Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (3. 6. 2017)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:04.86 11.00
2 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:13.00 9.00
3 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:22.06 8.00
4 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:22.38 7.00
5 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4:26.82 6.00
6 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:27.05 5.00
7 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:27.37 4.00
8 Lukáš SouralLukáš Soural 82 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:35.20 3.00
9 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:38.32 2.00
10 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4:42.79 1.00
11 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:52.61
MS Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:05.69
MS Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4:04.31
Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Jiří TeplýJiří Teplý 94 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:37.77 11.00
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:37.81 9.00
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:51.19 8.00
4 Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:56.66 7.00
5 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:00.87 6.00
6 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:05.04 5.00
7 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:08.19 4.00
8 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:09.41 3.00
9 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5:09.87 2.00
10 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:15.51 1.00
11 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:18.00
12 Hana HudcováHana Hudcová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:25.46
13 Markéta FussováMarkéta Fussová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:36.82
MS Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:42.92
MS Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:36.99
Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Celkem 16 závodníků