Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Stará Boleslav (20. 5. 2017)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.16
2 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.17
3 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.19
4 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.42
5 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.52
6 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.96
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.28
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.47
3 Jakub NosekJakub Nosek 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.54
4 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.62
5 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.89
6 Marek ŠvecMarek Švec 97 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12.42
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.51
2 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.54
3 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.67
4 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.75
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří GerhardtJiří Gerhardt 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.79
2 Martin DostálMartin Dostál 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.89
3 Radek ZahradníkRadek Zahradník 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.08
4 Pavel PeteříkPavel Peteřík 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.30
5 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.35
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.13
2 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.55
3 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.61
4 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.77
5 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.78
6 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.91
7 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.00
Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.88
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.97
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.01
4 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.02
5 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.13
6 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.19
7 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.32
8 Milan KormaníkMilan Kormaník 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.54
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 20.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan GročekJan Groček 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.39
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.68
3 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.03
Petr OndříčekPetr Ondříček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.86
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.99
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.29
4 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.31
5 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.50
Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NovosadováJana Novosadová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.72
2 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.89
3 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.96
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.22
5 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.76
Celkem 5 závodníků

100 m - Juniorky

(so, 20.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.76
2 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.17
3 Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.78
4 Karolína RokosováKarolína Rokosová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.57
Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.00
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.08
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13.41
4 Anna VánišováAnna Vánišová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.46
5 Lucía VítováLucía Vítová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.46
6 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.63
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.46
2 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.57
3 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.96
4 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.25
5 Sandra VaverkováSandra Vaverková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.30
Jolana PšeničkováJolana Pšeničková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 20.5.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.14
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.45
3 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.16
4 Tereza ČikováTereza Čiková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.26
5 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.75
Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.75
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.47
3 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.65
4 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.05
5 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.37
6 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 24.13
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.79
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.42
3 Jan MurínJan Murín 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 23.95
Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Marek ŠvecMarek Švec 97 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. DNS
Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 20.5.2017) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.09
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.10
3 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.14
4 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.10
Tomáš BočekTomáš Boček 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.60
2 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.17
3 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.47
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.16
2 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.37
3 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.45
Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.54
2 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.67
3 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 23.87
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.39
5 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 24.79
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.05
2 Tomáš KořínekTomáš Kořínek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 25.07
3 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25.70
4 Matěj KučeraMatěj Kučera 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.72
5 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.27
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.80
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.91
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 26.72
4 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 27.76
5 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.80
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NovosadováJana Novosadová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.77
2 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.89
Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.55
2 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.41
3 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.58
Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LetováEliška Letová 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 28.04
2 Tereza BeranováTereza Beranová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.28
3 Barbora - Eva EliášováBarbora - Eva Eliášová 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 28.41
Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 26.59
2 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.66
3 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.80
4 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.90
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 26.98
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 27.07
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 27.54
3 Lucía VítováLucía Vítová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 27.57
4 Anna VánišováAnna Vánišová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.74
5 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.93
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.5.2017) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.61
2 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.40
3 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.13
4 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 29.18
5 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.27
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 20.5.2017) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 27.65
2 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.15
3 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.43
Anežka ŠrobováAnežka Šrobová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.62
2 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 48.97
3 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 49.72
4 Jan MurínJan Murín 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 50.50
5 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.17
Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 50.25
2 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.79
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 51.00
4 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 51.50
5 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.35
Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.00
2 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.48
3 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 53.75
4 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.87
Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.35
2 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.38
3 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56.60
4 Matěj KučeraMatěj Kučera 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.65
5 Petr PekařPetr Pekař 63 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 61.59
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.35
2 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.49
3 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 57.66
Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.71
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 62.24
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 62.98
4 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 63.56
Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 57.35
2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 59.12
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 60.02
4 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 62.25
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 62.61
2 Lucía VítováLucía Vítová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 62.70
3 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 63.28
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:59.20
2 Jiří ŠmídJiří Šmíd 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:28.53
3 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:28.94
Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Junioři

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:00.01
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:58.72
2 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:02.94
3 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:03.78
4 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:05.36
5 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:06.34
6 Tomáš HolmanTomáš Holman 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:10.86
7 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:11.52
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.17
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.55
3 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:20.56
4 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:21.66
5 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:31.78
6 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:38.06
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.76
2 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:35.64
3 Tereza BeranováTereza Beranová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:37.47
4 Barbora - Eva EliášováBarbora - Eva Eliášová 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:39.11
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:27.01
2 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:31.56
3 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:46.23
4 Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:46.89
5 Laura TaranuLaura Taranu 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:06.35
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš MoulisLukáš Moulis 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:19.59
2 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:24.99
3 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:26.76
4 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:30.67
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Uvizlová Martina ProcházkováUvizlová Martina Procházková 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:51.23
2 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:22.74
Celkem 2 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:00.76
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:55.15
2 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:03.37
3 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:29.91
4 Anna HorákováAnna Horáková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:52.71
Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan SkaličkaJan Skalička 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09:41.91
2 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10:04.82
Celkem 2 závodníků

