Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (3. 6. 2017)

trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 13.49 +3.0 m/s 13.07 +2.0 m/s 11.00
2 David BrabecDavid Brabec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 12.61 +1.8 m/s 9.00
3 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 12.10 +2.8 m/s 11.94 +0.0 m/s 8.00
4 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 11.94 +1.8 m/s 7.00
5 Jan HolecJan Holec
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
82 11.47 +1.7 m/s 6.00
6 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
94 11.14 +2.0 m/s 5.00
7 Jan MacuraJan Macura
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
89 11.02 +2.4 m/s 10.78 +1.5 m/s 4.00
MB Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 14.52 +1.6 m/s
Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 NM
Celkem 9 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.6.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
89 11.60 +1.1 m/s 11.00
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 11.35 +0.2 m/s 9.00
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 11.33 +0.3 m/s 8.00
4 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 11.29 -0.7 m/s 7.00
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 11.11 +1.3 m/s 6.00
6 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
00 10.55 +1.5 m/s 5.00
7 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 10.47 +3.3 m/s 10.28 -1.3 m/s 4.00
8 Barbora KaráskováBarbora Karásková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 10.39 +0.9 m/s 3.00
9 Simona KowalikováSimona Kowaliková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 10.29 -2.0 m/s 2.00
10 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
00 10.02 +0.5 m/s 1.00
MB Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 10.07 +1.7 m/s
Celkem 11 závodníků