Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A

Praha - Děkanka (31. 5. 2017)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 31.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:26.64 11.00
2 Vojtěch HospodkaVojtěch Hospodka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:27.34 9.00
3 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.12 8.00
4 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:34.84 7.00
5 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:38.57 6.00
6 Martin DěvěrMartin Děvěr 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:41.80 5.00
7 Šimon VojtaŠimon Vojta 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:43.96 4.00
8 Jan KolekJan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:46.42 3.00
9 Michal OzgaMichal Ozga 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:47.24 2.00
10 Iaroslav ShumeiloIaroslav Shumeilo 03 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:58.26 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 31.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:33.53 11.00
2 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.51 9.00
3 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:38.85 8.00
4 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 2:40.70 7.00
5 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:43.49 6.00
6 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:43.55 5.00
7 Karolína FantováKarolína Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:46.27 4.00
8 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:47.12 3.00
9 Kristýna ZikováKristýna Ziková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:47.61 2.00
10 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:48.47 1.00
11 Tereza MalcováTereza Malcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:49.31
Celkem 11 závodníků