Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Jarní atletický Jindřicháč

Jindřichův Hradec (1. 5. 2017)

800 m - Muži

(po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr ŠtoidlPetr Štoidl 95 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:20.00
2 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:30.48
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenci

(po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan JelínekJan Jelínek 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:10.60
2 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 2:10.64
4 Adam ZemanAdam Zeman 00 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3:08.88
3 Jonáš KešnarJonáš Kešnar 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:36.42
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci

(po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2:25.00
2 Pavel BodlákPavel Bodlák 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:28.91
3 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:36.00
4 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:38.27
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy

(po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:57.67
Celkem 1 závodníků

800 m - Juniorky

(po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková 99 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:49.01
2 Hana NovotnáHana Novotná 99 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3:13.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Žákyně

(po, 1.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:28.0
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:48.0
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:50.0
4 Eva PříhodováEva Příhodová 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2:52.0
5 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:56.0
6 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:59.0
7 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:03.0
8 Ema SvědíkováEma Svědíková 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3:04.0
10 Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3:24.0
11 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:25.0
12 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3:27.0
13 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3:28.0
Celkem 12 závodníků