Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Nové Město nad Metují (3. 6. 2017)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:59.43 11.00
2 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:02.71 9.00
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:04.90 8.00
4 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:06.15 7.00
5 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:07.75 5.00
6 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4:08.53 4.00
7 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:10.00 3.00
8 Marek UvizlMarek Uvizl 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:11.85 2.00
9 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:13.97 1.00
10 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:14.29
11 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:14.37
12 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:15.32
13 Jan ČelůstkaJan Čelůstka 82 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4:18.21
14 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:18.50
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:06.99 6.00
2 Michal StarýMichal Starý 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:18.93
3 Michael SchützMichael Schütz 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:19.55
4 Jakub RychlíkJakub Rychlík 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:19.58
5 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:21.08
6 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:22.29
7 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:24.89
8 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:28.07
9 Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:30.05
10 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:33.65
MB Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:06.00
MB Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:09.23
MB Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4:19.72
MB Josef ProvazníkJosef Provazník 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:36.30
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:38.42 11.00
2 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:46.50 9.00
3 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:49.15 8.00
4 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:51.87 7.00
5 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:55.95 6.00
6 Hana TrojanováHana Trojanová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:57.32 5.00
7 Taťána MetelkováTaťána Metelková 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:02.92 4.00
8 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:07.32 3.00
9 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5:17.72 2.00
10 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:19.12 1.00
11 Michaela HajdukováMichaela Hajduková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:21.92
12 Dana FickerováDana Fickerová 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:22.69
13 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:23.28
MB Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:39.47
Celkem 14 závodníků