výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Nové Město nad Metují (3. 6. 2017)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.06 11.00
2 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 49.86 9.00
3 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 50.84 7.00
4 Jan MurínJan Murín 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 50.96 6.00
5 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51.32 3.00
6 Ali HazerAli Hazer 84 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 51.81
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 50.53 8.00
2 Jan JankovičJan Jankovič 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51.03 5.00
3 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 51.23 4.00
4 Jan StenzlJan Stenzl 99 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 51.43 2.00
5 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51.94
6 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.07
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HoftaJakub Hofta 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 51.65 1.00
2 Jan HalberštátJan Halberštát 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.11
3 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 52.35
4 Miloš ŠolcMiloš Šolc 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 53.28
5 Luděk StrouhalLuděk Strouhal 84 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 54.12
Aleš FilingrAleš Filingr 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 55.99 11.00
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 57.81 9.00
3 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 58.36 8.00
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 58.50 7.00
5 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 59.07 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 58.56 6.00
2 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61.31 3.00
3 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 61.52 2.00
4 Anežka TěmínováAnežka Těmínová 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 62.23 1.00
5 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 62.40
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 61.08 4.00
2 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 62.59
3 Monika FridrichováMonika Fridrichová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 64.94
4 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 66.45
Celkem 4 závodníků