1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C
Olomouc (13. 5. 2017)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 13.5.2017) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | TJ Sokol Opava | 11.40 | |||||||||||||||
2 | Lukáš MizerákLukáš Mizerák | 81 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 11.69 | |||||||||||||||
3 | Matěj DluhošMatěj Dluhoš | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12.08 | |||||||||||||||
4 | Martin MalinaMartin Malina | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12.16 | |||||||||||||||
MS | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12.25 | |||||||||||||||
Adam FormánekAdam Formánek | 83 | TJ Lokomotiva Břeclav | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:5. dráha - DQ dle pravidla 162.6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 13.5.2017) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 11.41 | |||||||||||||||
2 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11.58 | |||||||||||||||
3 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 11.61 | |||||||||||||||
4 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.81 | |||||||||||||||
5 | Jakub LacinaJakub Lacina | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.48 | |||||||||||||||
6 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 13.10 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 13.5.2017) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil WilczekKamil Wilczek | 98 | TJ Sokol Opava | 11.41 | |||||||||||||||
2 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 11.55 | |||||||||||||||
3 | Martin HlavinkaMartin Hlavinka | 97 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11.69 | |||||||||||||||
4 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11.78 | |||||||||||||||
5 | Jiří VachJiří Vach | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 12.11 | |||||||||||||||
6 | Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický | 89 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.42 | |||||||||||||||
Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:8. dráha - DQ dle pravidla 162.6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 13.5.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil WilczekKamil Wilczek | 98 | TJ Sokol Opava | 11.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 11.15 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11.30 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 11.40 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 11.90 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | TJ Sokol Opava | 12.23 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 13.5.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11.52 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Martin HlavinkaMartin Hlavinka | 97 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11.56 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.65 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj DluhošMatěj Dluhoš | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11.98 | 1.00 | ||||||||||||||
Lukáš MizerákLukáš Mizerák | 81 | Atletický oddíl Slavia Haví... | DNF | ||||||||||||||||
Jiří VachJiří Vach | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 13.5.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12.52 | |||||||||||||||
2 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12.63 | |||||||||||||||
3 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 12.68 | |||||||||||||||
4 | Barbora TomkováBarbora Tomková | 96 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12.80 | |||||||||||||||
5 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12.82 | |||||||||||||||
6 | Lenka BrázdilováLenka Brázdilová | 82 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 13.19 | |||||||||||||||
7 | Eva KozmíkováEva Kozmíková | 88 | Atletický klub Zlín, z.s. | 13.20 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 13.5.2017) | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 13.16 | |||||||||||||||
2 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 13.32 | |||||||||||||||
3 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | TJ TŽ Třinec | 13.41 | |||||||||||||||
4 | Lucie MertováLucie Mertová | 01 | TJ TŽ Třinec | 13.53 | |||||||||||||||
5 | Nikola SlámováNikola Slámová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 13.62 | |||||||||||||||
6 | Barbora BegováBarbora Begová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13.72 | |||||||||||||||
7 | Andrea PlhalováAndrea Plhalová | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 13.83 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 13.5.2017) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 12.96 | |||||||||||||||
2 | Lenka BurianováLenka Burianová | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 13.44 | |||||||||||||||
3 | Vanda BrunováVanda Brunová | 03 | TJ Sokol Opava | 13.61 | |||||||||||||||
4 | Veronika RůžičkováVeronika Růžičková | 00 | TJ TŽ Třinec | 13.76 | |||||||||||||||
5 | Veronika GregárkováVeronika Gregárková | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 13.84 | |||||||||||||||
6 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 13.91 | |||||||||||||||
MS | Lenka TäuberováLenka Täuberová | 98 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 13.70 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 13.5.2017) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12.45 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12.46 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 12.60 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12.77 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora TomkováBarbora Tomková | 96 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12.86 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 12.88 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 13.5.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka BrázdilováLenka Brázdilová | 82 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 12.85 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 12.97 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 13.16 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Lenka BurianováLenka Burianová | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 13.21 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | TJ TŽ Třinec | 13.25 | |||||||||||||||
