková ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 31.86 746.00
4 Vesecká, Kutová, Kovářová, Krejčová Vesecká, Kutová, Kovářová, Krejčová ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 33.28 645.00
5 Příhodová, Šiková, Burešová, Čechová Příhodová, Šiková, Burešová, Čechová ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 34.04 594.00
6 Bujáková, Mojžíšová, Müllerová Bujáková, Mojžíšová, Müllerová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 34.19 584.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beránková, Novotná, Solničková, Hobzová Beránková, Novotná, Solničková, Hobzová ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 31.64 762.00
2 Oudová, Jírová, Chrastinová, Klasnová Oudová, Jírová, Chrastinová, Klasnová ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 32.19 722.00
3 Sombergová, Poláková, Rothanzlová, Hajková Sombergová, Poláková, Rothanzlová, Hajková 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 32.46 703.00
4 Toová, Vantuchová, Válková, Petrová Toová, Vantuchová, Válková, Petrová ZŠ PorubskáZŠ Porubská 32.61 692.00
Sičaková, Mašková, Pavezová, Jungmannová Sičaková, Mašková, Pavezová, Jungmannová ZŠ NýřanyZŠ Nýřany DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kovářová, Charvátová, Koťátková, Zelinková Kovářová, Charvátová, Koťátková, Zelinková ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 33.84 607.00
2 Svobodová, Valtová, Staňková, Zatloukalová Svobodová, Valtová, Staňková, Zatloukalová ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 34.42 569.00
3 Benešová, Michlová, Maxová, Šlegrová Benešová, Michlová, Maxová, Šlegrová 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 35.20 519.00
4 Šmákalová, Gygalová, Pavlíčková, Šlajerová Šmákalová, Gygalová, Pavlíčková, Šlajerová ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 36.14 462.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
01 1.92 731.00
2 Jan ZíkaJan Zíka
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
01 1.70 544.00
3 Adam ElsnerAdam Elsner
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
02 1.66 512.00
4 Dominik KučaDominik Kuča
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
02 1.62 480.00
5 Ondřej KulířOndřej Kulíř
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
01 1.62 480.00
6= Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 1.62 480.00
6= Jakub MádloJakub Mádlo
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
02 1.62 480.00
8 Marek SalayMarek Salay
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
01 1.62 480.00
9 Jakub KolářJakub Kolář
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 1.62 480.00
10 Jiří KlapalJiří Klapal
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 1.58 449.00
11 Jakub LévJakub Lév
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
01 1.58 449.00
12= Adam StejskalAdam Stejskal
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
02 1.58 449.00
12= Petr DemeterPetr Demeter
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
01 1.58 449.00
14 Lukáš HomolkaLukáš Homolka
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
02 1.54 419.00
15 Jakub JanekJakub Janek
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
01 1.54 419.00
16 David ŠárkaDavid Šárka
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 1.54 419.00
17= Adam NovákAdam Novák
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
02 1.54 419.00
17= Matěj VaněkMatěj Vaněk
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
02 1.54 419.00
19 Richard ŠimoníkRichard Šimoník
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
02 1.50 389.00
20 Adam GibesAdam Gibes
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
02 1.46 360.00
21= Josef ŠlapákJosef Šlapák
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
02 1.42 331.00
21= Josef SoukupJosef Soukup
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 1.42 331.00
23 Martin RejdaMartin Rejda
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
02 1.42 331.00
24 Adam KlvaňAdam Klvaň
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
03 1.38 303.00
Patrik BuňataPatrik Buňata
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 DNS
Celkem 25 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 1.66 512.00
2 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 1.62 480.00
3 Filip ChlupFilip Chlup
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
03 1.54 419.00
4 Martin KurejMartin Kurej
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
03 1.54 419.00
5 Miroslav KolečekMiroslav Koleček
ZŠ ZubříZŠ Zubří
03 1.54 419.00
6 Jiří DolejšíJiří Dolejší
ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby
03 1.50 389.00
7 Dan FabikovičDan Fabikovič
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
04 1.50 389.00
8= Matyáš MottelMatyáš Mottel
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 1.46 360.00
8= Roman ŠteflRoman Štefl
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
03 1.46 360.00
10 Milan LašákMilan Lašák
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 1.46 360.00
11 Richard StruškaRichard Struška
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
04 1.46 360.00
12 Marek VrábíkMarek Vrábík
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 1.42 331.00
13 Jan NovákJan Novák
ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby
03 1.42 331.00
14 Tomáš RandýsekTomáš Randýsek
ZŠ ZubříZŠ Zubří
03 1.42 331.00
15 Matyáš FriedelMatyáš Friedel
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 1.38 303.00
16 Petr ProkešPetr Prokeš
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
03 1.38 303.00
17 Jiří TíkalJiří Tíkal
ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby
04 1.38 303.00
18 Yuanhan JiangYuanhan Jiang
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
03 1.34 276.00
19 Mykola ShcherbanyukMykola Shcherbanyuk
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 1.34 276.00
20 Albert MatějkaAlbert Matějka
