2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj
Třinec (25. 5. 2017)150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 25.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 18.13 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 20.18 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Start Havířov | 20.95 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 21.61 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Jan HrabecJan Hrabec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 21.67 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 21.83 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Jan KrčekJan Krček | 05 | TJ Sokol Opava | 23.22 | |||||||||||||||
Pavel HalátekPavel Halátek | 04 | TJ Sokol Opava | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 25.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav KrupicaVáclav Krupica | 04 | Atletika Poruba z.s. | 22.29 | |||||||||||||||
2 | Samuel CimingaSamuel Ciminga | 05 | TJ Sokol Opava | 22.49 | |||||||||||||||
3 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava B | 22.68 | |||||||||||||||
4 | Michal KozaMichal Koza | 05 | SSK Vítkovice | 22.96 | |||||||||||||||
5 | Ondřej VíchaOndřej Vícha | 05 | TJ Sokol Opava B | 23.14 | |||||||||||||||
6 | Jáchym KrajníkJáchym Krajník | 05 | SSK Vítkovice B | 23.93 | |||||||||||||||
7 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice B | 23.99 | |||||||||||||||
8 | Ondřej SedlářOndřej Sedlář | 05 | SSK Vítkovice B | 24.54 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 25.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radim ŠudákRadim Šudák | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 21.57 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jonáš HolušaJonáš Holuša | 04 | TJ Sokol Opava | 22.46 | |||||||||||||||
3 | Oliver GrzychOliver Grzych | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 26.52 | |||||||||||||||
Kamil HrbáčKamil Hrbáč | 05 | TJ Sokol Opava | DNS | ||||||||||||||||
Daniel ReisDaniel Reis | 05 | TJ Start Havířov | DNS | ||||||||||||||||
Ladislav DrongLadislav Drong | 04 | TJ TŽ Třinec | DNS | ||||||||||||||||
Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice B | DNS | ||||||||||||||||
Samuel ŘezáčSamuel Řezáč | 05 | TJ Start Havířov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (čt, 25.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KrumlFilip Kruml | 04 | SSK Vítkovice | 21.63 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jan KremserJan Kremser | 05 | SSK Vítkovice | 21.92 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Štěpán KavanŠtěpán Kavan | 05 | TJ Sokol Opava | 22.38 | |||||||||||||||
4 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice | 23.34 | |||||||||||||||
5 | Bernard OžanaBernard Ožana | 05 | Atletika Poruba z.s. | 25.36 | |||||||||||||||
Richard JelínekRichard Jelínek | 04 | TJ Start Havířov | DNS | ||||||||||||||||
Jan HarhajJan Harhaj | 05 | SSK Vítkovice B | DNS | ||||||||||||||||
Ondřej AdamecOndřej Adamec | 04 | TJ Start Havířov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (čt, 25.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek MatyskaMarek Matyska | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 20.78 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Michal NovákMichal Novák | 04 | SSK Vítkovice | 22.22 | |||||||||||||||
3 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 22.87 | |||||||||||||||
4 | Matěj TřešňákMatěj Třešňák | 05 | Atletika Poruba z.s. | 24.59 | |||||||||||||||
5 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice B | 25.07 | |||||||||||||||
6 | Adam KrejčíAdam Krejčí | 05 | Atletika Poruba z.s. | 25.22 | |||||||||||||||
7 | Patrik AltmanPatrik Altman | 05 | SSK Vítkovice B | 27.05 | |||||||||||||||
David AdámekDavid Adámek | 07 | SSK Vítkovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 25.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 20.54 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | SSK Vítkovice | 20.67 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Daniela DutkováDaniela Dutková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 20.76 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Michaela PoštulkováMichaela Poštulková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 20.88 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 21.35 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 22.54 | |||||||||||||||
Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (čt, 25.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DlouháLucie Dlouhá | 04 | SSK Vítkovice | 21.78 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice | 21.82 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Vendula HendrychováVendula Hendrychová | 04 | TJ Sokol Opava | 22.57 | |||||||||||||||
4 | Tereza KočvarováTereza Kočvarová | 05 | SSK Vítkovice B | 22.96 | |||||||||||||||
5 | Kateřina RüllováKateřina Rüllová | 05 | SSK Vítkovice | 23.23 | |||||||||||||||
6 | Sabina VolkováSabina Volková | 04 | Atletika Poruba z.s. B | 23.26 | |||||||||||||||
7 | Nikola JiříčkováNikola Jiříčková | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 23.30 | |||||||||||||||
8 | Nela ZahradníkováNela Zahradníková | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 24.38 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (čt, 25.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra PetričováAlexandra Petričová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 23.03 | |||||||||||||||
2 | Sofie KrestováSofie Krestová | 05 | Atletika Poruba z.s. B | 23.99 | |||||||||||||||
3 | Lucie HorutováLucie Horutová | 05 | Atletika Poruba z.s. B | 24.62 | |||||||||||||||
4 | Sára KrchňákováSára Krchňáková | 05 | TJ TŽ Třinec | 24.85 | |||||||||||||||
5 | Daniela BaszováDaniela Baszová | 05 | SSK Vítkovice B | 25.45 | |||||||||||||||
6 | Eliška AdámkováEliška Adámková | 05 | SSK Vítkovice B | 25.79 | |||||||||||||||
7 | Markéta VolfováMarkéta Volfová | 04 | TJ Start Havířov | 26.12 | |||||||||||||||
Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (čt, 25.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MarečkováMarkéta Marečková | 04 | TJ Sokol Opava | 21.67 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Elen HrbáčkováElen Hrbáčková | 04 | TJ Start Havířov | 23.11 | |||||||||||||||
3 | Dorota MalchováDorota Malchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 23.14 | |||||||||||||||
4 | Hana MaštalířováHana Maštalířová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 24.68 | |||||||||||||||
5 | Tereza RuskováTereza Rusková | 05 | TJ Sokol Opava B | 24.91 | |||||||||||||||
6 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice B | 26.17 | |||||||||||||||
7 | Sára BočkováSára Bočková | 04 | TJ Sokol Opava B | 26.51 | |||||||||||||||
Kateřina SolichováKateřina Solichová | 05 | AK Bohumín, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (čt, 25.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 22.55 | |||||||||||||||
2 | Ema RosenbachováEma Rosenbachová | 05 | SSK Vítkovice B | 23.59 | |||||||||||||||
3 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. B | 23.62 | |||||||||||||||
4 | Dagmar JasníkováDagmar Jasníková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 24.23 | |||||||||||||||
5 | Adriana SvobodováAdriana Svobodová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 25.05 | |||||||||||||||
6 | Dorotka KameníkováDorotka Kameníková | 05 | TJ Sokol Opava B | 28.88 | |||||||||||||||
Amálie HolšánováAmálie Holšánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková | 06 | AK Bohumín, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (čt, 25.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 20.66 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola VálkováNikola Válková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 21.72 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Julie HendrychováJulie Hendrychová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 23.07 | |||||||||||||||
4 | Silvie PapavasilevskáSilvie Papavasilevská | 04 | SSK Vítkovice B | 23.38 | |||||||||||||||
5 | Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová | 05 | SSK Vítkovice | 23.95 | |||||||||||||||
6 | Anežka ŠtěpánováAnežka Štěpánová | 05 | Atletika Poruba z.s. B | 25.83 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (čt, 25.5.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 21.95 | |||||||||||||||
2 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice B | 23.57 | |||||||||||||||
3 | Bára KubisováBára Kubisová | 04 | TJ Sokol Opava B | 24.32 | |||||||||||||||
4 | Klára MičaníkováKlára Mičaníková | 05 | Atletika Poruba z.s. B | 26.40 | |||||||||||||||
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová | 05 | TJ Start Havířov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |