Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Olomouc (13. 5. 2017)

skok daleký - Muži

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6.49 +2.0 m/s 11.00
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6.39 +2.1 m/s 6.23 +1.6 m/s 9.00
3 Martin HlavinkaMartin Hlavinka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
97 6.31 +0.9 m/s 8.00
4 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 6.10 +1.2 m/s 7.00
5 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 6.00 +1.9 m/s 6.00
6 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 5.92 +0.9 m/s 5.00
7 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
97 5.92 +1.6 m/s 4.00
8 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5.82 +0.9 m/s 3.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
92 5.46 -2.4 m/s 11.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5.45 -0.1 m/s 9.00
3 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.42 -0.2 m/s 8.00
4 Monika BaňovičováMonika Baňovičová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
95 5.34 -0.5 m/s 7.00
5 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
82 5.30 -2.4 m/s 6.00
6 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.28 -0.1 m/s 5.00
7 Zuzana KaraffováZuzana Karaffová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 5.09 +0.7 m/s 4.00
8 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
91 5.06 +0.5 m/s 3.00
9 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5.04 +0.5 m/s 2.00
10 Simona MalatincováSimona Malatincová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 5.03 +1.1 m/s 1.00
11 Lucie ČervenkováLucie Červenková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 4.87 +2.7 m/s
12 Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.77 +0.9 m/s
13 Aneta PalánováAneta Palánová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 4.62 +1.6 m/s
14 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.59 -0.7 m/s
15 Andrea PlhalováAndrea Plhalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 4.58 -0.1 m/s
16 Vanda MarečkováVanda Marečková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.12 -0.7 m/s
MS Lenka TäuberováLenka Täuberová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
98 4.80 +0.1 m/s
Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 NM
Celkem 18 závodníků