výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Uherské Hradiště (13. 5. 2017)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠikoJakub Šiko 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4:21.00 11.00
2 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4:22.34 9.00
3 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:26.41 8.00
4 Jakub JaníčekJakub Janíček 78 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4:28.62 7.00
5 Josef MichalecJosef Michalec 76 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4:31.52 6.00
6 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:32.10 5.00
7 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:33.73 4.00
8 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4:35.35 3.00
9 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4:52.23 2.00
10 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4:54.63 1.00
11 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4:57.88
12 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5:23.21
13 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:39.80
Stanislav ChadimStanislav Chadim 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Radek LudvíkRadek Ludvík 82 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina VévodováMartina Vévodová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:58.56 11.00
2 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:01.55 9.00
3 Alice ZachariášováAlice Zachariášová 87 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5:03.16 8.00
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5:10.49 7.00
5 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:12.92 6.00
6 Michaela KieselováMichaela Kieselová 00 ASK BlanskoASK Blansko 5:19.68 5.00
7 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:47.77 4.00
8 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 6:02.52 3.00
9 Eva TešnarováEva Tešnarová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6:48.97 2.00
Celkem 9 závodníků