výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Stará Boleslav (20. 5. 2017)
100 m - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková 990630 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12.76
2 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 991001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.17
3 Nikola LanghansováNikola Langhansová 991130 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.78
400 m - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
400 m - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
800 m - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:59.20
2 Jiří ŠmídJiří Šmíd 840705 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:28.53
3 František DolečekFrantišek Doleček 430426 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:28.94
800 m - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr PavlišenPetr Pavlišen 990630 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:00.01
800 m - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:58.72
2 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 010911 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:02.94
3 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 011019 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:03.78
800 m - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 870213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.17
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 961015 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.55
3 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 970427 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:20.56
800 m - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika PekařováMonika Pekařová 990309 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.76
2 Kateřina DoudováKateřina Doudová 990118 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:35.64
3 Tereza BeranováTereza Beranová 990824 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:37.47
800 m - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna PerglerováAnna Perglerová 001120 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:27.01
2 Simona PelováSimona Pelová 011106 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:31.56
3 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová 010402 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:46.23
1500 m - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš MoulisLukáš Moulis 010926 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:19.59
2 Martin PechaMartin Pecha 011004 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:24.99
3 Zbyněk MalecZbyněk Malec 001117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:26.76
1500 m - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Uvizlová Martina ProcházkováUvizlová Martina Procházková 860311 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:51.23
2 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 971224 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:22.74
1500 m - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina ŠukováMartina Šuková 980420 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:00.76
1500 m - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bára PlacatkováBára Placatková 001227 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:55.15
2 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 010620 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:03.37
3 Klára StýblováKlára Stýblová 001021 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:29.91
3000 m - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan SkaličkaJan Skalička 000410 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09:41.91
2 Václav JislVáclav Jisl 000705 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10:04.82
5000 m - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří ŠmídJiří Šmíd 840705 TJ NeratoviceTJ Neratovice 18:15.57
5000 m - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj KonvalinkaMatěj Konvalinka 990302 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 16:44.38
2 Karel HevessyKarel Hevessy 981003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18:35.21
100 m překážek - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Eliška LinhartováEliška Linhartová 900831 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16.36
110 m překážek - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Petr FrolíkPetr Frolík 910717 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.99
2 David LinhartDavid Linhart 890625 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16.38
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 17.21
110 m překážek - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš MusilTomáš Musil 990315 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.35
2 Jan BalátJan Balát 981208 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.43
110 m překážek - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan BoumaJan Bouma 001130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.22
2 Martin ČechMartin Čech 010311 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 18.06
3 Jakub PodanýJakub Podaný 010327 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 18.37
300 m překážek - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jakub PodanýJakub Podaný 010327 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 43.48
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 011107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.64
3 Milan KormaníkMilan Kormaník 010307 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.16
300 m překážek - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 000117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 43.83
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 010927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 44.72
3 Kristina JánskáKristina Jánská 010317 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 49.36
400 m překážek - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 900326 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 52.77
2 Václav BarákVáclav Barák 901022 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.01
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.23
400 m překážek - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 870213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.05
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 961015 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.55
3 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 971224 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 77.10
400 m překážek - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martina ŠukováMartina Šuková 980420 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 71.81
2 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 990205 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 74.31
4 x 100 m - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Bajer, Feigel, Kříž, Šepotěv Bajer, Feigel, Kříž, Šepotěv A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.65
2 Skalička,Pavlišen Skalička,Pavlišen SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 50.78
4 x 100 m - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Viduna, Hartman Viduna, Hartman A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.69
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Fiala, Holub, Jíra, Krakuvčík Fiala, Holub, Jíra, Krakuvčík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.32
2 Kučera, Sobotka Kučera, Sobotka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.22
4 x 100 m - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
4 x 100 m - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Průšová, Doubková Průšová, Doubková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 51.84
2 Holubová, Kordová, Kupková, Langhansová Holubová, Kordová, Kupková, Langhansová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.08
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Čurdová, Macková Čurdová, Macková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.40
2 Lorenčiková, Vánišová Lorenčiková, Vánišová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 52.15
4 x 400 m - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Konvalinka, Skalička Konvalinka, Skalička SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3:46.31
4 x 400 m - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Pánek, Kučera Pánek, Kučera A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:43.11
2 Pecha, Tláskal Pecha, Tláskal AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3:46.63
4 x 400 m - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Veselá, Čechová Veselá, Čechová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:53.02