Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

Kladno (21. 5. 2017)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michael ZdobinskýMichael Zdobinský
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 10.26
2 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 10.19
3 Jan NěmečekJan Němeček
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 09.66
4 Kryštof VydraKryštof Vydra
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 08.75
5 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 08.44
6 Tomáš SitekTomáš Sitek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 08.32
7 Matěj TyleMatěj Tyle
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 07.85
8 František SlabaFrantišek Slaba
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 07.82
9 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 07.63
10 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 07.47
11 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 06.24
12 Filip FundaFilip Funda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 06.00
13 Viktor BulantViktor Bulant
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 05.27
Lukáš LandaLukáš Landa
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 DNS
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 11.40
2 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 11.13
3 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 10.34
4 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 09.86
5 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 09.18
6 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 09.11
7 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 08.87
8 Martina TýblováMartina Týblová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 08.86
9 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 08.36
10 Pavla PařízkováPavla Pařízková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 08.30
11 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 08.00
12 Tereza JanovskáTereza Janovská
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 07.96
13 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 07.88
14 Denisa ŘípováDenisa Řípová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 07.70
15 Aneta ŠindlerováAneta Šindlerová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 07.66
16 Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 07.66
17 Tereza NaušováTereza Naušová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 07.66
18 Adéla LadomirjakováAdéla Ladomirjaková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 07.65
19 Anna SeilerováAnna Seilerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 07.53
20 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 07.47
21 Eliška ČernáEliška Černá
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
03 07.24
22 Tereza FajtováTereza Fajtová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 07.23
23 Miriam SeidlováMiriam Seidlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 06.53
Barbora HezinováBarbora Hezinová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 DNS
Celkem 24 závodníků