Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (20. 5. 2017)
1500 m - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:03.84 11.00
2 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:04.58 9.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4:14.62 11.00
2 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:15.68 9.00
3 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:27.35 8.00
1500 m - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:48.55 11.00
3 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:56.72 9.00
1500 m - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:50.90 11.00
2 Anita StachováAnita Stachová 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5:01.35 9.00
3 Vendula MráčkováVendula Mráčková 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:41.22 8.00
3000 m - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:40.78 11.00
2 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:46.23 9.00
3 Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10:14.21 8.00
3000 m - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:31.12 11.00
2 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09:39.55 9.00
3 Marek EfenbergerMarek Efenberger 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09:59.98 8.00
3000 m - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10:07.72 11.00
2 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11:31.86 9.00
3 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11:38.32 8.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:32.34 11.00
2 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10:44.50 9.00
3 Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10:46.21 8.00
1500 m překážek - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:32.06 11.00
2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:37.12 9.00
3 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:37.55 8.00
1500 m překážek - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno NL 5:20.22 11.00
2 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:55.52 9.00
3 Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:56.95 8.00
2000 m překážek (0.91) - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno NL 6:01.13 11.00
2 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6:10.67 9.00
3 Martin RebendaMartin Rebenda 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6:19.64 8.00
2000 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... NL 6:10.15 11.00
2 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:33.66 9.00
4 x 400 m - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Zajíc, Majerčák, Jánoš, Romanchenko Zajíc, Majerčák, Jánoš, Romanchenko AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:39.75 11.00
2 Kocourek, Pazourek, Stibal, Dvořák Kocourek, Pazourek, Stibal, Dvořák AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:39.98 9.00
3 A Bartusek, Piosek, Vala, Moravec A Bartusek, Piosek, Vala, Moravec TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:41.24 8.00
4 x 400 m - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 A Dokoupilová, Krtková, Rašková, Šprochová A Dokoupilová, Krtková, Rašková, Šprochová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:09.57 11.00
2 A Bochníčková, Freibergerová, Matějáková, Jeřábková A Bochníčková, Freibergerová, Matějáková, Jeřábková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:11.85 9.00
3 A Šantová, Hadašová, Hrdličková, Dohnalová A Šantová, Hadašová, Hrdličková, Dohnalová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:17.11 8.00
4 x 400 m - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 A Lihotzká, Malíková, Šimečková, Smolková A Lihotzká, Malíková, Šimečková, Smolková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:18.53 11.00
2 Vildomcová, Zabloudilová, Doležalová, Filipová Vildomcová, Zabloudilová, Doležalová, Filipová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:26.63 9.00
3 B Stratilová N., Stratilová Val., Lichnovská B., Lichmovská T. B Stratilová N., Stratilová Val., Lichnovská B., Lichmovská T. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:28.05 8.00