Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Stará Boleslav (20. 5. 2017)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.62
2 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 48.97
3 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 49.72
4 Jan MurínJan Murín 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 50.50
5 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.17
Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 50.25
2 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.79
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 51.00
4 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 51.50
5 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.35
Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.00
2 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.48
3 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 53.75
4 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.87
Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.35
2 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.38
3 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56.60
4 Matěj KučeraMatěj Kučera 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.65
5 Petr PekařPetr Pekař 63 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 61.59
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.35
2 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.49
3 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 57.66
Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.71
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 62.24
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 62.98
4 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 63.56
Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky

(so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 57.35
2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 59.12
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 60.02
4 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 62.25
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 62.61
2 Lucía VítováLucía Vítová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 62.70
3 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 63.28
Celkem 3 závodníků