Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (3. 6. 2017)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:06.67 11.00
2 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:14.19 9.00
3 Dominik VoráčDominik Voráč 94 AC ProstějovAC Prostějov 4:20.35 8.00
4 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:21.20 7.00
5 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:23.33 6.00
6 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 AC ProstějovAC Prostějov 4:26.78 5.00
7 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:27.58 4.00
8 Vít CharvátVít Charvát 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:31.77 1.00
9 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:46.17
MB Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
MB Serhij TkačSerhij Tkač 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
MB Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:56.02
MB Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:00.82
MB Michal DžuberaMichal Džubera 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:36.51
Tomáš KřivohlávekTomáš Křivohlávek 95 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:28.69 3.00
2 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:29.78 2.00
3 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov 4:35.45
4 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:35.94
5 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:41.15
6 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:43.25
7 Roman SmolkaRoman Smolka 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:46.27
8 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:01.19
9 Viktor DudíkViktor Dudík 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5:24.55
MB Lukáš KvakLukáš Kvak 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4:28.15
Karel MituraKarel Mitura 91 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. DNS
Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva FilipiováEva Filipiová 86 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5:14.57 11.00
2 Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:23.70 9.00
3 Marie KostelnáMarie Kostelná 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5:40.12 8.00
4 Veronika HorutováVeronika Horutová 88 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5:54.14 7.00
5 Vendula PavlíkováVendula Pavlíková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6:03.19 6.00
6 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6:05.94 5.00
7 Pavlína KvasničkováPavlína Kvasničková 74 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6:26.39 4.00
8 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6:42.00 3.00
9 Renata ZmidlochováRenata Zmidlochová 75 AC ProstějovAC Prostějov 6:48.54 2.00
10 Svatava PřívětiváSvatava Přívětivá 64 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8:07.42 1.00
MB Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:40.51
MB Lucie MatějováLucie Matějová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5:48.64
Celkem 12 závodníků