Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (3. 6. 2017)

4 x 400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jarošek, Kaštovský, Smolka, Wilczek Jarošek, Kaštovský, Smolka, Wilczek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:33.24 11.00
2 Schmöger, Soural, Stibal, Suchánek Schmöger, Soural, Stibal, Suchánek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:41.01 9.00
3 Dudzik, Chrascina, Kučírek, Wojnar Dudzik, Chrascina, Kučírek, Wojnar TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:43.53 8.00
4 Kopec, Pátek, Říhošek, Sehnálek Kopec, Pátek, Říhošek, Sehnálek Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:52.94 7.00
5 Bartoš, Ožana, Přeček, Zecha Bartoš, Ožana, Přeček, Zecha Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3:55.71 6.00
Bartusek, Gebauer, Holek, Kadla ml. Bartusek, Gebauer, Holek, Kadla ml. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Beňovič, Boček, Král, Palzer Beňovič, Boček, Král, Palzer TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Drozda, Dvořák, Ošmera, Vymyslický Drozda, Dvořák, Ošmera, Vymyslický TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 8 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lampová, Malíková, Režnarová, Smolková Lampová, Malíková, Režnarová, Smolková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:06.69 11.00
2 Kopcová, Rašková, Siebeltová, Šprochová Kopcová, Rašková, Siebeltová, Šprochová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:09.73 9.00
3 Coufalová, Čaladi, Freibergerová, Jeřábková Coufalová, Čaladi, Freibergerová, Jeřábková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:10.15 8.00
4 Havlíčková, Hubíková, Malatincová, Mrňová Havlíčková, Hubíková, Malatincová, Mrňová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:12.11 7.00
5 Kotasová, Kublová, Nováková, Sasynová Kotasová, Kublová, Nováková, Sasynová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:15.19 5.00
6 Polášková, Resslerová, Stachová, Vydržalová Polášková, Resslerová, Stachová, Vydržalová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4:31.65 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krtková, Mynářová, Slámová, Zemaníková Krtková, Mynářová, Slámová, Zemaníková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:14.86 6.00
2 Fussová, Janíková, Lichnovská, Šustáková Fussová, Janíková, Lichnovská, Šustáková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:25.35 4.00
3 Lubojacká, Marszalková, Sikorová, Šimurdová Lubojacká, Marszalková, Sikorová, Šimurdová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:32.97 2.00
4 Kotásková, Ningerová, Nováková, Pánková Kotásková, Ningerová, Nováková, Pánková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:36.16 1.00
Celkem 4 závodníků