Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

Kladno (21. 5. 2017)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michael ZdobinskýMichael Zdobinský
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 60.30
2 Tadeáš DrábTadeáš Dráb
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 55.43
3 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 55.05
4 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 48.43
5 Matěj ŠolcMatěj Šolc
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 46.55
6 Filip TelenskýFilip Telenský
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 45.99
7 Adam ŽiškoAdam Žiško
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 42.20
8 Jan JasanskýJan Jasanský
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 41.78
9 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 41.66
10 Jan NěmečekJan Němeček
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 41.63
11 Petr ŠvarcPetr Švarc
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 41.51
12 Alex KavalčíkAlex Kavalčík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 39.57
13 Jan ŠmejkalJan Šmejkal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 38.15
14 David MachálekDavid Machálek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 35.44
15 Dominik LevýDominik Levý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 35.12
16 Michal SvobodaMichal Svoboda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 34.87
17 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 34.45
18 František MalinaFrantišek Malina
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 34.33
19 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 33.96
20 Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 33.46
21 Ondřej ČermákOndřej Čermák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 33.41
22 Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 33.29
23 Vendelín FikarVendelín Fikar
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 31.86
24 Šimon SedláčekŠimon Sedláček
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 31.67
25 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 31.39
26 Kryštof VydraKryštof Vydra
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 28.82
27 Tobiáš ZábranskýTobiáš Zábranský
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 27.59
28 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 25.36
29 Ondřej ČurdaOndřej Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 22.17
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 51.73
2 Ela KoníčkováEla Koníčková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 48.45
3 Viktorie SrsňováViktorie Srsňová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 47.93
4 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 47.67
5 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 47.50
6 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 43.00
7 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 42.43
8 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 41.91
9 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 39.05
10 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 39.01
11 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 38.21
12 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 37.93
13 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 36.65
14 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 36.36
15 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 36.32
16 Viktorie KahounováViktorie Kahounová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 36.00
17 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 35.66
18 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 34.44
19 Nikola LuňákováNikola Luňáková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 33.37
20 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 33.03
21 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 32.77
22 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 32.56
23 Barbora KloučkováBarbora Kloučková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 31.84
24 Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 31.83
25 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 30.20
26 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 29.20
27 Aneta SmetanováAneta Smetanová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 27.15
28 Jana ZrzaváJana Zrzavá
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 25.45
29 Barbora VomastkováBarbora Vomastková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 24.01
30 Kristýna VránováKristýna Vránová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 23.93
31 Nikola LukavskáNikola Lukavská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 23.33
32 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 19.59
33 Kamila KáninskáKamila Káninská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 14.84
Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 DNS
Celkem 34 závodníků