Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD LKAS mužů a žen

Liberec (14. 5. 2017)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.27 11.00
2 Marek ChlupMarek Chlup 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.58 9.00
3 Mario GáborMario Gábor 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.73 8.00
4 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.09 5.00
5 David StojaDavid Stoja 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.22 4.00
6 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.30 2.00
7 Adam KadlecAdam Kadlec 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.33 1.00
Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MachDominik Mach 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.95 6.00
2 Filip BělaFilip Běla 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.29 3.00
3 Jan KučeraJan Kučera 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.35
4 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.38
5 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 12.44
6 Ludvík OtradovskýLudvík Otradovský 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 14.61
Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. DNS
Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 92 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FadrhoncJan Fadrhonc 91 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.79 7.00
2 Martin BeldaMartin Belda 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.50
3 Jiří HoličJiří Holič 64 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 12.83
4 Štěpán BorlŠtěpán Borl 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.97
5 Jan MalinovskýJan Malinovský 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 13.06
6 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 13.81
Karel ŠebelkaKarel Šebelka 48 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13.10 11.00
2 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.19 2.00
3 Sára PávováSára Pávová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14.22 1.00
4 Barbora FundováBarbora Fundová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 14.37
5 Aneta UbryAneta Ubry 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14.38
Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 93 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠálkováBarbora Šálková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.74 8.00
2 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.10 5.00
3 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.15 3.00
4 Štěpánka VimmerováŠtěpánka Vimmerová 00 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 14.94
5 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.01
6 Tereza HlaváčikováTereza Hlaváčiková 02 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 15.04
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.12 9.00
2 Sára PoprováSára Poprová 02 LIAZ Jablonec BLIAZ Jablonec B 13.76 7.00
3 Tereza PeškařováTereza Peškařová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.85 6.00
4 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.11 4.00
MB Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13.09
Ema PolomskáEma Polomská 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků