Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj

Třinec (23. 5. 2017)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.28 11.00
2 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.66 9.00
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.71 7.00
4 Robin ČerníkRobin Černík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.04 5.00
5 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.08 2.00
6 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.20 1.00
7 Šimon DobečkaŠimon Dobečka 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.22
Viktor VenclViktor Vencl 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.67 8.00
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.06 4.00
3 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.07 3.00
4 Zdeněk LičkaZdeněk Lička 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.32
5 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.34
6 Richard NovákRichard Novák 02 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 08.43
7 Tomáš NávratTomáš Návrat 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.69
8 Maciej DurczokMaciej Durczok 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.87
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.97 6.00
2 Jakub BadošekJakub Badošek 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.27
3 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.50
4 Norbert MarekNorbert Marek 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.69
5 Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.23
6 Tadeáš PaličkaTadeáš Palička 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.29
7 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.68
8 Patrik KřížPatrik Kříž 02 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 08.37
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.23 11.00
2 Nikol SmolkováNikol Smolková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.26 9.00
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.31 8.00
4 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.34 7.00
5 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.54 3.50
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.61 1.00
7 Radka EltnerováRadka Eltnerová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.67
8 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.67
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.49 6.00
2 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.52 5.00
3 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.54 3.50
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.72
5 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.75
6 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 09.04
7 Adéla KulifayováAdéla Kulifayová 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.15
8 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 09.30
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.55 2.00
2 Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 08.62
3 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.09
4 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.60
5 Natálie MarešováNatálie Marešová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.63
6 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.42
7 Amálie BarvíkováAmálie Barvíková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.58
Magdaléna CzechováMagdaléna Czechová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ValikováKateřina Valiková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.65
2 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.87
3 Barbora KohutováBarbora Kohutová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.36
4 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.44
5 Klára HolubováKlára Holubová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.65
6 Andrea SakalováAndrea Sakalová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.67
Adéla BrunclíkováAdéla Brunclíková 03 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. DNS
Eliška PukowiecováEliška Pukowiecová 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.94
2 Monika MisiorzováMonika Misiorzová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.19
3 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 02 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 09.27
4 Anna MarcinčinováAnna Marcinčinová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.34
5 Tereza VávrováTereza Vávrová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.46
6 Popková ElenPopková Elen 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.61
7 Markéta SeichertováMarkéta Seichertová 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.40
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila BardoňováKamila Bardoňová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.43
2 Lucie TesařováLucie Tesařová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.64
3 Nina KalafováNina Kalafová 03 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 10.13
4 Nikol KadlecováNikol Kadlecová 03 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 10.45
5 Sára OndrušekováSára Ondrušeková 03 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 09.84
6 Jasmine Aka KailaJasmine Aka Kaila 03 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 09.35
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin ČerníkRobin Černík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.96 6.50
2 Kryštof ZárubaKryštof Záruba 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.00 5.00
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.54 3.00
4 David ŠárkaDavid Šárka 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.04 1.00
5 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21.28
Viktor VenclViktor Vencl 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18.50 9.00
2 Filip ŠebestaFilip Šebesta 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.78 8.00
3 Jakub BadošekJakub Badošek 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.86 2.00
4 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 20.33
Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Jakub KijonkaJakub Kijonka 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.24 11.00
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.96 6.50
3 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 19.51 4.00
4 Tomáš NávratTomáš Návrat 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 20.73
5 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.80
Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.23 6.00
2 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.41 5.00
3= Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.63 2.50
3= Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.63 2.50
5 Nikol MezeyováNikol Mezeyová 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 20.80 1.00
6 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 21.07
7 Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22.19
8 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 22.53
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19.79 11.00
2 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 20.05 9.00
3 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.06 8.00
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.16 7.00
5 Kateřina ValikováKateřina Valiková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.88
6 Radka EltnerováRadka Eltnerová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 21.03
7 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.39
8 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.82
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.29
2 Natálie KokešováNatálie Kokešová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.30
3 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22.23
4 Agáta SeberováAgáta Seberová 03 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 22.63
5 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23.53
6 Tereza KalmusováTereza Kalmusová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.98
Andrea SakalováAndrea Sakalová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNS
Magdaléna CzechováMagdaléna Czechová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.07
2 Adéla KulifayováAdéla Kulifayová 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 22.10
3 Popková ElenPopková Elen 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 22.42
4 Vendula ZajícováVendula Zajícová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22.81
5 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 02 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 22.84
6 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22.87
7 Hana ŠvehlováHana Švehlová 02 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 23.27
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol SmolkováNikol Smolková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.51 4.00
2 Kateřina KaločováKateřina Kaločová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.79
3 Jasmine Aka KailaJasmine Aka Kaila 03 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 23.28
MS Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19.85
MS Barbora KaráskováBarbora Karásková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.05
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.15 11.00
2 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 41.03 8.00
3 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.75 7.00
4 Zdeněk LičkaZdeněk Lička 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.42 5.00
5 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 44.81 4.00
Radek BrázdilRadek Brázdil 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠebestaFilip Šebesta 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.24 9.00
2 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 43.41 6.00
3 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 45.46 3.00
4 Tadeáš PaličkaTadeáš Palička 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 46.05
5 Patrik KřížPatrik Kříž 02 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 43.84
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 41.49 11.00
2 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.98 9.00
3 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.24 8.00
4 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 43.89 6.00
5 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 45.29 5.00
6 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 45.62 4.00
7 Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 47.52 1.00
8 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.26
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 43.86 7.00
2 Natálie KokešováNatálie Kokešová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.08 3.00
3 Sabina KovářováSabina Kovářová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 47.46 2.00
4 Timea KijonkováTimea Kijonková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 47.67
5 Vendula ZajícováVendula Zajícová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 48.59
6 Anna GlučováAnna Glučová 03 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 49.19
MS Barbora KaráskováBarbora Karásková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 46.53
MS Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 44.39
MS Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 46.72
Celkem 9 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:15.12 11.00
2 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:15.72 9.00
3 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:15.82 8.00
4 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:17.99 7.00
5 David ŠpokDavid Špok 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2:20.33 6.00
6 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:22.67 5.00
7 Tomáš GruňTomáš Gruň 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:22.95 4.00
8 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2:24.67 3.00
9 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:25.01 2.00
10 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:26.50 1.00
11 Matěj JavůrekMatěj Javůrek 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:27.84
12 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:29.13
13 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2:30.53
14 David ŠárkaDavid Šárka 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:31.53
15 Maciej DurczokMaciej Durczok 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:32.56
16 Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:33.05
17 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:36.52
18 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:40.98
19 Alex KiszaAlex Kisza 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:42.13
20 Matyáš PerneckýMatyáš Pernecký 03 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 3:16.19
Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Martin ŠpiláčekMartin Špiláček 02 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B DNS
Radek BrázdilRadek Brázdil 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNS
Celkem 23 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:27.08 11.00
2 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:32.36 9.00
3 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:32.81 8.00
4 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:39.77 7.00
5 Sabina KovářováSabina Kovářová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:42.69 6.00
6 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:43.70 5.00
7 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:44.07 4.00
8 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:50.20 3.00
9 Vendula StanjurováVendula Stanjurová 02 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2:53.93 2.00
10 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:54.74 1.00
11 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:55.78
12 Timea KijonkováTimea Kijonková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:58.07
13 Petra BinderováPetra Binderová 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3:01.35
14 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:14.34
15 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:29.61
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:15.80 11.00
2 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:27.18 9.00
3 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:27.33 8.00
4 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:38.50 7.00
5 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5:45.94 6.00
6 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:53.10 5.00
7 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6:12.91 4.00
8 Vendula KolářováVendula Kolářová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6:32.60 3.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.48 11.00
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.95 9.00
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.19 8.00
4 Daniel UrbanDaniel Urban 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.07 5.00
5 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.89 3.00
6 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 17.16 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.38 7.00
2 Damián JaníkDamián Janík 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 16.05 6.00
3 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.90 2.00
4 Matěj JavůrekMatěj Javůrek 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 18.68
5 Richard NovákRichard Novák 02 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 19.04
Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.19 4.00
2 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.24
3 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 17.46
4 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.80
5 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.12
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.58 11.00