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
04 1.34 276.00
21 Jan KristaJan Krista
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
04 1.34 276.00
22 Daniel ŠevčíkDaniel Ševčík
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
03 1.30 250.00
23 Tomáš KyryljukTomáš Kyryljuk
ZŠ ZubříZŠ Zubří
03 1.30 250.00
24 Denis VolfDenis Volf
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
04 1.18 176.00
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
01 1.65 795.00
2= Barbora ŠteinerováBarbora Šteinerová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
02 1.53 655.00
2= Sabina KrusberskáSabina Krusberská
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
01 1.53 655.00
4 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 1.53 655.00
5 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 1.49 610.00
6 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 1.49 610.00
7 Pavlína LubasováPavlína Lubasová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 1.45 566.00
8= Adéla LonginováAdéla Longinová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 1.45 566.00
8= Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 1.45 566.00
10 Kateřina KřenkováKateřina Křenková
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
01 1.45 566.00
11 Tereza KálalováTereza Kálalová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 1.45 566.00
12 Klára SloukováKlára Slouková
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
03 1.45 566.00
13 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
01 1.41 523.00
14 Kristýna GrusováKristýna Grusová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
02 1.41 523.00
15 Adéla LekešováAdéla Lekešová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 1.41 523.00
16 Tereza PevnáTereza Pevná
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
02 1.37 481.00
17 Adriana KovářováAdriana Kovářová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
01 1.37 481.00
18= Klára BláhováKlára Bláhová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
01 1.33 439.00
18= Šárka FlegrováŠárka Flegrová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 1.33 439.00
20 Viktória BalázsováViktória Balázsová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
01 1.33 439.00
Vendula ProkopováVendula Prokopová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
02 NM
Adéla BerkováAdéla Berková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 NM
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie KottováNatálie Kottová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 1.52 644.00
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 1.44 555.00
3 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
ZŠ PorubskáZŠ Porubská
04 1.40 512.00
4 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
03 1.36 470.00
5 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 1.36 470.00
6 Petra SičakováPetra Sičaková
ZŠ NýřanyZŠ Nýřany
03 1.36 470.00
7 Nikola VálkováNikola Válková
ZŠ PorubskáZŠ Porubská
04 1.32 429.00
8= Jůlie MichálkováJůlie Michálková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 1.32 429.00
8= Kateřina VackováKateřina Vacková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 1.32 429.00
10 Barbora PříhodováBarbora Příhodová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
04 1.32 429.00
11 Viktorie MichlováViktorie Michlová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
03 1.28 389.00
12 Melánie SchneebergerMelánie Schneeberger
ZŠ PorubskáZŠ Porubská
05 1.28 389.00
13= Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
03 1.28 389.00
13= Nela VeseckáNela Vesecká
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
03 1.28 389.00
13= Hana PavlováHana Pavlová
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 1.28 389.00
16= Veronika ValtováVeronika Valtová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 1.28 389.00
16= Markéta ČechováMarkéta Čechová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
03 1.28 389.00
18 Miloslava ŠlajerováMiloslava Šlajerová
ZŠ NýřanyZŠ Nýřany
03 1.28 389.00
19 Sára LutonskáSára Lutonská
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 1.28 389.00
20 Anna BeránkováAnna Beránková
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 1.24 350.00
21 Adéla NečesanáAdéla Nečesaná
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
05 1.20 312.00
22= Kateřina GygalováKateřina Gygalová
ZŠ NýřanyZŠ Nýřany
03 1.20 312.00
22= Markéta StaňkováMarkéta Staňková
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 1.20 312.00
Sára CharvátováSára Charvátová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 NM
Simona SalingerováSimona Salingerová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
03 DNS
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 6.49 695.00
2 Adam ŠubíkAdam Šubík
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
01 6.18 626.00
3 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
01 6.16 621.00
4 Filip TománekFilip Tománek
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
01 5.68 519.00
5 Andreas PiskořAndreas Piskoř
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
01 5.67 516.00
6 Jan ProkopJan Prokop
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
01 5.65 512.00
7 Lukáš JandákLukáš Jandák
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
01 5.65 512.00
8 Petr GaszczykPetr Gaszczyk
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
01 5.51 483.00
9 Petr DemeterPetr Demeter
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
01 5.41 463.00
10 Ondřej SteinerOndřej Steiner
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
01 5.38 457.00
11 Jakub DanielJakub Daniel
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
02 5.34 449.00
12 Vítězslav KnappVítězslav Knapp
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
02 5.34 449.00
13 Kryštof ŠípekKryštof Šípek
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
