Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Olomouc (13. 5. 2017)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 54.08 11.00
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.73 9.00
3 Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 56.65 8.00
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 58.30 7.00
5 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 59.26 5.00
Filip BartošFilip Bartoš 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 59.09 6.00
2 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 59.75 4.00
3 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 60.75 3.00
4 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 67.52 2.00
5 Lukáš SouralLukáš Soural 82 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 73.31 1.00
Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 66.10 9.00
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 66.69 8.00
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 66.83 7.00
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 67.16 6.00
5 Sabina KusákováSabina Kusáková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 67.37 5.00
6 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 68.50 4.00
7 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 68.53 3.00
8 Veronika KotasováVeronika Kotasová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 70.69 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 66.00 11.00
2 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 71.09 1.00
3 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 72.73
4 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 74.59
5 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 77.54
6 Marie KrálikováMarie Králiková 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 77.69
MS Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 67.11
Celkem 7 závodníků