Eva KozmíkováEva Kozmíková | 88 | Atletický klub Zlín, z.s. | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:3. dráha - DQ dle pravidla 162.6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 13.5.2017) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil WilczekKamil Wilczek | 98 | TJ Sokol Opava | 22.37 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 22.55 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | TJ Sokol Opava | 22.56 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 23.06 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 23.07 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 13.5.2017) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin MalinaMartin Malina | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 24.33 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Martin HlavinkaMartin Hlavinka | 97 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 24.40 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří VachJiří Vach | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 32.60 | 3.00 | ||||||||||||||
MS | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 24.86 | |||||||||||||||
Lukáš MizerákLukáš Mizerák | 81 | Atletický oddíl Slavia Haví... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.5.2017) | Vítr: +3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 25.22 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 25.26 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora TomkováBarbora Tomková | 96 | Atletický klub Zlín, z.s. | 25.33 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta MrňováMarkéta Mrňová | 91 | Atletický klub Zlín, z.s. | 25.47 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 25.87 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 26.22 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 13.5.2017) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 25.99 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | TJ TŽ Třinec | 26.71 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 26.80 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 26.81 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | Atletický klub Zlín, z.s. | 26.90 | |||||||||||||||
6 | Anna VýletováAnna Výletová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 27.09 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 13.5.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BegováBarbora Begová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 27.12 | |||||||||||||||
2 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 27.17 | |||||||||||||||
3 | Lucie MertováLucie Mertová | 01 | TJ TŽ Třinec | 27.18 | |||||||||||||||
4 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 27.91 | |||||||||||||||
5 | Veronika GregárkováVeronika Gregárková | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 27.93 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 49.26 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 49.41 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kamil WilczekKamil Wilczek | 98 | TJ Sokol Opava | 49.71 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 50.23 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš TimoranskýTomáš Timoranský | 93 | TJ TŽ Třinec | 50.65 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 53.14 | 2.00 | ||||||||||||||
Lukáš MizerákLukáš Mizerák | 81 | Atletický oddíl Slavia Haví... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SadilJan Sadil | 96 | TJ Sokol Opava | 51.55 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 51.60 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel SuchánekDaniel Suchánek | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 52.38 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 54.31 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek | 93 | TJ TŽ Třinec | 57.31 | |||||||||||||||
6 | Jakub KonderlaJakub Konderla | 01 | TJ TŽ Třinec | 58.61 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 54.99 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 58.26 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta MrňováMarkéta Mrňová | 91 | Atletický klub Zlín, z.s. | 59.15 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Simona MalatincováSimona Malatincová | 97 | Atletický klub Zlín, z.s. | 59.39 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 59.57 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Anna VýletováAnna Výletová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 59.64 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 58.78 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Dominika BochníčkováDominika Bochníčková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 59.71 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Anna DokoupilováAnna Dokoupilová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 60.73 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 61.17 | |||||||||||||||
5 | Dominika CoufalováDominika Coufalová | 94 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 61.21 | |||||||||||||||
6 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 65.80 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora LampováBarbora Lampová | 95 | TJ Sokol Opava | 60.79 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 61.96 | |||||||||||||||
3 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | TJ TŽ Třinec | 62.29 | |||||||||||||||
MS | Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová | 98 | AK Olymp Brno | 58.51 | |||||||||||||||
Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 1:55.12 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1:55.23 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan SadilJan Sadil | 96 | TJ Sokol Opava | 1:58.92 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Dominik ManišDominik Maniš | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2:00.56 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 2:04.14 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Štefan PrášekŠtefan Prášek | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:04.63 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch ZechaVojtěch Zecha | 01 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 2:06.05 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek | 93 | TJ TŽ Třinec | 2:09.65 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jakub KonderlaJakub Konderla | 01 | TJ TŽ Třinec | 2:10.68 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Tomáš BartusekTomáš Bartusek | 01 | TJ Sokol Opava | 2:16.51 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:16.40 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 2:17.29 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Dominika CoufalováDominika Coufalová | 94 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:18.77 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:19.10 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:19.98 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:24.35 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:24.76 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:27.52 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Simona VydržalováSimona Vydržalová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2:32.01 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Bára LichnovskáBára Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 2:33.34 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2:34.77 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 4:02.81 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Roman PaulíkRoman Paulík | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:03.54 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4:05.81 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš LichýTomáš Lichý | 94 | TJ TŽ Třinec | 4:11.54 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 4:16.68 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Filip ZáveskýFilip Záveský | 93 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4:16.69 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jakub KopiarJakub Kopiar | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:17.99 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Matěj BeňovičMatěj Beňovič | 96 | TJ Sokol Opava | 4:23.97 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 4:33.94 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jakub SehnálekJakub Sehnálek | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4:37.66 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 4:39.92 | |||||||||||||||
12 | Tomáš HrdinaTomáš Hrdina | 79 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4:46.42 | |||||||||||||||
MS | Michal StanovskýMichal Stanovský | 93 | SSK Vítkovice | DNF | |||||||||||||||
MS | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4:06.76 | |||||||||||||||
MS | Marek OndrovičMarek Ondrovič | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:24.44 | |||||||||||||||
MS | Filip ČechFilip Čech | 98 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4:27.31 | |||||||||||||||
František MahovskýFrantišek Mahovský | 83 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | DNS | ||||||||||||||||
Lukáš SouralLukáš Soural | 82 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | DNS | ||||||||||||||||
Filip ČechFilip Čech | 98 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 4:46.30 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4:48.47 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4:51.09 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4:52.24 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4:53.59 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4:59.26 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Adéla KoláčkováAdéla Koláčková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:01.52 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová | 02 | TJ TŽ Třinec | 5:03.71 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5:06.30 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5:11.64 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Patricia PuklováPatricia Puklová | 86 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5:12.56 | |||||||||||||||
12 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 01 | TJ TŽ Třinec | 5:13.87 | |||||||||||||||
13 | Hana HudcováHana Hudcová | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5:18.97 | |||||||||||||||
14 | Markéta FussováMarkéta Fussová | 88 | TJ Sokol Opava | 5:47.66 | |||||||||||||||
MS | Ivana LubojackáIvana Lubojacká | 98 | TJ TŽ Třinec | 5:33.95 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
5000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ZáveskýFilip Záveský | 93 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 15:17.70 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Roman PaulíkRoman Paulík | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15:20.44 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš LichýTomáš Lichý | 94 | TJ TŽ Třinec | 15:28.58 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Marek ChrascinaMarek Chrascina | 97 | TJ TŽ Třinec | 15:41.39 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš SouralLukáš Soural | 82 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 15:44.04 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan KalendaJan Kalenda | 85 | Atletický klub Zlín, z.s. | 16:15.14 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | František MahovskýFrantišek Mahovský | 83 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 16:17.22 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Filip VabroušekFilip Vabroušek | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 16:38.35 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | David WittekDavid Wittek | 98 | TJ Sokol Opava | 16:43.47 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Stanislav ZáleskýStanislav Záleský | 87 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 16:58.04 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Tomáš HrdinaTomáš Hrdina | 79 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 17:04.33 | |||||||||||||||
Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek | 93 | TJ TŽ Třinec | DNF | ||||||||||||||||
Petr VabroušekPetr Vabroušek | 73 | Atletický klub Zlín, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
5000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra KamínkováPetra Kamínková | 73 | Atletický klub Olomouc z.s. | 17:23.80 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza JagošováTereza Jagošová | 93 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 18:51.52 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Patricia PuklováPatricia Puklová | 86 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 18:56.50 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola PeterkováNikola Peterková | 98 | TJ TŽ Třinec | 20:15.70 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Hana PeterkováHana Peterková | 98 | TJ TŽ Třinec | 20:43.63 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lenka PeterkováLenka Peterková | 98 | TJ TŽ Třinec | 20:56.26 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Tereza KotáskováTereza Kotásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 21:05.10 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Tereza PřidalováTereza Přidalová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 21:16.91 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Tereza LichnovskáTereza Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 22:38.28 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Markéta FussováMarkéta Fussová | 88 | TJ Sokol Opava | 23:14.41 | 1.00 | ||||||||||||||
Aneta ChlebikováAneta Chlebiková | 97 | TJ TŽ Třinec | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.5.2017) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika BaňovičováMonika Baňovičová | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 14.78 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 15.41 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 15.49 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 15.75 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Markéta RežnarováMarkéta Režnarová | 96 | TJ Sokol Opava | 16.22 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | Atletický klub Zlín, z.s. | 17.56 | |||||||||||||||
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 13.5.2017) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena TomkováHelena Tomková | 92 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 13.92 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petra HarasimováPetra Harasimová | 97 | TJ Sokol Opava | 14.98 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 15.92 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Eva KozmíkováEva Kozmíková | 88 | Atletický klub Zlín, z.s. | 16.12 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla BalůskováAdéla Balůsková | 91 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 16.30 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie BaroňováLucie Baroňová | 99 | TJ Sokol Opava | 18.75 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 13.5.2017) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav SajdokStanislav Sajdok | 83 | TJ TŽ Třinec | 15.15 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15.21 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 15.45 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 15.47 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Petr ZelinkaPetr Zelinka | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15.86 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 16.06 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 16.26 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 13.5.2017) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 16.24 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Aleš ŘíhošekAleš Říhošek | 85 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 17.08 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch LasotaVojtěch Lasota | 99 | TJ TŽ Třinec | 18.08 | 1.00 | ||||||||||||||
Adam FialaAdam Fiala | 93 | TJ TŽ Třinec | DQ | ||||||||||||||||
Filip BartošFilip Bartoš | 98 | Atletický oddíl Slavia Haví... | DNS | ||||||||||||||||
Michal StuchlíkMichal Stuchlík | 93 | TJ Sokol Opava | DNS | ||||||||||||||||
Poznámky:7. dráha - DQ dle pravidla 162.6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 54.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 55.73 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Marek ŠtefkaMarek Štefka | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 56.65 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 58.30 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 59.26 | 5.00 | ||||||||||||||
Filip BartošFilip Bartoš | 98 | Atletický oddíl Slavia Haví... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 59.09 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Aleš ŘíhošekAleš Říhošek | 85 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 59.75 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 60.75 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch LasotaVojtěch Lasota | 99 | TJ TŽ Třinec | 67.52 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš SouralLukáš Soural | 82 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 73.31 | 1.00 | ||||||||||||||
Břetislav DudzikBřetislav Dudzik | 98 | TJ TŽ Třinec | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 66.10 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | Atletický klub Zlín, z.s. | 66.69 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 66.83 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 67.16 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Sabina KusákováSabina Kusáková | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 67.37 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 68.50 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 68.53 | 3.00 | ||||||||||||||
8 | Veronika KotasováVeronika Kotasová | 99 | TJ TŽ Třinec | 70.69 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta RežnarováMarkéta Režnarová | 96 | TJ Sokol Opava | 66.00 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | 71.09 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Ivana LubojackáIvana Lubojacká | 98 | TJ TŽ Třinec | 72.73 | |||||||||||||||
4 | Bára LichnovskáBára Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 74.59 | |||||||||||||||
5 | Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková | 01 | TJ Sokol Opava | 77.54 | |||||||||||||||
6 | Marie KrálikováMarie Králiková | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 77.69 | |||||||||||||||
MS | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno | 67.11 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Finále)
