Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (3. 6. 2017)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil WilczekKamil Wilczek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.18
2 Martin LazorMartin Lazor 84 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.28
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.37
4 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.67
5 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.70
6 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.10
7 Tomáš AbrmanTomáš Abrman 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.11
2 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 11.49
3 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.50
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.51
5 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.13
MS Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.25
2 Radek DvořákRadek Dvořák 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.40
3 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 97 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.52
4 Viktor BartošíkViktor Bartošík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.87
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.02
MS Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.12
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 3.6.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.03 11.00
2 Kamil WilczekKamil Wilczek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.12 9.00
3 Martin LazorMartin Lazor 84 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.18 8.00
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.29 7.00
5 Radek DvořákRadek Dvořák 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.56 6.00
6 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.60 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.61 4.00
2 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.63 3.00
3 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.82 2.00
Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Martin HlavinkaMartin Hlavinka 97 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.6.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.73
2 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.87
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.94
4 Veronika GregárkováVeronika Gregárková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.43
5 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.55
MS Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.6.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.41
2 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.12
3 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.13
4 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.28
5 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.35
MS Barbora PličkováBarbora Pličková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.6.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.56
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.57
3 Michaela RizmanováMichaela Rizmanová 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.70
4 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.00
5 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13.02
6 Nela StratilováNela Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.03
MS Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.64
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 3.6.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.32 11.00
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.38 9.00
3 Michaela RizmanováMichaela Rizmanová 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.41 8.00
4 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.52 7.00
5 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.69 6.00
6 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.79 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.6.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.85 4.00
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.87 3.00
3 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12.93 2.00
4 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.08 1.00
5 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.17
6 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.88
Celkem 6 závodníků