02 5.31 443.00
14 Tadeáš PospíšilTadeáš Pospíšil
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
02 5.30 441.00
15 Přemysl JemelíkPřemysl Jemelík
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
01 5.26 433.00
16 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 5.26 433.00
17 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
02 5.19 419.00
18 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
02 5.15 411.00
19 Jakub SlovákJakub Slovák
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 5.06 394.00
20 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 4.97 377.00
21 Vojtěch StrakaVojtěch Straka
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
01 4.94 371.00
22 Adam BabánekAdam Babánek
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
02 4.90 363.00
23 Vladimír SmetanaVladimír Smetana
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
01 4.74 333.00
24 Jan KadašJan Kadaš
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
01 4.50 290.00
25 Lukáš HomolkaLukáš Homolka
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
02 4.45 281.00
26 Jaroslav HryzbilJaroslav Hryzbil
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
02 4.39 271.00
Zbyněk PašekZbyněk Pašek
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
02 NM
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 5.67 516.00
2 Matěj VejražkaMatěj Vejražka
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
03 5.40 461.00
3 Jakub HunalJakub Hunal
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
03 5.24 429.00
4 Pavel HalátekPavel Halátek
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 5.00 382.00
5 Adam VenderAdam Vender
ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby
03 4.87 358.00
6 Vít HlavenkaVít Hlavenka
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
03 4.85 354.00
7 Martin KurejMartin Kurej
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
03 4.76 337.00
8 Jakub KudláčekJakub Kudláček
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
04 4.76 337.00
9 Pavel DvořákPavel Dvořák
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
04 4.70 326.00
10 Jiří HančilJiří Hančil
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 4.61 310.00
11 Ondřej KrupaOndřej Krupa
ZŠ ZubříZŠ Zubří
04 4.60 308.00
12 Filip NýčFilip Nýč
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 4.57 303.00
13 Matěj JiránekMatěj Jiránek
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
03 4.50 290.00
14 Radek ZíkaRadek Zíka
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 4.49 288.00
15 Michal ZrůnaMichal Zrůna
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
03 4.48 287.00
16 Dan FabikovičDan Fabikovič
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
03 4.48 287.00
17 Matyáš PečenýMatyáš Pečený
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 4.44 280.00
18 Stěpán FrajbišStěpán Frajbiš
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
03 4.39 271.00
19 Jaroslav NovotnýJaroslav Novotný
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
03 4.36 266.00
20 Václav DlabačVáclav Dlabač
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
05 4.24 245.00
21 Jakub VaňataJakub Vaňata
ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby
04 4.19 237.00
22 Martin ZemanMartin Zeman
ZŠ ZubříZŠ Zubří
04 4.18 235.00
23 Tomáš KyryljukTomáš Kyryljuk
ZŠ ZubříZŠ Zubří
03 4.17 234.00
24 Jiří TíkalJiří Tíkal
ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby
04 3.95 198.00
Daniel NevrlaDaniel Nevrla
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 DNS
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
02 5.72 765.00
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 5.32 648.00
3 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 5.30 643.00
4 Františka RappováFrantiška Rappová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 5.09 584.00
5 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 5.07 578.00
6 Kateřina BurianováKateřina Burianová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
03 4.99 557.00
7 Klára VlasákováKlára Vlasáková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 4.95 546.00
8 Tereza KálalováTereza Kálalová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 4.92 538.00
9 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 4.75 492.00
10 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 4.74 490.00
11 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
01 4.69 477.00
12 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 4.65 466.00
13 Agáta TepláAgáta Teplá
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
02 4.60 454.00
14 Valentýna DuškováValentýna Dušková
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
01 4.60 454.00
15 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 4.55 441.00
16 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
02 4.54 438.00
17 Martina TrhoňováMartina Trhoňová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 4.41 406.00
18 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 4.41 406.00
19 Adéla LekešováAdéla Lekešová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 4.31 381.00
20 Klára AusbergerováKlára Ausbergerová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
02 4.31 381.00
21 Sabina StehlíkováSabina Stehlíková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 4.13 338.00
22 Anna SchwarzováAnna Schwarzová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
02 4.05 319.00
23 Amálie ŠustrováAmálie Šustrová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 4.04 317.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KučerováBarbora Kučerová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 4.99 557.00
2 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 4.90 532.00
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 4.81 508.00
4 Aneta DusilováAneta Dusilová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 4.66 469.00