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.64 9.00
3 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15.97 8.00
4 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.26 7.00
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.28 6.00
6 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.64 5.00
7 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16.88 2.00
8 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17.38 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.77 4.00
2 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.84 3.00
3 Ema LangerováEma Langerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.80
4 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 18.84
5 Lenka KrólikowskáLenka Królikowská 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 21.78
6 Nina KalafováNina Kalafová 03 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 21.28
7 Nikol KadlecováNikol Kadlecová 03 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 22.46
Celkem 7 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 29.64 9.00
2 Daniel UrbanDaniel Urban 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.97 8.00
3 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 30.65 6.00
4 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.12 5.00
5 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 31.47 3.00
6 Norbert MarekNorbert Marek 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.62 1.00
7 Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.04
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 28.58 11.00
2 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 30.45 7.00
3 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 31.40 4.00
4 Damián JaníkDamián Janík 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 32.55 2.00
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.66
6 Jakub MacejJakub Macej 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.19
7 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.80
Celkem 7 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 31.14 11.00
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 32.52 7.00
3 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.79 6.00
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.90 5.00
5 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.96 3.00
6 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.86 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 34.55
2 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.95
3 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.97
4 Anna GlučováAnna Glučová 03 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 38.61
5 Aneta GebkováAneta Gebková 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 41.34
Helena BalabánováHelena Balabánová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 32.15 8.00
2 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 35.70
3 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 36.39
4 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 37.53
5 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 37.99
6 Hana ŠvehlováHana Švehlová 02 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 39.86
Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 31.43 9.00
2 Ema LangerováEma Langerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.94 4.00
3 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 32.97 2.00
4 Amálie BarvíkováAmálie Barvíková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.37
5 Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.72
6 Sára OndrušekováSára Ondrušeková 03 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 43.20
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:56.44 11.00
2 Oliver ZamazalOliver Zamazal 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:03.45 9.00
3 Martin BláhaMartin Bláha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:05.31 8.00
4 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:11.72 7.00
5 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:12.46 6.00
6 Adam ValíkAdam Valík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:23.40 5.00
7 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:44.35 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 300 m - Žáci

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Formánek, Holuscha, Vícha, Záruba Formánek, Holuscha, Vícha, Záruba TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:41.98 11.00
2 Bužga, Duchovný, Juřiček, Šebesta Bužga, Duchovný, Juřiček, Šebesta SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:50.48 9.00
3 Janík, Sokol, Vlček, Zajíček Janík, Sokol, Vlček, Zajíček Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:53.07 8.00
4 Marek, Mikšaník, Poruba, Řeháček Marek, Mikšaník, Poruba, Řeháček SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:56.04 7.00
5 Černík, Gruň, Štěrba, Urban Černík, Gruň, Štěrba, Urban TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:57.54 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žákyně

(út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zahaluková, Sasynová, Šimurdová, Franková Zahaluková, Sasynová, Šimurdová, Franková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:01.71 11.00
2 Mynářová, Pánková, Zemaníková, Ningerová Mynářová, Pánková, Zemaníková, Ningerová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:06.35 9.00
3 Hromadová, Kokešová, Kupková, Magerová Hromadová, Kokešová, Kupková, Magerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:08.74 8.00
4 Juřicová, Oborná, Picmausová, Šenková Juřicová, Oborná, Picmausová, Šenková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:08.89 7.00
5 Gajdošíková, Kopelová, Ťahanová, Zajícová Gajdošíková, Kopelová, Ťahanová, Zajícová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:18.58 6.00
7 Balabánová, Jančarová, Klečková, Pisková Balabánová, Jančarová, Klečková, Pisková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:19.64 5.00
8 Nováková, Akerele, Buczková, Mynářová, Žurovcová Nováková, Akerele, Buczková, Mynářová, Žurovcová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:22.32 4.00
9 Kaločová, Kijonková, Kovářová, Uvírová Kaločová, Kijonková, Kovářová, Uvírová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:24.86 3.00
10 Marszalek, Bierská, Michopulu, Tyrlíková Marszalek, Bierská, Michopulu, Tyrlíková TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3:25.12 2.00
11 Hubáčková, Królikowská, Pukowiecová Hubáčková, Królikowská, Pukowiecová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3:30.40 1.00
12 Glučová, Seberová, Gebková, Wagnerová Glučová, Seberová, Gebková, Wagnerová AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 3:32.43
13 Binderová, Kněžínková, Schindlerová, Stanjurová Binderová, Kněžínková, Schindlerová, Stanjurová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:32.95
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.61 11.00
2 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.61 9.00
3 Jakub ŘeháčekJakub Řeháček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.61 8.00
4 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
02 1.58 7.00
5 David ŠpokDavid Špok
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
03 1.50 6.00
6 Štěpán BenekŠtěpán Benek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.50 5.00
7 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.50 4.00
8 David EndtDavid Endt
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.45 3.00
9 Robin DorotíkRobin Dorotík
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 1.45 2.00
10 Daniel SmilowskiDaniel Smilowski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.35 1.00
Adam FeranecAdam Feranec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 NM
Tom HrbáčTom Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 DNS
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 1.58 11.00
2 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.50 9.00
