Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (20. 5. 2017)

800 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 NL 1:49.82 11.00
2 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 1:55.22 9.00
3 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 1:55.48 8.00
MB Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 1:57.36
5 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:57.53 7.00
6 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 1:58.20 6.00
7 Dominik PappDominik Papp 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 1:58.98 5.00
MB Andrej MitašíkAndrej Mitašík 98 SlovakiaSlovakia 12 1:59.44
9 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 2:00.03 4.00
10 Martin RebendaMartin Rebenda 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 2:01.04 3.00
11 Serhij TkačSerhij Tkač 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:02.08 2.00
12 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:03.07 1.00
MB Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 DNF
Celkem 13 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 1:59.26 11.00
2 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 1:59.72 9.00
MB Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:04.17
4 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:04.18 8.00
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:09.98 7.00
6 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:10.20 6.00
7 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:11.43 5.00
8 František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 2:12.41 4.00
9 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11 2:14.94 3.00
10 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:15.88 2.00
11 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 12 2:16.13 1.00
Samuel KolářSamuel Kolář 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017 - 11:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:17.36 11.00
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:18.43 9.00
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:18.65 8.00
4 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:20.97 7.00
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:21.84 6.00
6 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 2:23.03 5.00
7 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 2:23.40 4.00
8 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:24.57 3.00
9 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:29.70 2.00
10 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:32.10 1.00
11 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12 2:37.14
12 Marie KostelnáMarie Kostelná 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 2:37.82
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:16.53 11.00
2 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:19.64 9.00
3 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:26.40 8.00
4 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:27.75 7.00
5 Nikol LihotzkáNikol Lihotzká 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:32.44 6.00
6 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 2:35.45 5.00
7 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 9 2:40.73 4.00
8 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 2:40.87 3.00
9 Kateřina TlolkováKateřina Tlolková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:40.89 2.00
10 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11 2:46.35 1.00
11 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12 2:47.70
MB Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:52.94
Aneta ŠevčíkováAneta Ševčíková 01 AC ProstějovAC Prostějov 13 DNS
Celkem 13 závodníků