5 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
03 4.61 456.00
6 Natálie KottováNatálie Kottová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 4.59 451.00
7 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
ZŠ PorubskáZŠ Porubská
04 4.52 433.00
8 Terezie ZatloukalováTerezie Zatloukalová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 4.51 431.00
9 Theodora OudováTheodora Oudová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 4.39 401.00
10 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
ZŠ PorubskáZŠ Porubská
04 4.38 398.00
11 Jana SombergováJana Sombergová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
03 4.38 398.00
12 Sandra KrejčováSandra Krejčová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
04 4.28 374.00
13 Nina PetrováNina Petrová
ZŠ PorubskáZŠ Porubská
04 4.21 357.00
14 Eliška JírováEliška Jírová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 4.17 347.00
15 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková
ZŠ NýřanyZŠ Nýřany
04 4.17 347.00
16 Hana PavlováHana Pavlová
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 4.14 340.00
17 Kateřina SolničkováKateřina Solničková
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
05 4.12 336.00
18 Klára NovotnáKlára Novotná
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
03 4.02 312.00
19 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 4.00 308.00
20 Barbora PříhodováBarbora Příhodová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
04 3.97 301.00
21 Lucie ProuzováLucie Prouzová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 3.93 292.00
22 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová
ZŠ NýřanyZŠ Nýřany
04 3.88 281.00
23 Karolína BurešováKarolína Burešová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
03 3.75 252.00
24 Brabora ŠmákalováBrabora Šmákalová
ZŠ NýřanyZŠ Nýřany
05 3.72 246.00
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 11.42 623.00
2 Jitka HarazímováJitka Harazímová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
02 10.96 592.00
3 Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
01 10.39 555.00
4 Daniela KozačováDaniela Kozačová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
02 10.28 548.00
5 Viktória BalázsováViktória Balázsová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
01 10.00 529.00
6 Zuzana VoloveckáZuzana Volovecká
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 09.82 518.00
7 Denisa PláškováDenisa Plášková
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
02 09.77 514.00
8 Anna KubešováAnna Kubešová
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
02 09.45 494.00
9 Klára VlasákováKlára Vlasáková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 09.31 484.00
10 Kateřina KřenkováKateřina Křenková
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
01 09.23 479.00
11 Šárka FlegrováŠárka Flegrová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 09.22 479.00
12 Tereza SrnováTereza Srnová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 09.21 478.00
13 Veronika SuchánkováVeronika Suchánková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
02 08.99 464.00
14 Zora ZemanováZora Zemanová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
01 08.95 461.00
15 Veronika BrožkováVeronika Brožková
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
02 08.94 460.00
16 Julie HrbáčkováJulie Hrbáčková
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
01 08.87 456.00
17 Eliška TepláEliška Teplá
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
03 08.71 445.00
18 Marie RajchartováMarie Rajchartová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
01 08.63 440.00
19 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 08.49 431.00
20 Veronika TrdlováVeronika Trdlová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
02 08.43 427.00
21 Petra JanderováPetra Janderová
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
01 08.40 425.00
22 Michaela MitošinkováMichaela Mitošinková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
02 08.17 410.00
23 Martina TýblováMartina Týblová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
02 08.14 408.00
24 Petra ŘehákováPetra Řeháková
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
01 07.95 396.00
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 14.27 745.00
2 Jan SvobodaJan Svoboda
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
01 14.12 736.00
3 Jan ZíkaJan Zíka
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
01 13.77 714.00
4 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
02 13.74 712.00
5 Jaroslav VondrášekJaroslav Vondrášek
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
01 13.01 668.00
6 Jiří KlapalJiří Klapal
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 12.67 647.00
7 Jiří HerákJiří Herák
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
01 12.47 635.00
8 Martin SvobodaMartin Svoboda
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
01 12.39 630.00
9 Adam ZobačAdam Zobač
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
02 12.29 624.00
10 Adam NovákAdam Novák
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
02 11.44 572.00
11 Karel BulantKarel Bulant
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
02 11.43 572.00
12 Jakub LévJakub Lév
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
01 11.12 553.00
13 Jakub KolářJakub Kolář
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
02 11.08 551.00
14 Alex RybářAlex Rybář
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
01 11.01 546.00
15 karel Böhmkarel Böhm
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
02 10.79 533.00
16 Dominik KučaDominik Kuča
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
02 10.63 524.00
17 Vojtěch KyliánVojtěch Kylián
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
01 10.32 505.00
18 Adam StejskalAdam Stejskal
Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka...
