Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva

Bílina (20. 5. 2017)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 11.54
2 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.69
3 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 11.80
4 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 01 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 12.46
5 Lubomír BoušeLubomír Bouše 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.93
Štěpán BrukŠtěpán Bruk 01 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.41
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 11.56
3 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 12.12
4 Kryštof KačírekKryštof Kačírek 01 AK ŽatecAK Žatec 12.66
5 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.74
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VodákDavid Vodák 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.86
2 David NavrátilDavid Navrátil 01 AK MostAK Most 12.18
3 Vojtěch TarantVojtěch Tarant 01 AK BílinaAK Bílina 12.50
4 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.62
MS Petr ZemanPetr Zeman 01 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 13.15
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.40
2 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 11.41
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 11.57
4 David VodákDavid Vodák 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.73
5 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.76
6 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 11.89
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.66
2 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.23
3 Tereza DivišováTereza Divišová 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 13.86
4 Eliška NěmcováEliška Němcová 01 ASK DěčínASK Děčín 14.95
5 Natálie KučováNatálie Kučová 01 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 15.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 13.03
2 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 14.26
3 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 14.36
Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DQ
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.5.2017) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.93
2 Viktorie JandováViktorie Jandová 01 AK BílinaAK Bílina 13.73
3 Claudia PrandiClaudia Prandi 01 AK MostAK Most 13.95
4 Klára KohoutováKlára Kohoutová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.37
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 12.40
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 12.50
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.95
4 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.07
5 Tereza DivišováTereza Divišová 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 13.59
6 Viktorie JandováViktorie Jandová 01 AK BílinaAK Bílina 13.93
Celkem 6 závodníků