Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (20. 5. 2017)
skok vysoký - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin OdstrčilMartin Odstrčil 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.98 11.00
2= Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1.98 8.50
2= Adam NovosadAdam Novosad 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.98 8.50
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. NL 1.96 11.00
3 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1.68 9.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1.67 11.00
2 Jiřina MaradováJiřina Maradová 00 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1.67 9.00
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1.54 8.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice NL 1.75 11.00
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1.68 9.00
3 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1.65 8.00
skok o tyči - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4.05 11.00
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.65 9.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3.95 11.00
2 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.45 9.00
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3.25 8.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno NL 3.74 11.00
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.14 9.00
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2.64 8.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava NL 3.54 11.00
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.14 9.00
3 Kateřina OrságováKateřina Orságová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2.84 8.00
skok daleký - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7.17 11.00
3 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6.68 9.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.58 11.00
2 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6.32 9.00
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.31 8.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5.68 11.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5.34 9.00
3 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5.33 8.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5.45 11.00
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5.41 9.00
3 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.25 8.00
trojskok - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
trojskok - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. NL 14.97 11.00
2 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.51 9.00
3 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.36 8.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.96 11.00
2 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12.93 9.00
3 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.48 8.00
trojskok - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice NL 11.95 11.00
3 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 ASK BlanskoASK Blansko 11.76 9.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.22 11.00
2 Lenka BurianováLenka Burianová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.17 9.00
3 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.73 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela VreckováMichaela Vrecková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.49 11.00
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 14.05 9.00
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.90 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patricia ŠlosárováPatricia Šlosárová 98 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B NL 14.85 11.00
2 Veronika BártováVeronika Bártová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.29 9.00
3 Iveta MocharováIveta Mocharová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.26 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslav GregušJaroslav Greguš 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.94 11.00
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 15.91 9.00
3 Adam BubíkAdam Bubík 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.80 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.42 11.00
2 Tomáš BortelTomáš Bortel 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.10 9.00
3 Samuel KováčSamuel Kováč 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.05 8.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patricia ŠlosárováPatricia Šlosárová 98 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B NL 42.76 11.00
2 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 40.09 9.00
3 Veronika BártováVeronika Bártová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.73 8.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... NL 40.30 11.00
2 Michaela VedrováMichaela Vedrová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.58 9.00
3 Michaela VreckováMichaela Vrecková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 33.51 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslav GregušJaroslav Greguš 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 49.62 11.00
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 43.73 9.00
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.04 8.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel KováčSamuel Kováč 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. NL 48.66 11.00
2 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 48.62 9.00
3 Dominik HorkýDominik Horký 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 42.54 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 56.96 11.00
2 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 56.19 9.00
3 Michaela VreckováMichaela Vrecková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 43.34 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika BártováVeronika Bártová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 50.76 11.00
2 Lucie SulkováLucie Sulková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 44.87 9.00
3 Vanessa GodárováVanessa Godárová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.83 8.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Jaroslav GregušJaroslav Greguš 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 43.76 11.00
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.32 9.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš BobákLukáš Bobák 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.71 11.00
2 Denis SlavíkDenis Slavík 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.09 9.00
3 Samuel KováčSamuel Kováč 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 45.25 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava NL 46.08 11.00
2 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 45.60 9.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Iveta MocharováIveta Mocharová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 45.04 11.00
3 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 35.90 9.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří JunekJiří Junek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 55.02 11.00
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 54.06 9.00
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.72 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.63 11.00
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 46.76 9.00
3 Dominik HorkýDominik Horký 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 45.75 8.00