výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha

Praha - Kotlářka (24. 5. 2017)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KristaJan Krista
ZŠ Jeseniova, P3ZŠ Jeseniova, P3
04 64.98
2 Ondřej PoledníkOndřej Poledník
ZŠ Jeseniova, P3ZŠ Jeseniova, P3
03 57.37
3 Ondřej VaňačOndřej Vaňač
Gym. Nad Kavalírkou, P5Gym. Nad Kavalírkou, P5
03 54.79
4 Jakub KudláčekJakub Kudláček
ZŠ Jeseniova, P3ZŠ Jeseniova, P3
04 54.58
5 Ondřej KřížOndřej Kříž
Gym. Nad Kavalírkou, P5Gym. Nad Kavalírkou, P5
04 53.18
6 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek
ZŠ Pošepného nám., P11ZŠ Pošepného nám., P11
04 51.78
7 Andrej FedorchakAndrej Fedorchak
ZŠ Pošepného nám., P11ZŠ Pošepného nám., P11
03 50.75
8 Matěj HruškaMatěj Hruška
ZŠ V Rybníčkách, P10ZŠ V Rybníčkách, P10
04 49.86
9 Matyáš StibůrekMatyáš Stibůrek
ZŠ Filosofská, P4ZŠ Filosofská, P4
03 49.07
10 Jan MoravaJan Morava
ZŠ Filosofská, P4ZŠ Filosofská, P4
03 48.89
11 Jiří FarkašJiří Farkaš
Gym. Nad Kavalírkou, P5Gym. Nad Kavalírkou, P5
04 48.05
12 Vilém UherVilém Uher
ZŠ Pošepného nám., P11ZŠ Pošepného nám., P11
04 47.29
13 Ondřej PelantOndřej Pelant
ZŠ Filosofská, P4ZŠ Filosofská, P4
04 45.72
14 Samuel ŠantrůčekSamuel Šantrůček
ZŠ V Rybníčkách, P10ZŠ V Rybníčkách, P10
04 42.34
Jan ZahradníčekJan Zahradníček
ZŠ V Rybníčkách, P10ZŠ V Rybníčkách, P10
03 DQ
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 24.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jolana AnderlováJolana Anderlová
ZŠ V Rybníčkách, P10ZŠ V Rybníčkách, P10
04 47.86
2 Beáta FranzbergerováBeáta Franzbergerová
ZŠ Jeseniova, P3ZŠ Jeseniova, P3
04 47.06
3 Anna Fatima VeseláAnna Fatima Veselá
Gym. Nad Kavalírkou, P5Gym. Nad Kavalírkou, P5
04 47.00
4 Veronika LaušmanováVeronika Laušmanová
Gym. Omská, P10Gym. Omská, P10
04 46.54
5 Rozálie LautnerováRozálie Lautnerová
Gym. Nad Kavalírkou, P5Gym. Nad Kavalírkou, P5
03 44.26
6 Julie DurychováJulie Durychová
ZŠ Jeseniova, P3ZŠ Jeseniova, P3
05 41.64
7 Magda RyšaváMagda Ryšavá
ZŠ Pod Marjánkou, P6ZŠ Pod Marjánkou, P6
04 41.07
8 Aneta NováAneta Nová
ZŠ V Rybníčkách, P10ZŠ V Rybníčkách, P10
03 38.59
9 Natálie StaráNatálie Stará
Gym. Omská, P10Gym. Omská, P10
04 38.36
10 Tereza NoskováTereza Nosková
ZŠ Jeseniova, P3ZŠ Jeseniova, P3
04 38.12
11 Karolína KuthanováKarolína Kuthanová
ZŠ Petřiny - jih, P6ZŠ Petřiny - jih, P6
04 38.09
12 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková
ZŠ Petřiny - jih, P6ZŠ Petřiny - jih, P6
04 37.25
13 Nikola OtáhalováNikola Otáhalová
ZŠ Petřiny - jih, P6ZŠ Petřiny - jih, P6
03 37.17
14 Julie HachulskáJulie Hachulská
Gym. Nad Kavalírkou, P5Gym. Nad Kavalírkou, P5
05 34.18
15 Anna ParoulkováAnna Paroulková
ZŠ Pod Marjánkou, P6ZŠ Pod Marjánkou, P6
04 34.16
16 Blanka JursováBlanka Jursová
ZŠ V Rybníčkách, P10ZŠ V Rybníčkách, P10
04 30.14
17 Natálie MachkováNatálie Machková
ZŠ Pod Marjánkou, P6ZŠ Pod Marjánkou, P6
05 28.96
18 Klára NěmcováKlára Němcová
Gym. Omská, P10Gym. Omská, P10
04 28.47
Celkem 18 závodníků