Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň

Svitavy (8. 5. 2017)

skok daleký - Žáci

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robert DykastRobert Dykast
CHRUDICHRUDI
02 5.82
2 David ŠmídDavid Šmíd
HVEPAHVEPA
02 5.73
3 Jan StejskalJan Stejskal
SAKPUSAKPU
02 5.27
4 Adam UrbánekAdam Urbánek
USORLUSORL
02 5.26
5 Ondřej TomášOndřej Tomáš
USORLUSORL
02 5.18
6 Lukáš FejfarLukáš Fejfar
SAKPUSAKPU
03 5.09
7 Martin KvapilMartin Kvapil
HVEPAHVEPA
04 4.86
8 Šimon HrčkaŠimon Hrčka
USORLUSORL
02 4.83
9 Jan RabaJan Raba
ACPARACPAR
03 4.59
10 Dominik PavlataDominik Pavlata
CHRUDICHRUDI
04 4.51
11 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
SVITASVITA
03 4.50
12 Jan ValášekJan Valášek
ACPARACPAR
03 4.45
13 Adam MoravecAdam Moravec
SAKPUSAKPU
03 4.25
MS Jan LataJan Lata
LITOMLITOM
04 4.13
15 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina
USORLUSORL
02 3.93
16 Matyáš HrubýMatyáš Hrubý
SAKPUSAKPU
02 3.92
17 Michal PytlíkMichal Pytlík
SVITASVITA
03 3.85
18 Jan ČerníkJan Černík
SAKPUSAKPU
02 3.78
19 Filip VyčítalFilip Vyčítal
SAKPUSAKPU
03 3.68
20 Kryštof HavelKryštof Havel
ACPARACPAR
03 3.62
Tomáš BačinaTomáš Bačina
SAKPUSAKPU
03 DNS
David VlasákDavid Vlasák
HVEPAHVEPA
02 DNS
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 8.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
CHRUDICHRUDI
02 5.32
2 Eliška ČervenáEliška Červená
SVITASVITA
04 4.82
3 Natálie SteffanováNatálie Steffanová
AKMTRAKMTR
03 4.72
4 Karolína NetíkováKarolína Netíková
CHRUDICHRUDI
03 4.65
5 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
SVITASVITA
03 4.54
6 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
LITOMLITOM
03 4.46
7 Kristýna NetíkováKristýna Netíková
CHRUDICHRUDI
03 4.46
8 Eliška HezkáEliška Hezká
SAKPUSAKPU
02 4.43
9 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
CHRUDICHRUDI
02 4.39
10 Aneta NovotnáAneta Novotná
LITOMLITOM
03 4.36
11 Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová
CHRUDICHRUDI
02 4.35
12 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
CHRUDICHRUDI
03 4.30
13 Adéla KolářováAdéla Kolářová
USORLUSORL
03 4.28
14 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová
USORLUSORL
02 4.27
15 Veronika KmoškováVeronika Kmošková
LITOMLITOM
04 4.18
MS Marie MourováMarie Mourová
SVITASVITA
03 4.09
17 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
USORLUSORL
03 4.05
18 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
CHRUDICHRUDI
04 4.04
19 Karolína HovorkováKarolína Hovorková
USORLUSORL
03 4.00
20 Elen BenkováElen Benková
LITOMLITOM
03 4.00
21 Karolína UrstaKarolína Ursta
USORLUSORL
02 3.98
22 Veronika HynkováVeronika Hynková
ACPARACPAR
02 3.89
MS Viktorie ChrapanováViktorie Chrapanová
CHRUDICHRUDI
02 3.86
24 Barbora KarlíkováBarbora Karlíková
ACPARACPAR
02 3.83
25 Eliška JuránováEliška Juránová
SVITASVITA
03 3.83
MS Zuzana NavarováZuzana Navarová
AKMTRAKMTR
02 3.77
27 Lucie ŠafaříkováLucie Šafaříková
ACPARACPAR
03 3.74
MS Šárka KořínkováŠárka Kořínková
SOKZASOKZA
03 3.70
29 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská
ACPARACPAR
03 3.68
30 Barbora KofferováBarbora Kofferová
HVEPAHVEPA
03 3.56
31 Lucie KlímováLucie Klímová
HVEPAHVEPA
04 3.54
32 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová
ACPARACPAR
04 3.49
33 Eliška MusílkováEliška Musílková
ACPARACPAR
03 3.45
34 Kateřina FišerováKateřina Fišerová
ACPARACPAR
02 3.31
MS Petra VrbováPetra Vrbová
SOKZASOKZA
04 2.26
Celkem 35 závodníků