Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Uherské Hradiště (13. 5. 2017)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11.23 11.00
2 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 11.35 8.00
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.64 6.00
4 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.74 4.00
5 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.83 2.00
6 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.89 0.50
Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BělákLukáš Bělák 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.56 7.00
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.67 5.00
3 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.89 0.50
4 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.95
5 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11.99
6 Matěj VencelMatěj Vencel 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.06
Martin KomínekMartin Komínek 98 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří HorkýJiří Horký 93 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.10
2 Marek ŽelezníkMarek Železník 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.56
3 Vít PustkaVít Pustka 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 12.62
4 Maxim JarošekMaxim Jarošek 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12.66
5 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13.33
Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DQ
Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 13.5.2017) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KristekLukáš Kristek 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.92
2 Marek ŽemlaMarek Žemla 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13.09
3 Martin HnidákMartin Hnidák 02 AC ČejkoviceAC Čejkovice 13.47
4 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice 13.95
Marek AdamMarek Adam 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... DNS
Michael ZapletalMichael Zapletal 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 13.5.2017) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VeselýMartin Veselý 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.31 9.00
2 Jiří BrtníkJiří Brtník 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.76 3.00
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.48
MB Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 JAC BrnoJAC Brno 11.31
MB Martin VencbauerMartin Vencbauer 01 JAC BrnoJAC Brno 11.48
MB Matěj BenešMatěj Beneš 01 JAC BrnoJAC Brno 11.74
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 12.16 11.00
2 Leona MarečkováLeona Marečková 00 ASK BlanskoASK Blansko 12.38 9.00
3 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 12.67 8.00
4 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.86 7.00
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 12.87 6.00
6 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.00 4.00
7 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 13.13 2.00
8 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 14.65
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol HillerováNikol Hillerová 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.09 3.00
2 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.18 1.00
3 Tatiana SaviolaTatiana Saviola 01 ASK BlanskoASK Blansko 13.56
4 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 13.61
5 Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská 01 ASK BlanskoASK Blansko 13.67
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.97
7 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14.26
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 13.5.2017) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MackováPetra Macková 97 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.93 5.00
2 Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13.20
3 Sára VitovskáSára Vitovská 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 13.65
4 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 99 ASK BlanskoASK Blansko 13.70
5 Lucie HoškováLucie Hošková 99 ASK BlanskoASK Blansko 13.91
6 Veronika KlapilováVeronika Klapilová 00 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 14.20
MB Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 13.65
Celkem 7 závodníků