5000 m - Muži

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří ŠmídJiří Šmíd 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 18:15.57
Celkem 1 závodníků

5000 m - Junioři

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj KonvalinkaMatěj Konvalinka 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 16:44.38
2 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18:35.21
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(so, 20.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16.36
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.90
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.04
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.28
4 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.14
5 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 17.44
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PodanáKateřina Podaná 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.33
2 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.03
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 17.10
4 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.83
5 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.99
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži

(so, 20.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.99
2 David LinhartDavid Linhart 89 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16.38
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 17.21
Celkem 3 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři

(so, 20.5.2017) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.35
2 Jan BalátJan Balát 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.43
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 3 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(so, 20.5.2017) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.22
2 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 18.06
3 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 18.37
Martin JanskýMartin Janský 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 43.48
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.64
3 Milan KormaníkMilan Kormaník 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.16
4 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 47.21
Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DQ
Celkem 5 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 43.83
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 44.72
3 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 49.36
4 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 49.41
5 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 51.35
6 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.21
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 52.77
2 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.01
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.23
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 59.56
Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.91) - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Jan BalátJan Balát 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 2 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.05
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.55
3 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 77.10
Celkem 3 závodníků

400 m překážek (0.76) - Juniorky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 71.81
2 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 74.31
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Muži

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bajer, Feigel, Kříž, Šepotěv Bajer, Feigel, Kříž, Šepotěv A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.65
2 Skalička,Pavlišen Skalička,Pavlišen SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 50.78
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viduna, Hartman Viduna, Hartman A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.69
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fiala, Holub, Jíra, Krakuvčík Fiala, Holub, Jíra, Krakuvčík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.32
2 Kučera, Sobotka Kučera, Sobotka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.22
Höfner, Kormaník, Martinek, Puczek Höfner, Kormaník, Martinek, Puczek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Slavíková, Novosadová Slavíková, Novosadová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Průšová, Doubková Průšová, Doubková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 51.84
2 Holubová, Kordová, Kupková, Langhansová Holubová, Kordová, Kupková, Langhansová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.08
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čurdová, Macková Čurdová, Macková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.40
2 Lorenčiková, Vánišová Lorenčiková, Vánišová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 52.15
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Muži

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Konvalinka, Skalička Konvalinka, Skalička SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3:46.31
Celkem 1 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pánek, Kučera Pánek, Kučera A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:43.11
2 Pecha, Tláskal Pecha, Tláskal AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3:46.63
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veselá, Čechová Veselá, Čechová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:53.02
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Ondřej HanušOndřej Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 1.80
2 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1.70
Vít RusVít Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
75 DNS
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.55
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 DNS
Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.90
2 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.65
3 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.65
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
94 1.80
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1.50
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
99 1.55
2 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.55
3 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
99 1.50
4 Barbora MikešováBarbora Mikešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 1.45
5 Monika PekařováMonika Pekařová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.45
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.60
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.55
3 Kateřina PodanáKateřina Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.55
4 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1.45
Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 DNS
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vít RusVít Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
75 3.40
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 DNS
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 2.50
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.40
Filip BartoněkFilip Bartoněk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 DNS
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 DNS
Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 DNS
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.00
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2.80
2 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 2.40
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 6.47
2 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.75
David LinhartDavid Linhart
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
89 NM
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.21
2 Martin DostálMartin Dostál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.52
3 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.91
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub FialaJakub Fiala
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.00
2 Vladimir KostičVladimir Kostič
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 5.83
3 Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.39
4 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
01 4.87
5 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.04
Petr KolekPetr Kolek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 DNS
Petr OndříčekPetr Ondříček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 DNS
Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 DNS
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 DNS
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 5.83
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.15
3 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5.05
4 Eliška LinhartováEliška Linhartová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
90 4.52
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda PrůšováLinda Průšová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.99
2 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.86
3 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 4.54
4 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.43
5 Karolína RokosováKarolína Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.35
6 Eliška LetováEliška Letová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
99 4.20
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.22
2 Klára StaňkováKlára Staňková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
00 4.84
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 4.77
4 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.74
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 4.60
6 Tereza ČermochováTereza Čermochová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.44
7 Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.44
8 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.39
9 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.32
10 Lucie NeradováLucie Neradová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 4.22
11 Anna HorákováAnna Horáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.22
12 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 4.10
Jolana PšeničkováJolana Pšeničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 NM
Celkem 13 závodníků

trojskok - Muži

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HanušOndřej Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 13.48
2 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 13.47
3 Milan KlosMilan Klos
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 13.20
4 David LinhartDavid Linhart
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
89 12.37
Celkem 4 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 13.10
Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 NM
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 12.90
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 11.12
Celkem 2 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárka BuranskáŠárka Buranská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 12.52
2 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 12.43
3 Eliška LinhartováEliška Linhartová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
90 10.52
Celkem 3 závodníků

trojskok - Juniorky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda PrůšováLinda Průšová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11.60
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10.58
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 10.53
2 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.36
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 12.31
2 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 11.39
3 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.85
4 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 10.11
5 Michaela DuškováMichaela Dušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 10.04
6 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 09.75
7 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 09.49
8 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 08.90
9 Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 08.83
10 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 08.22
11 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 07.64
12 Sandra VaverkováSandra Vaverková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 07.45
Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 DNS
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška LinhartováEliška Linhartová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
90 10.83
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 09.82
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10.75
2 Eliška VolencováEliška Volencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 08.76
3 Barbora MikešováBarbora Mikešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 08.21
4 Monika PekařováMonika Pekařová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 08.09
5 Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 07.07
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 14.26
2 Antonín HořejšíAntonín Hořejší
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 13.78
3 Dominik KrálDominik Král
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 12.79
4 David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 12.10
5 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 12.08
6 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.81
7 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 09.27
8 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 08.41
Tomáš PešekTomáš Pešek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 DNS
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 13.90
2 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 12.44
3 Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 10.93
4 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10.35
5 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 10.20
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 15.75
2 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 14.54
3 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 13.63
Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 DNS
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 30.00
2 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 26.53
3 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 22.10
4 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 18.90
Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 DNS
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška VolencováEliška Volencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 29.98
2 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 29.00
3 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 24.45
4 Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 15.60
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 37.11
2 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 33.05
3 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 28.77
4 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 28.48
5 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 25.72
6 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 25.15
7 Michaela DuškováMichaela Dušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 23.54
8 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 22.57
9 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 22.43
10 Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 20.84
11 Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 18.26
Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 DNS
Celkem 12 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 39.80
2 David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 33.77
3 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 32.33
4 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 32.13
5 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 20.05
6 Dan StrnadDan Strnad
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 19.12
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 39.91
2 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 37.97
3 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 31.47
4 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 31.32
5 Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 31.19
Celkem 5 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 52.50
2 Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
91 42.42
3 Tomáš PrajsnerTomáš Prajsner
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
67 34.61
4 Tomáš SchneibergTomáš Schneiberg
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
48 25.60
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 54.34
2 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 51.02
3 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 46.46
4 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 45.55
5 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 44.80
6 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 40.04
7 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 26.58
Kateřina MalečkováKateřina Malečková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 DNS
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 42.65
2 Daniela LenerováDaniela Lenerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
84 37.30
3 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 35.45
4 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 35.08
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 35.32
2 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 34.19
3 Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 30.20
4 Tereza SamkováTereza Samková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 28.67
5 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 26.82
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik KrálDominik Král
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 59.14
2 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 55.86
3 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 46.16
4 David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 43.00
5 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 29.43
6 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 20.65
Ondřej TittlOndřej Tittl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNS
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 54.00
2 Petr TomanPetr Toman
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
98 51.80
3 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 45.44
4 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 24.73
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 64.06
2 Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 63.81
3 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
95 61.26
4 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 49.82
5 Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
91 49.60
6 Tomáš PrajsnerTomáš Prajsner
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
67 32.60
7 Tomáš SchneibergTomáš Schneiberg
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
48 24.37
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 38.74
2 Eliška ČechováEliška Čechová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 35.29
3 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 32.30
4 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 31.63
5 Tereza ŠírlováTereza Šírlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 29.45
6 Michaela DuškováMichaela Dušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 29.27
7 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 29.17
8 Anna VánišováAnna Vánišová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 28.81
9 Kateřina MastnáKateřina Mastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 18.01
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
97 46.48
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 29.76
3 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 23.98
4 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 23.41
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 33.19
2 Eliška VolencováEliška Volencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 32.90
3 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 32.75
4 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 29.85
5 Barbora MikešováBarbora Mikešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 22.28
Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 DNS
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 53.01
2 Lukáš BajerLukáš Bajer
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 48.23
3 Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 42.52
4 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 38.46
5 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 38.11
6 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 36.26
7 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 30.74
8 Jakub PodanýJakub Podaný
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 28.32
9 Tomáš KořínekTomáš Kořínek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 26.43
10 Dan StrnadDan Strnad
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 25.76
Ondřej BártůOndřej Bártů
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 DNS
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít RusVít Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
75 48.48
2 Tomáš SchneibergTomáš Schneiberg
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
48 27.41
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 59.20
2 Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 49.54
3 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 48.58
4 Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 36.86
5 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 36.09
Celkem 5 závodníků