3 Barbora VoznicováBarbora Voznicová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 1.45 8.00
4 Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 1.45 7.00
5 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.40 6.00
6 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.40 5.00
7 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.40 4.00
8 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.40 3.00
9 Aneta GebkováAneta Gebková
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
02 1.40 2.00
10 Bára StoklasováBára Stoklasová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
02 1.35 1.00
11 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.30
12= Silvie HoloubkováSilvie Holoubková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
03 1.25
12= Eliška HubáčkováEliška Hubáčková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 1.25
14 Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.20
15 Hana ŠvehlováHana Švehlová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
02 1.20
Agata ValíčkováAgata Valíčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 NM
Simona PopiolkováSimona Popiolková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 DNS
Celkem 17 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2.80 11.00
2 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2.60 9.00
3 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2.40 8.00
4 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 2.20 7.00
5 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2.20 6.00
Daniel SmilowskiDaniel Smilowski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 NM
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.52 11.00
2 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2.82 9.00
3 Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2.22 8.00
4 Monika MisiorzováMonika Misiorzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 2.10 7.00
5 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 1.90 6.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5.59 11.00
2 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.25 9.00
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 5.24 8.00
4 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.23 7.00
5 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.18 6.00
6 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 5.15 5.00
7 Šimon DobečkaŠimon Dobečka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 5.14 4.00
8 Jakub BadošekJakub Badošek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.09 3.00
9 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.96 2.00
10 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
02 4.91 1.00
11 Tomáš NávratTomáš Návrat
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 4.74
12 David ŠárkaDavid Šárka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.71
13 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 4.69
14 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4.68
15 Zdeněk LičkaZdeněk Lička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.60
16 Lukáš VlkLukáš Vlk
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.41
17 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
03 4.38
18 Jan Sebastian JakešJan Sebastian Jakeš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3.92
Radek BrázdilRadek Brázdil
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
03 NM
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5.00 11.00
2 Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 4.96 9.00
3 Kateřina ValikováKateřina Valiková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.93 8.00
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 4.85 7.00
5 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.85 6.00
6 Ludmila HájkováLudmila Hájková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4.76 5.00
7 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.75 4.00
8 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 4.65 3.00
9 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.65 2.00
10 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.64 1.00
11 Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 4.61
12 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.37
13 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.35
14 Kateřina MalíkováKateřina Malíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4.25
15 Nikol MezeyováNikol Mezeyová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 4.23
16 Silvie HoloubkováSilvie Holoubková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
03 4.17
17 Kateřina KaločováKateřina Kaločová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 4.15
18 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 4.08
19 Tereza SojkováTereza Sojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 4.06
20 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.05
21 Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.97
22 Agáta SeberováAgáta Seberová
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
03 3.94
23 Lucie PopováLucie Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 3.90
24 Eliška HubáčkováEliška Hubáčková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 3.86
25 Natálie MarešováNatálie Marešová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.81
26 Lucie TesařováLucie Tesařová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 3.75
27 Barbora KohutováBarbora Kohutová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.67
28 Agata ValíčkováAgata Valíčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3.57
Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 NM
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 NM
Celkem 30 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 11.78 11.00
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 11.05 9.00
3 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 10.96 8.00
4 Simona PopiolkováSimona Popiolková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 09.47 7.00
5 Klára HolubováKlára Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 08.72 6.00
6 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 08.68 5.00
7 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 08.55 4.00
8 Bára StoklasováBára Stoklasová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
02 08.36 3.00
9 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 08.20 2.00
10 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 07.98 1.00
11 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 07.97
12 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
03 07.93
13 Barbora VoznicováBarbora Voznicová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 07.77
14 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 07.73
15 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 07.46
16 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 07.37
17 Adéla KněžínkováAdéla Kněžínková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
03 07.34
18 Kamila BardoňováKamila Bardoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 06.15
19 Tereza KalmusováTereza Kalmusová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 05.33
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 DNS
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 13.02 11.00
2 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 12.81 9.00
3 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 11.46 8.00
4 Tobiáš ZapletalTobiáš Zapletal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 10.73 7.00
5 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 10.43 6.00
6 Šimon DobečkaŠimon Dobečka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 10.36 5.00
7 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 10.27 4.00
8 Aleš VotavaAleš Votava
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 09.30 3.00
9 David ŠpokDavid Špok
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
03 09.29 2.00
10 Alex KiszaAlex Kisza
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 08.78 1.00
11 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 07.97
12 David EndtDavid Endt
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 07.65
13 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 07.53
14 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
03 07.17
Mikuláš SikoraMikuláš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 DNS
Jakub KijonkaJakub Kijonka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 DNS
Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 DNS
Celkem 17 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 36.40 11.00
2 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 29.45 9.00
3 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 27.93 8.00
4 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 27.16 7.00
5 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 23.31 6.00
6 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 22.60 5.00
7 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 22.00 4.00
8 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
03 21.13 3.00
9 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 20.10 2.00
10 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 19.78 1.00
11 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 18.32
12 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 16.98
13 Klára NovákováKlára Nováková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 16.52
14 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 16.46
15 Tereza VávrováTereza Vávrová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 15.06
Vivien UvírováVivien Uvírová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 DNS
Celkem 16 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 42.31 11.00
2 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 42.01 9.00
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 30.08 8.00
4 Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 30.06 7.00
5 Tobiáš ZapletalTobiáš Zapletal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 27.23 6.00
6 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 25.21 5.00
7 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 21.87 4.00
8 Martin ŠpiláčekMartin Špiláček
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
02 20.66 3.00
9 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 19.98 2.00
10 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 18.25 1.00
11 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 30.00
12 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 36.85
Aleš VotavaAleš Votava
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 DNS
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 34.71 11.00
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 32.34 9.00
3 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 30.96 8.00
4 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 29.80 7.00
5 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 28.91 6.00
6 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 27.50 5.00
7 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 27.44 4.00
8 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 20.96 3.00
9 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 20.37 2.00
10 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 19.67 1.00
11 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 19.60
12 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 18.62
13 Eliška PukowiecováEliška Pukowiecová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 15.21
14 Lenka KrólikowskáLenka Królikowská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 12.18
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 51.08 11.00
2 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 28.01 9.00
3 Aleš VotavaAleš Votava
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 27.27 8.00
4 Martin ŠpiláčekMartin Špiláček
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
02 25.66 7.00
5 Tobiáš ZapletalTobiáš Zapletal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 24.37 6.00
6 Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 23.34 5.00
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 39.73 11.00
2 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 36.70 9.00
3 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 32.75 8.00
4 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 26.16 7.00
5 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 24.83 6.00
6 Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 22.87 5.00
7 Klára HolubováKlára Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 22.38 4.00
8 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 22.21 3.00
9 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 21.41 2.00
10 Kamila BardoňováKamila Bardoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 19.98 1.00
11 Karolína MičkalováKarolína Mičkalová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 19.38
12 Adéla KněžínkováAdéla Kněžínková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
03 19.16
13 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
03 17.54
14 Ivana MáchováIvana Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 15.46
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (út, 23.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 51.00 11.00
2 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 39.20 9.00
3 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 37.87 8.00
4 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 37.34 7.00
5 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 33.58 6.00
6 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 30.46 5.00
7 Patrik StankovPatrik Stankov
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 30.40 4.00
8 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 30.06 3.00
9 Šimon HorákŠimon Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 28.38 2.00
10 Alex KiszaAlex Kisza
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 27.34 1.00
11 Jakub MacejJakub Macej
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 26.78
12 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
03 23.52
13 Adam DokoupilAdam Dokoupil
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 17.93
14 Adam FeranecAdam Feranec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 15.94
15 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 22.35
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 272.50
2 SSK Vítkovice SSK Vítkovice SSK VítkoviceSSK Vítkovice 245.50
3 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 115.00
4 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 56.00
5 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 33.00
6 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 22.00
7 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19.00
8 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 16.00
9 TJ Start Havířov TJ Start Havířov TJ Start HavířovTJ Start Havířov 12.00
10 SK Ostraváček, z.s. SK Ostraváček, z.s. SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 00.00
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 175.50
2 SSK Vítkovice SSK Vítkovice SSK VítkoviceSSK Vítkovice 172.50
3 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 169.00
4 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 144.00
5 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 78.00
6 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 31.00
7 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 25.00
8 TJ Start Havířov TJ Start Havířov TJ Start HavířovTJ Start Havířov 16.00
9 TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava B TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 06.00
10 AK Bohumín, z.s. AK Bohumín, z.s. AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 05.00
11 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 00.00
12 SK Ostraváček, z.s. SK Ostraváček, z.s. SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 00.00
Celkem 12 závodníků