výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Kladno (6. 6. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JanekJakub Janek 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 07.33 769.00
2 Filip TománekFilip Tománek 01 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 07.39 749.00
3 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 07.48 719.00
4= Jakub DavidíkJakub Davidík 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 07.50 713.00
4= Jan ProkopJan Prokop 01 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 07.50 713.00
6 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 07.58 687.00
7 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 07.64 668.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 07.46 726.00
2= Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 07.61 678.00
2= Adam ŠubíkAdam Šubík 01 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 07.61 678.00
4 Patrik JarkovskýPatrik Jarkovský 01 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 07.63 671.00
5 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 07.74 637.00
6 Jakub DanielJakub Daniel 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 07.94 577.00
7 Richard ŠimoníkRichard Šimoník 02 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 08.03 551.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ČešlaPetr Češla 01 Opava-KylešoviceOpava-Kylešovice 07.67 659.00
2 Jakub SlovákJakub Slovák 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 07.84 607.00
3 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 07.86 601.00
4 Přemysl JemelíkPřemysl Jemelík 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 07.87 598.00
5 Vladimír SmetanaVladimír Smetana 01 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 08.12 525.00
6 Zbyněk PašekZbyněk Pašek 02 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 08.33 468.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 07.78 625.00
2 Tomáš ČapekTomáš Čapek 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 07.91 586.00
3 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 07.93 580.00
4 Martin SvobodaMartin Svoboda 01 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 07.99 563.00
5 Jan KadašJan Kadaš 01 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 08.06 542.00
6 Minh Khoi Filip PhamMinh Khoi Filip Pham 03 Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 08.27 484.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub CibulecJakub Cibulec 03 ZŠ ZubříZŠ Zubří 07.75 634.00
2= Milan LašákMilan Lašák 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 07.79 622.00
2= Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 07.79 622.00
4 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 07.98 565.00
5= Filip NýčFilip Nýč 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 08.04 548.00
5= Jakub HunalJakub Hunal 03 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 08.04 548.00
7 Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 08.10 531.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JiránekMatěj Jiránek 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 08.08 537.00
2 Vojtěch BrožVojtěch Brož 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 08.21 500.00
3 Pavel HalátekPavel Halátek 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.28 481.00
4 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 08.29 478.00
5 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 08.45 436.00
6 Miroslav KolečekMiroslav Koleček 03 ZŠ ZubříZŠ Zubří 08.57 406.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ L.KubyZŠ a MŠ L.Kuby 08.16 514.00
2 Štěpán FrajbišŠtěpán Frajbiš 03 ZŠ Krátká Klášterec nad OhříZŠ Krátká Klášterec nad Ohří 08.47 431.00
3 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 03 ZŠ V RybníčkáchZŠ V Rybníčkách 08.60 398.00
4 Michal TomešMichal Tomeš 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 08.63 391.00
5 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 08.67 381.00
6 Filip GužiakFilip Gužiak 04 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.75 362.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 07.94 577.00
2 Ota BenešOta Beneš 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.71 371.00
3 Adam ZemanAdam Zeman 04 ZŠ ZubříZŠ Zubří 08.76 359.00
4 Martin MartákMartin Marták 03 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 08.84 340.00
5 Tomáš WozarTomáš Wozar 04 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 09.03 298.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 07.70 942.00
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 07.82 904.00
3 Františka RappováFrantiška Rappová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 07.97 857.00
4 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 08.19 791.00
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.20 788.00
6 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 08.35 744.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.24 776.00
2 Vanda BrunováVanda Brunová 03 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.24 776.00
3 Denisa PláškováDenisa Plášková 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 08.37 738.00
4 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.41 726.00
5 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.43 721.00
6 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.81 616.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 08.32 752.00
2 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 08.50 701.00
3 Valentýna DuškováValentýna Dušková 01 ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400ZŠ Praha 3, Jeseniova 96/2400 08.53 692.00
4 Agáta TepláAgáta Teplá 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... 08.58 678.00
5 Johana TomečkováJohana Tomečková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.61 670.00
6 Klára AusbergerováKlára Ausbergerová 02 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 08.81 616.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.23 779.00
2 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.34 747.00
3 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.69 648.00
4 Beata StumpováBeata Stumpová 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 08.79 621.00
5 Martina TrhoňováMartina Trhoňová 02 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 08.81 616.00
Tereza PevnáTereza Pevná 02 Sportovní gymnázium Ludvíka DaňkaSportovní gymnázium Ludvíka... DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 08.28 764.00
2 Daniela BártováDaniela Bártová 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 08.32 752.00
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.35 744.00
4 Anna HobzováAnna Hobzová 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 08.39 732.00
5 Jůlie MichálkováJůlie Michálková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.49 704.00
6 Klára NovotnáKlára Novotná 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 08.61 670.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 08.33 749.00
2 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 08.42 723.00
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 08.46 712.00
4 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 08.50 701.00
5 Sandra KrejčováSandra Krejčová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 08.53 692.00
6 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 08.55 687.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 08.45 715.00
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 ZŠ PorubskáZŠ Porubská 08.60 673.00
3 Kristýna MaškováKristýna Mašková 03 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 08.81 616.00
4 Lucie KutováLucie Kutová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 08.86 603.00
5 Eliška JírováEliška Jírová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 08.89 595.00
6 Štěpánka HájkováŠtěpánka Hájková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.02 561.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 6.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 08.69 648.00
2 Klára BenešováKlára Benešová 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 08.82 613.00
3 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 08.84 608.00
4 Patricie SvobodováPatricie Svobodová 03 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 09.18 521.00
5 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ZŠ NýřanyZŠ Nýřany 09.25 504.00
Celkem 5 závodníků