Finále (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jarošek, Wilczek, Lampa, Formánek Jarošek, Wilczek, Lampa, Formánek | TJ Sokol Opava | 43.89 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Kaštovský, Holek, Smolka, Sadil Kaštovský, Holek, Smolka, Sadil | TJ Sokol Opava | 44.89 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Dvořák, Ošmera, Formánek, Zelinka Dvořák, Ošmera, Formánek, Zelinka | TJ Lokomotiva Břeclav | 45.86 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Drštička, Dluhoš, Kopec, Mališka Drštička, Dluhoš, Kopec, Mališka | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 46.61 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Wojnar, Vašíček, Timoranský, Grycz Wojnar, Vašíček, Timoranský, Grycz | TJ TŽ Třinec | 46.90 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Hlavinka, Suchánek, Schmöger, Stibal Hlavinka, Suchánek, Schmöger, Stibal | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 47.00 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | Stuchlík, Kratochvíl, Gebauer, Bartusek Stuchlík, Kratochvíl, Gebauer, Bartusek | TJ Sokol Opava | 47.06 | 4.00 | |||||||||||||||
8 | Ožana, Linhart, Zecha, Přeček Ožana, Linhart, Zecha, Přeček | Atletický oddíl Slavia Haví... | 48.88 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Begová, Gieselová, Kožuškaničová, Zlatníková Begová, Gieselová, Kožuškaničová, Zlatníková | Atletický klub Olomouc z.s. | 50.01 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Malatincová, Mrňová, Tomková, Kozmíková Malatincová, Mrňová, Tomková, Kozmíková | Atletický klub Zlín, z.s. | 50.42 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Růžičková, Činčilová, Kiedroňová, Mertlová Růžičková, Činčilová, Kiedroňová, Mertlová | TJ TŽ Třinec | 51.78 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Coufalová K,Jeřábková A., Výletová A., Bochníčková D. Coufalová K,Jeřábková A., Výletová A., Bochníčková D. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 51.91 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | Stratilová V., Brunová, Smolková, Jurčeková Stratilová V., Brunová, Smolková, Jurčeková | TJ Sokol Opava | 52.09 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | Vydržalová, Brázdilová, Gregarková V., Simkovičová Vydržalová, Brázdilová, Gregarková V., Simkovičová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 52.17 | 4.00 | |||||||||||||||
7 | Slámová, Rašková, Krtová, Šprochová Slámová, Rašková, Krtová, Šprochová | TJ Slezan Frýdek-Místek | 52.64 | 2.00 | |||||||||||||||
8 | Tomková, Zatloukalová, čejnová, Plhalová Tomková, Zatloukalová, čejnová, Plhalová | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 52.91 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Červenková, Sajdoková, Teofilová, Zaluková Červenková, Sajdoková, Teofilová, Zaluková | TJ TŽ Třinec | 51.87 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Coufalová D., Freibergerová E., Burianová L., Baňovičová M Coufalová D., Freibergerová E., Burianová L., Baňovičová M | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 52.43 | 3.00 | |||||||||||||||
3 | Režnarová, Lampová, Stratilová N, Gerecká Režnarová, Lampová, Stratilová N, Gerecká | TJ Sokol Opava | 53.43 | ||||||||||||||||
4 | Nováková, Pánková, Dokoupilová, Lisníková Nováková, Pánková, Dokoupilová, Lisníková | TJ Slezan Frýdek-Místek | 56.58 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaštovský, Lampa, Smolka, Wilczek Kaštovský, Lampa, Smolka, Wilczek | TJ Sokol Opava | 3:28.73 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Hlavinka, Suchánek, Schmöger, Prášek Hlavinka, Suchánek, Schmöger, Prášek | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3:39.19 | 8.00 | |||||||||||||||
3 | Wojnar, Lichý, Kučírek, Timoranský Wojnar, Lichý, Kučírek, Timoranský | TJ TŽ Třinec | 3:40.28 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | Drozda, Lacina, Paulík, Formánek Drozda, Lacina, Paulík, Formánek | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:40.90 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | Malina, Štefka, Maniš, Kovář Malina, Štefka, Maniš, Kovář | Atletický klub Zlín, z.s. | 3:40.92 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | Ožana, Zecha, Linhart, Přeček Ožana, Zecha, Linhart, Přeček | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3:44.92 | 4.00 | |||||||||||||||
7 | Dluhoš, Říhošek, Kopec, Mališka Dluhoš, Říhošek, Kopec, Mališka | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3:48.41 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sadil, Jarošek, Gebauer, Bartusek Sadil, Jarošek, Gebauer, Bartusek | TJ Sokol Opava | 3:37.87 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Holek, Stuchlík, Beňovič, Boček Holek, Stuchlík, Beňovič, Boček | TJ Sokol Opava | 3:46.86 | 3.00 | |||||||||||||||
3 | Lasota, Chrascina, Konderla, Dudzik Lasota, Chrascina, Konderla, Dudzik | TJ TŽ Třinec | 3:46.95 | 2.00 | |||||||||||||||
4 | Stibal, Záveský, Mahovský, Hrdina Stibal, Záveský, Mahovský, Hrdina | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4:08.74 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havlíčková, Kašpárková, Malatincová, Mrňová Havlíčková, Kašpárková, Malatincová, Mrňová | Atletický klub Zlín, z.s. | 4:04.07 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Rašková, Krtková, Siebeltová, Dokoupilová Rašková, Krtková, Siebeltová, Dokoupilová | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4:05.42 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Výletová Bochníčková, Jeřábková, Coufalová D. Výletová Bochníčková, Jeřábková, Coufalová D. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4:08.22 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Nováková, Sasynová, Kotasová, Lubojacká Nováková, Sasynová, Kotasová, Lubojacká | TJ TŽ Třinec | 4:13.53 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | Janíková, Režnarová, Lampová, Škrobánková Janíková, Režnarová, Lampová, Škrobánková | TJ Sokol Opava | 4:15.82 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | Janatová, Gieselová, Krátká, Lavrinčíková Janatová, Gieselová, Krátká, Lavrinčíková | Atletický klub Olomouc z.s. | 4:17.65 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kopcová, Šprochová, Zemaníková, Mynářová Kopcová, Šprochová, Zemaníková, Mynářová | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4:11.65 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Kusáková, Rochovanská, Červinková, Hromadníková Kusáková, Rochovanská, Červinková, Hromadníková | Atletický klub Zlín, z.s. | 4:17.44 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | Freibergerová E, Coufalová K, Čaladi, Jagošová Freibergerová E, Coufalová K, Čaladi, Jagošová | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4:22.24 | 2.00 | |||||||||||||||
