Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Nové Město nad Metují (3. 6. 2017)
skok vysoký - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.05 11.00
2 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2.00 9.00
3 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.97 8.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1.73 11.00
2 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1.64 9.00
3 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1.64 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David FischerDavid Fischer 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.71 11.00
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4.41 9.00
3 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.41 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3.30 11.00
2 Margit JunkováMargit Junková 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3.30 9.00
3 Kateřina StrnadováKateřina Strnadová 84 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.00 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patryk BacharPatryk Bachar 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7.22 11.00
2 Jakub NosekJakub Nosek 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7.00 9.00
3 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.86 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna KijanAnna Kijan 90 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5.97 11.00
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.94 9.00
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.92 8.00
trojskok - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan LechnerJan Lechner 91 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.93 11.00
2 Lukas WrobelLukas Wrobel 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.23 9.00
3 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.19 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna KijanAnna Kijan 90 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.29 11.00
2 Karolína ČernáKarolína Černá 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.09 9.00
3 Tina KititiTina Kititi 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11.59 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna NečinováAnna Nečinová 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12.66 11.00
2 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.13 9.00
3 Barbora TicháBarbora Tichá 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11.82 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin StašekMartin Stašek 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 18.99 11.00
2 Tomáš KozákTomáš Kozák 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 16.71 9.00
3 Vratislav BejčekVratislav Bejček 94 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 14.83 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora TicháBarbora Tichá 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 44.83 11.00
2 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová 89 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39.15 9.00
3 Eva HummelováEva Hummelová 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 38.24 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin StašekMartin Stašek 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 58.96 11.00
2 Tomáš JirásekTomáš Jirásek 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.21 9.00
3 Tomáš JoklTomáš Jokl 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 51.50 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.28 11.00
2 Tereza SedlákováTereza Sedláková 89 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.87 9.00
3 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová 89 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 42.75 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel ČapekDaniel Čapek 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 59.58 11.00
2 Jiří CabalJiří Cabal 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.18 9.00
3 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta 78 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 51.80 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra AndrejskováPetra Andrejsková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.23 11.00
2 Simona RychnováSimona Rychnová 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 42.15 9.00
3 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 40.79 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 3.6.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří MulačJiří Mulač 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 64.76 11.00
2 Aleš KrálAleš Král 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 57.52 9.00
3 Jakub NosekJakub Nosek 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 55.86 8.00