02 09.92 481.00
19 Josef ŠlapákJosef Šlapák
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
02 09.68 466.00
20 Petr LatkaPetr Latka
Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice
02 09.60 462.00
21 Josef SoukupJosef Soukup
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 09.57 460.00
22 Filip HubálekFilip Hubálek
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
03 09.37 448.00
Vojtěch KrauszVojtěch Krausz
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
02 NM
Jaroslav HryzbilJaroslav Hryzbil
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
02 DNS
David KocandaDavid Kocanda
Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav...
02 DNS
Celkem 25 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan ProkopJan Prokop 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2010
2 Jakub JanekJakub Janek 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1878
3 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 1758
4 Dominik KučaDominik Kuča 02 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 1755
5 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 1653
6 Petr DemeterPetr Demeter 01 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 1601
7 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1440
8 Matěj SrovnalMatěj Srovnal 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1352
9 Jakub SlovákJakub Slovák 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1317
10 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 1304
11 Filip TománekFilip Tománek 01 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 1268
12 Jan ZíkaJan Zíka 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1258
13 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 1238
14 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1163
15 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1161
16 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1106
17 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1101
18 Jiří KlapalJiří Klapal 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1096
19 Přemysl JemelíkPřemysl Jemelík 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1031
20 Jakub KolářJakub Kolář 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1031
21 Jakub DanielJakub Daniel 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 1026
22 Jakub LévJakub Lév 01 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 1002
23 Jakub MádloJakub Mádlo 02 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 0994
24 Adam ElsnerAdam Elsner 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0993
25 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0844
26 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0781
27 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0749
28 Jan SvobodaJan Svoboda 01 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 0736
29 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0719
30 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0712
31 Lukáš HomolkaLukáš Homolka 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0700
32 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0687
33 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0687
34 Patrik JarkovskýPatrik Jarkovský 01 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 0671
35 Tomáš TrubkaTomáš Trubka 01 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0668
36 Jaroslav VondrášekJaroslav Vondrášek 01 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0668
37 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0637
38 Vítězslav KnappVítězslav Knapp 02 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0633
39 Martin SvobodaMartin Svoboda 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0630
40 Adam ZobačAdam Zobač 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0624
41 David ProkopDavid Prokop 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0622
42 Martin DzidaMartin Dzida 01 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 0615
43 Jakub JandaJakub Janda 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0607
44 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0601
45 Krištof ŠpatnýKrištof Špatný 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0594
46 Filip MüllerFilip Müller 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0582
47 Adam NovákAdam Novák 02 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 0572
48 Karel BulantKarel Bulant 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0572
49 Richard ŠimoníkRichard Šimoník 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0551
50 Alex RybářAlex Rybář 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0546
51 karel Böhmkarel Böhm 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0533
52 Jakub BudilJakub Budil 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0528
53 Vojtěch KyliánVojtěch Kylián 01 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0505
54 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0489
55 Daniel BuštaDaniel Bušta 02 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 0489
56 Minh Khoi Filip PhamMinh Khoi Filip Pham 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0484
57 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0480
58 Ondřej KulířOndřej Kulíř 01 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0480
59 Marek SalayMarek Salay 01 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0480
60 Josef ŠlapákJosef Šlapák 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0466
61 Adam StejskalAdam Stejskal 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0449
62 Filip HubálekFilip Hubálek 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0448
63 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0443
64 Tadeáš PospíšilTadeáš Pospíšil 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0441
65 Matěj VaněkMatěj Vaněk 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0419
66 Vladimír SmetanaVladimír Smetana 01 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0333
67 Josef SoukupJosef Soukup 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0331
68 Martin RejdaMartin Rejda 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 0331
Celkem 68 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub CibulecJakub Cibulec
ZŠ ZubříZŠ Zubří
03 86.10 625.00
2 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
03 82.38 591.00
3 Roman ŠteflRoman Štefl
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
03 67.52 459.00
4 Tomáš WozarTomáš Wozar
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
04 67.24 457.00
5 Jan KristaJan Krista
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
04 66.28 448.00
6 Ondřej KrupaOndřej Krupa
ZŠ ZubříZŠ Zubří
04 63.39 423.00
7 Ondřej JakubčíkOndřej Jakubčík
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
04 61.30 405.00
8 Richard StruškaRichard Struška
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
04 61.06 403.00
9 Ondřej PoledníkOndřej Poledník
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
03 58.10 377.00
10 Jan NovákJan Novák
ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby
03 56.86 366.00
11 Michael GlocmanMichael Glocman
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 56.39 362.00
12 Richard KovářRichard Kovář
ZŠ ZubříZŠ Zubří
04 55.78 357.00
13 Radek ZíkaRadek Zíka
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 54.92 350.00
14 Petr ProkešPetr Prokeš
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
03 52.87 332.00
15 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček
ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby
03 50.96 316.00
16 Jan ZahradníčekJan Zahradníček
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
03 49.68 305.00
17 Samuel ŠantrůčekSamuel Šantrůček
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
04 49.06 300.00
18 Matěj HruškaMatěj Hruška
ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách
04 48.94 299.00
19 Filip VrabecFilip Vrabec
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
04 44.16 259.00
20 Vojtěch BrožVojtěch Brož
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 42.77 247.00
21 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
04 42.73 247.00
22 Jan AuředníkJan Auředník
ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400
04 42.44 244.00
23 Daniel TůmaDaniel Tůma
ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří
04 42.18 242.00
24 Lukáš VačkářLukáš Vačkář
ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby
04 38.71 214.00
Celkem 24 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub KudláčekJakub Kudláček 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1494
2 Jakub HunalJakub Hunal 03 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 1479
3 Matěj JiránekMatěj Jiránek 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 1418
4 Jakub CibulecJakub Cibulec 03 ZŠ ZubříZŠ Zubří 1259
5 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 1083
6 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1071
7 Filip ChlupFilip Chlup 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 1051
8 Richard ŠenkRichard Šenk 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1028
9 Milan LašákMilan Lašák 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0982
10 Michal ZrůnaMichal Zrůna 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0978
11 Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 0920
12 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0919
13 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 0901
14 Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 0872
15 Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0863
16 Filip NýčFilip Nýč 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0851
17 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0838
18 Miroslav KolečekMiroslav Koleček 03 ZŠ ZubříZŠ Zubří 0825
19 Roman ŠteflRoman Štefl 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 0819
20 Richard StruškaRichard Struška 04 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0763
21 Martin KurejMartin Kurej 03 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 0756
22 Tomáš RandýsekTomáš Randýsek 03 ZŠ ZubříZŠ Zubří 0751
23 Ondřej KrupaOndřej Krupa 04 ZŠ ZubříZŠ Zubří 0731
24 Jan NovákJan Novák 03 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 0697
25 Radek ZíkaRadek Zíka 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0638
26 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0606
27 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0599
28 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0584
29 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0577
30 Jiří TíkalJiří Tíkal 04 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 0534
31 Martin ZemanMartin Zeman 04 ZŠ ZubříZŠ Zubří 0525
32 Filip JandásekFilip Jandásek 05 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0520
33 Marek VrábíkMarek Vrábík 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0513
34 Vojtěch BrožVojtěch Brož 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0500
35 Adam ZemanAdam Zeman 04 ZŠ ZubříZŠ Zubří 0485
36 Lukáš VačkářLukáš Vačkář 04 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 0463
37 Tomáš WozarTomáš Wozar 04 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0457
38 Jan KristaJan Krista 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0448
39 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 0436
40 Ondřej JakubčíkOndřej Jakubčík 04 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 0405
41 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0403
42 Dan FabikovičDan Fabikovič 04 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0389
43 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0377
44 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 0376
45 Ota BenešOta Beneš 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0371
46 Michael GlocmanMichael Glocman 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0362
47 Martin MartákMartin Marták 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0340
48 Marek VrábíkMarek Vrábík 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0331
49 Pavel DvořákPavel Dvořák 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0326
50 Jaroslav NovotnýJaroslav Novotný 03 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 0307
51 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 03 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 0305
52 Daniel ŠevčíkDaniel Ševčík 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 0300
53 Samuel ŠantrůčekSamuel Šantrůček 04 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 0300
54 Dan FabikovičDan Fabikovič 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 0287
55 Albert MatějkaAlbert Matějka 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0276
56 Yuanhan JiangYuanhan Jiang 03 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 0276
57 Filip TlapaFilip Tlapa 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0274
58 Filip VrabecFilip Vrabec 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0259
59 Jakub VaňataJakub Vaňata 04 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 0237
Celkem 59 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2043
2 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2030
3 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2021
4 Agáta TepláAgáta Teplá 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1909
5 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1892
6 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1669
7 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 1590
8 Františka RappováFrantiška Rappová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 1441
9 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1390