4 | Nováková, Pánková, Slámová, Žurovcová Nováková, Pánková, Slámová, Žurovcová | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4:37.71 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Muži
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ Třinec |
83 | 1.98 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.95 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 1.92 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec |
00 | 1.88 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ Třinec |
99 | 1.80 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol Opava |
99 | 1.80 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Martin ŠtípekMartin Štípek
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 1.76 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.72 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.68 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
99 | 1.63 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Haví... |
97 | 1.63 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.74 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
00 | 1.68 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 1.68 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 1.65 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana KaraffováZuzana Karaffová
Atletický klub Olomouc z.s. |
96 | 1.62 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
98 | 1.62 | 5.00 | |||||||||||||||
7= |
Vendula GereckáVendula Gerecká
TJ Sokol Opava |
00 | 1.59 | 3.50 | |||||||||||||||
7= |
Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 1.59 | 3.50 | |||||||||||||||
9= |
Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol Opava |
00 | 1.54 | 1.50 | |||||||||||||||
9= |
Adéla BalůskováAdéla Balůsková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
91 | 1.54 | 1.50 | |||||||||||||||
11= |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.44 | ||||||||||||||||
11= |
Dominika BochníčkováDominika Bochníčková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
99 | 1.44 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina PoláškováKateřina Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 1.39 | ||||||||||||||||
MS |
Tatiana DunajskáTatiana Dunajská
Slovensko |
92 | 1.80 | ||||||||||||||||
Vanda MarečkováVanda Marečková
TJ Sokol Opava |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok o tyči - Muži
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
89 | 4.90 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol Opava |
93 | 4.75 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub BöhmJakub Böhm
TJ Sokol Opava |
84 | 4.45 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 4.05 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 3.85 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Haví... |
97 | 3.85 | 5.50 | |||||||||||||||
7 |
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ Třinec |
00 | 3.85 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan ŽižkaJan Žižka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
76 | 3.65 | 3.00 | |||||||||||||||
Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol Opava |
93 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 3.70 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava |
00 | 3.24 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 3.14 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 2.84 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol Opava |
98 | 2.84 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 2.64 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kristýna HáblováKristýna Háblová
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 2.64 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 2.44 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kateřina PoláškováKateřina Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 2.44 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 2.24 | 1.00 | |||||||||||||||
MS |
Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
96 | 3.14 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 6.49 +2.0 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 6.39 +2.1 m/s | 6.23 +1.6 m/s | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Martin HlavinkaMartin Hlavinka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
97 | 6.31 +0.9 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 6.10 +1.2 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 6.00 +1.9 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol Opava |
93 | 5.92 +0.9 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Haví... |
97 | 5.92 +1.6 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol Opava |
99 | 5.82 +0.9 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
92 | 5.46 -2.4 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 5.45 -0.1 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 5.42 -0.2 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Monika BaňovičováMonika Baňovičová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
95 | 5.34 -0.5 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
82 | 5.30 -2.4 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ Třinec |
02 | 5.28 -0.1 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Zuzana KaraffováZuzana Karaffová
Atletický klub Olomouc z.s. |
96 | 5.09 +0.7 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Adéla BalůskováAdéla Balůsková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
91 | 5.06 +0.5 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ Třinec |
00 | 5.04 +0.5 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Simona MalatincováSimona Malatincová
Atletický klub Zlín, z.s. |
97 | 5.03 +1.1 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lucie ČervenkováLucie Červenková
TJ TŽ Třinec |
99 | 4.87 +2.7 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol Opava |
99 | 4.77 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Aneta PalánováAneta Palánová
Atletický klub Zlín, z.s. |
97 | 4.62 +1.6 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 4.59 -0.7 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Andrea PlhalováAndrea Plhalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
99 | 4.58 -0.1 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Vanda MarečkováVanda Marečková
TJ Sokol Opava |
