Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Stará Boleslav (20. 5. 2017)
skok vysoký - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej HanušOndřej Hanuš 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.80
2 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.70
skok vysoký - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan BalátJan Balát 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.55
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.90
2 Erik LaunaErik Launa 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.65
3 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.65
skok vysoký - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola StrachováNikola Strachová 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1.80
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.50
skok vysoký - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.55
2 Markéta BraunováMarkéta Braunová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.55
3 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1.50
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.60
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.55
3 Kateřina PodanáKateřina Podaná 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.55
skok o tyči - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít RusVít Rus 75 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.40
skok o tyči - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan BalátJan Balát 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.50
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.40
skok o tyči - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok o tyči - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.80
2 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2.40
skok daleký - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub NosekJakub Nosek 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6.47
2 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.75
skok daleký - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.21
2 Martin DostálMartin Dostál 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.52
3 Jan BalátJan Balát 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.91
skok daleký - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.00
2 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5.83
3 Ondřej KočíOndřej Kočí 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.39
skok daleký - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.83
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.15
3 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.05
skok daleký - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda PrůšováLinda Průšová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.99
2 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.86
3 Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4.54
skok daleký - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.22
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4.84
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.77
trojskok - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej HanušOndřej Hanuš 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.48
2 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.47
3 Milan KlosMilan Klos 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.20
trojskok - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.10
trojskok - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Robin MartinekRobin Martinek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.90
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.12
trojskok - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.52
2 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.43
3 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.52
trojskok - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda PrůšováLinda Průšová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.60
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.58
trojskok - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.53
2 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.36
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Allie FormánkováAllie Formánková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.31
2 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.39
3 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.85
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.83
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.82
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.75
2 Eliška VolencováEliška Volencová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.76
3 Barbora MikešováBarbora Mikešová 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.21
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan GročekJan Groček 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.26
2 Antonín HořejšíAntonín Hořejší 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.78
3 Dominik KrálDominik Král 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.79
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.90
2 Michal PauzaMichal Pauza 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.44
3 Tomáš VolenecTomáš Volenec 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.93
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.75
2 Tomáš JoklTomáš Jokl 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.54
3 Jakub NosekJakub Nosek 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.63
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.00
2 Lenka BlovskáLenka Blovská 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.53
3 Michaela BaláMichaela Balá 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.10
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška VolencováEliška Volencová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.98
2 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.00
3 Simona VavrováSimona Vavrová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.45
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Allie FormánkováAllie Formánková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.11
2 Sára BlehováSára Blehová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.05
3 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.77
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan GročekJan Groček 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.80
2 David BlechaDavid Blecha 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.77
3 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 32.33
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal PauzaMichal Pauza 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.91
2 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 37.97
3 Kryštof HartmanKryštof Hartman 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.47
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš JoklTomáš Jokl 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 52.50
2 Jakub ČížekJakub Čížek 91 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 42.42
3 Tomáš PrajsnerTomáš Prajsner 67 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 34.61
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 54.34
2 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.02
3 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.46
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka BlovskáLenka Blovská 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.65
2 Daniela LenerováDaniela Lenerová 84 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 37.30
3 Gabriela LandováGabriela Landová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 35.45
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 35.32
2 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 34.19
3 Dominika DoskočilováDominika Doskočilová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.20
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik KrálDominik Král 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 59.14
2 Karel HanušKarel Hanuš 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 55.86
3 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.16
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan BalátJan Balát 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.00
2 Petr TomanPetr Toman 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 51.80
3 Michal PauzaMichal Pauza 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.44
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 64.06
2 Petr KouckýPetr Koucký 85 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 63.81
3 Adam HolečekAdam Holeček 95 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 61.26
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Valentina WenigováValentina Wenigová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 38.74
2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 35.29
3 Veronika BlatskáVeronika Blatská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 32.30
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola MacháčkováNikola Macháčková 97 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 46.48
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.76
3 Michaela BaláMichaela Balá 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.98
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína KopalováPavlína Kopalová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.19
2 Eliška VolencováEliška Volencová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32.90
3 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32.75
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan GročekJan Groček 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.01
2 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.23
3 Ondřej KočíOndřej Kočí 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.52
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít RusVít Rus 75 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.48
2 Tomáš SchneibergTomáš Schneiberg 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 27.41
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 20.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 59.20
2 Adam LiteraAdam Litera 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.54
3 Kryštof HartmanKryštof Hartman 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.58