výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A

Praha - Stromovka (1. 6. 2017)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HejslerJan Hejsler
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.38
2 Jakub MyslivecJakub Myslivec
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
04 4.37
3 Matěj HruškaMatěj Hruška
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.19
4 Kryštof KunickýKryštof Kunický
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
05 3.94
5 Tomáš WalterTomáš Walter
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3.74
6 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.74
7 Tomáš KroaTomáš Kroa
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
04 3.73
8 Matyáš HarantaMatyáš Haranta
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
05 3.66
9 Jiří MarekJiří Marek
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 3.43
10 Vojtěch SochorovskýVojtěch Sochorovský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 3.23
11 Bruno SlavíčekBruno Slavíček
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
05 3.13
12 Tomáš Alexander HovorkaTomáš Alexander Hovorka
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
05 3.07
13 František MohorkoFrantišek Mohorko
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 2.91
14 Šimon JíraŠimon Jíra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2.85
MS Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3.79
Benjamin TalichBenjamin Talich
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 DNS
Poznámky/pokusy:
" Omylem vrchníka se skákalo finále 3+3 pokusy namísto 4 pokusů pro tuto soutěž stanovených.
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 1.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 4.51
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.45
3 Simona PacákováSimona Pacáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.31
4 Karolína KošařováKarolína Košařová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.09
5 Klára KohoutováKlára Kohoutová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.07
6 Monika MarianiMonika Mariani
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 3.98
7 Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3.92
8 Magda MalátováMagda Malátová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.80
9 Marie TrojanováMarie Trojanová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
05 3.78
10 Isolda SteindlerováIsolda Steindlerová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
05 3.73
11 Andrea BulantováAndrea Bulantová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
04 3.50
12 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 3.45
13 Monika FlorováMonika Florová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.42
14 Linda MarešováLinda Marešová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 3.34
15 Veronika DobrováVeronika Dobrová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 3.33
16 Eliška AdamkováEliška Adamková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 3.25
17 Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
05 3.04
18 Ella JelínkováElla Jelínková
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
05 2.96
19 Adéla JohováAdéla Johová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 2.85
MS Dominika MatouškováDominika Matoušková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 3.30
Martina PrimasováMartina Primasová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
04 DNS
Amálie DurajováAmálie Durajová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 DNS
Celkem 22 závodníků