01 | 4.12 -0.7 m/s | ||||||||||||||||
MS |
Lenka TäuberováLenka Täuberová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
98 | 4.80 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
trojskok - Muži
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
00 | 13.87 +0.6 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ Třinec |
83 | 13.16 +0.9 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 12.78 +1.0 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ Třinec |
98 | 12.63 -0.3 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec |
00 | 12.33 +0.4 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ Třinec |
00 | 11.50 +1.0 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s. |
96 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
trojskok - Ženy
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol Opava |
97 | 12.03 +1.4 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lucie ČervenkováLucie Červenková
TJ TŽ Třinec |
99 | 11.67 +0.6 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
82 | 11.34 +0.8 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 11.33 +1.5 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 11.15 +1.3 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
00 | 11.14 +1.2 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
92 | 10.71 +0.3 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 10.64 +0.3 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
00 | 10.39 +0.5 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 10.34 +0.9 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 10.29 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ Třinec |
88 | 14.30 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 12.14 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ Třinec |
92 | 12.07 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s. |
96 | 11.61 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
97 | 11.44 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol Opava |
00 | 10.81 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 10.70 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Iva MachováIva Machová
Atletický klub Olomouc z.s. |
76 | 10.30 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol Opava |
93 | 09.78 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 09.72 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
71 | 09.45 | ||||||||||||||||
12 |
Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s. |
90 | 09.44 | ||||||||||||||||
13 |
Hana TáborskáHana Táborská
Atletický klub Olomouc z.s. |
89 | 09.15 | ||||||||||||||||
14 |
Erika LorencováErika Lorencová
Atletický klub Zlín, z.s. |
91 | 09.02 | ||||||||||||||||
15 |
Michaela HorutováMichaela Horutová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 09.00 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 08.70 | ||||||||||||||||
17 |
Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 08.67 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
99 | 08.28 | ||||||||||||||||
Aneta InochovskáAneta Inochovská
Atletický klub Olomouc z.s. |
92 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matúš OlejMatúš Olej
Atletický klub Zlín, z.s. |
91 | 17.44 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
90 | 15.31 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adam FialaAdam Fiala
TJ TŽ Třinec |
93 | 13.69 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva Břeclav |
83 | 13.61 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Haví... |
75 | 13.58 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol Opava |
94 | 13.39 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva Břeclav |
80 | 13.35 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michal VítMichal Vít
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 13.14 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Igor ChlebovecIgor Chlebovec
Atletický klub Zlín, z.s. |
94 | 12.80 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol Opava |
96 | 12.73 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Haví... |
90 | 12.37 | ||||||||||||||||
12 |
Martin GabrielMartin Gabriel
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
84 | 12.36 | ||||||||||||||||
13 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
TJ Sokol Opava |
97 | 09.33 | ||||||||||||||||
Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia Haví... |
92 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ Třinec |
92 | 43.37 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
97 | 36.66 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ Třinec |
88 | 36.63 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Pavlína ŠpilháčkováPavlína Špilháčková
TJ Sokol Opava |
98 | 36.46 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol Opava |
00 | 36.11 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Iva MachováIva Machová
Atletický klub Olomouc z.s. |
76 | 35.17 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ Třinec |
97 | 34.94 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol Opava |
96 | 32.25 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol Opava |
93 | 31.91 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s. |
96 | 31.85 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
82 | 30.79 | ||||||||||||||||
12 |
Hana TáborskáHana Táborská
Atletický klub Olomouc z.s. |
89 | 30.57 | ||||||||||||||||
13 |
Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 30.44 | ||||||||||||||||
14 |
Erika LorencováErika Lorencová
Atletický klub Zlín, z.s. |
91 | 30.35 | ||||||||||||||||
15 |
Zuzana MartincováZuzana Martincová
Atletický klub Zlín, z.s. |
95 | 30.01 | ||||||||||||||||
16 |
Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 29.56 | ||||||||||||||||
17 |
Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 27.54 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
99 | 27.01 | ||||||||||||||||
19 |
Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
71 | 26.74 | ||||||||||||||||
20 |
Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s. |
90 | 25.85 | ||||||||||||||||
21 |
Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 23.84 | ||||||||||||||||
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matúš OlejMatúš Olej
Atletický klub Zlín, z.s. |
91 | 45.97 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol Opava |
96 | 42.24 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Haví... |