10 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1301
11 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 1296
12 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1272
13 Denisa PláškováDenisa Plášková 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 1252
14 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1182
15 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1171
16 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1171
17 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1104
18 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1030
19 Šárka FlegrováŠárka Flegrová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0918
20 Adéla LekešováAdéla Lekešová 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0904
21 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0850
22 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0791
23 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0788
24 Johana DrgáčováJohana Drgáčová 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0782
25 Hana MarciánováHana Marciánová 03 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0782
26 Vanda BrunováVanda Brunová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0776
27 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0759
28 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0726
29 Beata StumpováBeata Stumpová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0681
30 Martina FořtováMartina Fořtová 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0681
31 Jitka PilařováJitka Pilařová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0669
32 Vanda KRSOVÁVanda KRSOVÁ 02 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 0666
33 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0659
34 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0657
35 Sabina KrusberskáSabina Krusberská 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0655
36 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0655
37 Barbora ŠteinerováBarbora Šteinerová 02 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 0655
38 Tereza ObořilováTereza Obořilová 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0644
39 Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0632
40 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0623
41 Jitka HarazímováJitka Harazímová 02 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0592
42 Tereza SimonováTereza Simonová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0591
43 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0578
44 Adéla LonginováAdéla Longinová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0566
45 Pavlína LubasováPavlína Lubasová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0566
46 Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0555
47 Daniela KozačováDaniela Kozačová 02 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0548
48 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0542
49 Viktória BalázsováViktória Balázsová 01 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0529
50 Kristýna GrusováKristýna Grusová 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0523
51 Zuzana VoloveckáZuzana Volovecká 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 0518
52 Johana TomečkováJohana Tomečková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0502
53 Eliška FrajbišováEliška Frajbišová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0499
54 Adriana KovářováAdriana Kovářová 01 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0481
55 Tereza PevnáTereza Pevná 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0481
56 Karolína KřenkováKarolína Křenková 01 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 0479
57 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0466
58 Veronika SuchánkováVeronika Suchánková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0464
59 Veronika BrožkováVeronika Brožková 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0460
60 Julie HrbáčkováJulie Hrbáčková 01 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 0456
61 Valentýna DuškováValentýna Dušková 01 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 0454
62 Eliška TepláEliška Teplá 03 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 0445
63 Veronika TrdlováVeronika Trdlová 02 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0427
Celkem 63 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1865
2 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1863
3 Jana PoláškováJana Polášková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1802
4 Theodora OudováTheodora Oudová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1783
5 Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 1553
6 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1533
7 Anna BeránkováAnna Beránková 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1449
8 Julie KovářováJulie Kovářová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1313
9 Anna HobzováAnna Hobzová 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1302
10 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1246
11 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1185
12 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1171
13 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 1144
14 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1143
15 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1115
16 Sandra KrejčováSandra Krejčová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1066
17 Petra SičakováPetra Sičaková 03 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 1052
18 Simona PolákováSimona Poláková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1040
19 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 1037
20 Nela VeseckáNela Vesecká 03 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1034
21 Terezie ZatloukalováTerezie Zatloukalová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0955
22 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 0948
23 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 0945
24 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0926
25 Klára ToováKlára Toová 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 0789
26 Barbora PříhodováBarbora Příhodová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0730
27 Hana PavlováHana Pavlová 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0729
28 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 0712
29 Jůlie MichálkováJůlie Michálková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0704
30 Klára NovotnáKlára Novotná 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0670
31 Natálie KottováNatálie Kottová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0644
32 Kateřina GygalováKateřina Gygalová 03 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 0624
33 Kristýna MaškováKristýna Mašková 03 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 0616
34 Simona SalingerováSimona Salingerová 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0613
35 Klára BenešováKlára Benešová 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0613
36 Eliška JírováEliška Jírová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0595
37 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0581
38 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0527
39 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0508
40 Sára CharvátováSára Charvátová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0497
41 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0489
42 Brabora ŠmákalováBrabora Šmákalová 05 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 0462
43 Klára DudeškováKlára Dudešková 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 0453
44 Kateřina VackováKateřina Vacková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0429
45 Jůlie MichálkováJůlie Michálková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0429
46 Nikola VálkováNikola Válková 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 0429
47 Miloslava ŠlajerováMiloslava Šlajerová 03 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 0389
48 Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0389
49 Veronika ValtováVeronika Valtová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0389
50 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0383
51 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0360
52 Karolína KaňokováKarolína Kaňoková 05 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 0344
53 Kateřina ŠmahlíkováKateřina Šmahlíková 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0331
54 Karolína MaxováKarolína Maxová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0328
55 Karolína BurešováKarolína Burešová 03 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 0305
56 Sára DuškováSára Dušková 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0292
57 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 0281
Celkem 57 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 60.78 616.00
2 Petra SičakováPetra Sičaková
ZŠ NýřanyZŠ Nýřany
03 58.07 582.00
3 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 53.81 527.00
4 Terezie ZatloukalováTerezie Zatloukalová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 53.53 524.00
5 Klára DudeškováKlára Dudešková
ZŠ PorubskáZŠ Porubská
04 47.88 453.00
6 Simona JungmannováSimona Jungmannová
ZŠ NýřanyZŠ Nýřany
03 45.30 421.00
7 Simona PolákováSimona Poláková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 44.02 405.00
8 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 43.15 394.00
9 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 42.28 383.00
10 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 40.38 360.00
11 Lucie ProuzováLucie Prouzová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 40.21 358.00
12 Karolína KaňokováKarolína Kaňoková
ZŠ PorubskáZŠ Porubská
05 39.06 344.00
13 Anna BeránkováAnna Beránková
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 38.48 337.00
14 Kateřina ŠmahlíkováKateřina Šmahlíková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 37.98 331.00
15 Karolína MaxováKarolína Maxová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
03 37.78 328.00
16 Julie ŠtruplováJulie Štruplová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 36.95 318.00
17 Veronika ValtováVeronika Valtová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 36.36 311.00
18 Karolína BurešováKarolína Burešová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
03 35.87 305.00
19 Sára ŠlégrováSára Šlégrová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 35.07 296.00
20 Kateřina HarazinováKateřina Harazinová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 35.02 295.00
21 Sára DuškováSára Dušková
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 34.79 292.00
22 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
ZŠ PorubskáZŠ Porubská
04 32.34 263.00
23 Kateřina DunováKateřina Dunová
ZŠ NýřanyZŠ Nýřany
05 26.02 189.00
Celkem 23 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7253
2 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6763
3 Opava-Kylešovice Opava-Kylešovice Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 6577
4 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 6351
5 ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 6301
6 Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium Kladno Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6052
7 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 5840
8 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 5828
9 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5708
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 5303
2 ZŠ Krátká Klášterec nad Ohří ZŠ Krátká Klášterec nad Ohří ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 5076
3 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 4868
4 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4653
5 ZŠ a MŠ L.Kuby ZŠ a MŠ L.Kuby ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 4624
6 ZŠ Zubří ZŠ Zubří ZŠ ZubříZŠ Zubří 4576
7 ZŠ V Rybníčkách ZŠ V Rybníčkách ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 4235
8 Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium Vodňany Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3823
9 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 577
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7276
2 Základní škola Josefa Hlávky Přeštice Základní škola Josefa Hlávky Přeštice Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 7247
3 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N. ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 6960
4 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 6796
5 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 6785
6 ZŠ Moskevská Kladno ZŠ Moskevská Kladno ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 6615
7 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 6496
8 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6264
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6499
2 ZŠ Porubská ZŠ Porubská ZŠ PorubskáZŠ Porubská 6262
3 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 6139
4 ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská Jablonec ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 6081
5 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5690
6 ZS Dobrichovice ZS Dobrichovice ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 5557
7 ZŠ Nýřany ZŠ Nýřany ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 5516
8 ZŠ Zborovská Tábor ZŠ Zborovská Tábor ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5360
9 ZŠ Moskevská Kladno ZŠ Moskevská Kladno ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0
Celkem 9 závodníků