Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (3. 6. 2017)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik OrálekDominik Orálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 6.68 +3.5 m/s 6.51 +1.6 m/s 11.00
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 6.21 +2.3 m/s 9.00
3 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 6.17 +1.7 m/s 8.00
4 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 6.08 +4.1 m/s 5.85 +1.6 m/s 7.00
5 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 5.63 +3.0 m/s 5.37 +1.1 m/s 6.00
6 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5.46 +2.0 m/s 5.00
7 Mateusz PasiekaMateusz Pasieka
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
99 5.43 +1.3 m/s 4.00
8 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 5.43 +1.6 m/s 3.00
9 Lukáš KvakLukáš Kvak
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 5.14 +2.5 m/s 4.76 +0.5 m/s
10 Andrzej PribulaAndrzej Pribula
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
00 4.88 +0.2 m/s 2.00
11 Vít UlehlaVít Ulehla
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 4.85 +2.4 m/s 3.39 +1.7 m/s 1.00
MB Jan ThiemelJan Thiemel
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 5.63 +1.7 m/s
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 5.62 -0.3 m/s 11.00
2 Eliška HegrováEliška Hegrová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
98 5.58 +0.7 m/s 9.00
3 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 5.37 +4.0 m/s 5.29 +1.5 m/s 8.00
4 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 5.14 +1.0 m/s 7.00
5 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 5.10 +1.0 m/s 6.00
6 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 4.83 +2.5 m/s 4.75 -0.3 m/s 5.00
7 Zita DušánkováZita Dušánková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
98 4.78 +1.6 m/s 4.00
8 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 4.76 +0.4 m/s 3.00
9 Simona KotrláSimona Kotrlá
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 4.56 +0.7 m/s 2.00
10 Denisa PrachařováDenisa Prachařová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
99 4.55 +0.9 m/s 1.00
11 Klaudie GeistováKlaudie Geistová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 4.33 +1.3 m/s
12 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 4.31 +0.5 m/s
13 Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 4.26 -0.3 m/s
14 Marie SchubertováMarie Schubertová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 4.20 +1.8 m/s
15 Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 4.09 +1.0 m/s
16 Barbora VoznicováBarbora Voznicová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 4.02 +0.5 m/s
17 Eliška HubáčkováEliška Hubáčková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 3.83 +0.7 m/s
MB Adéla LegerskáAdéla Legerská
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 4.82 +1.9 m/s
Bára HolainováBára Holainová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 NM
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 NM
Anna SzegecsováAnna Szegecsová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 NM
Celkem 21 závodníků