90 | 42.19 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva Břeclav |
83 | 41.35 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
84 | 41.10 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol Opava |
94 | 40.34 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva Břeclav |
80 | 40.18 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Martin GabrielMartin Gabriel
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
84 | 37.77 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Igor ChlebovecIgor Chlebovec
Atletický klub Zlín, z.s. |
94 | 37.76 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adam FialaAdam Fiala
TJ TŽ Třinec |
93 | 34.05 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Haví... |
75 | 32.16 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 30.90 | ||||||||||||||||
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
TJ Sokol Opava |
97 | DNS | |||||||||||||||||
Jiří SikoraJiří Sikora
TJ Sokol Opava |
74 | DNS | |||||||||||||||||
Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia Haví... |
92 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 52.12 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 48.09 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
82 | 44.16 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Hana TáborskáHana Táborská
Atletický klub Olomouc z.s. |
89 | 41.73 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Erika LorencováErika Lorencová
Atletický klub Zlín, z.s. |
91 | 40.44 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ Třinec |
97 | 37.57 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
99 | 34.17 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Iva MachováIva Machová
Atletický klub Olomouc z.s. |
76 | 30.58 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 28.19 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s. |
96 | 26.79 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
71 | 26.49 | ||||||||||||||||
12 |
Michaela HorutováMichaela Horutová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 17.55 | ||||||||||||||||
Pavlína ŠpilháčkováPavlína Špilháčková
TJ Sokol Opava |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SikoraJiří Sikora
TJ Sokol Opava |
74 | 48.77 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ Třinec |
89 | 47.96 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
84 | 45.69 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Haví... |
75 | 43.85 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michal VítMichal Vít
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 41.68 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva Břeclav |
80 | 38.54 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan PolášekJan Polášek
Atletický klub Zlín, z.s. |
83 | 35.93 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia Haví... |
92 | 30.82 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 29.72 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 28.12 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ Třinec |
97 | 43.55 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol Opava |
93 | 41.77 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol Opava |
00 | 41.14 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Zuzana MartincováZuzana Martincová
Atletický klub Zlín, z.s. |
95 | 38.51 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ Třinec |
92 | 36.66 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol Opava |
97 | 36.03 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
00 | 35.82 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol Opava |
98 | 34.81 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Pavlína ŠpilháčkováPavlína Špilháčková
TJ Sokol Opava |
98 | 32.68 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lenka HornováLenka Hornová
Atletický klub Olomouc z.s. |
90 | 32.65 | 1.00 | |||||||||||||||
Aneta InochovskáAneta Inochovská
Atletický klub Olomouc z.s. |
92 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(so, 13.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ Třinec |
86 | 57.21 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Igor ChlebovecIgor Chlebovec
Atletický klub Zlín, z.s. |
94 | 56.04 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
TJ Sokol Opava |
97 | 51.03 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 51.01 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Martin GabrielMartin Gabriel
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
84 | 50.86 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 50.13 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 47.74 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš VíchaTomáš Vícha
TJ Sokol Opava |
76 | 47.03 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Haví... |
90 | 45.62 | 2.00 | |||||||||||||||
Tomáš HelánTomáš Helán
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
91 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 298.00 | ||||||||||||||||
2 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 170.00 | ||||||||||||||||
3 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 158.00 | ||||||||||||||||
4 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 151.00 | ||||||||||||||||
5 | AKZLI AKZLI | Atletický klub Zlín, z.s. | 110.50 | ||||||||||||||||
6 | SLHAV SLHAV | Atletický oddíl Slavia Haví... | 106.50 | ||||||||||||||||
7 | SKPRE SKPRE | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 041.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 4x100 m, 4x400 m, 110 m př., 400 m, 400 m př., 200 m, 100 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 184.50 | ||||||||||||||||
2 | AKZLI AKZLI | Atletický klub Zlín, z.s. | 160.00 | ||||||||||||||||
3 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 150.00 | ||||||||||||||||
4 | AKLOL AKLOL | Atletický klub Olomouc z.s. | 132.00 | ||||||||||||||||
5 | FMIST FMIST | TJ Slezan Frýdek-Místek | 118.00 | ||||||||||||||||
6 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 118.00 | ||||||||||||||||
7 | UHHRA UHHRA | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 083.00 | ||||||||||||||||
8 | SKPRE SKPRE | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 062.50 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 4x100 m, 4x400 m, 100 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 100 m, 4x100 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |