Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

Kladno (21. 5. 2017)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:12.78
2 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:13.06
3 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:16.68
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:29.59
5 Oliver SobotkaOliver Sobotka 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:30.67
6 Bedřich HolečekBedřich Holeček 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:34.43
7 Jakub PlevaJakub Pleva 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2:35.20
8 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:35.73
9 Tomáš KutílekTomáš Kutílek 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2:40.76
10 Erik ZárubaErik Záruba 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3:04.13
Filip BečvářFilip Bečvář 02 ŠSK SlanýŠSK Slaný DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:18.21
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:24.14
3 Richard ČesnekRichard Česnek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:30.60
4 Adam KárníkAdam Kárník 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:35.06
5 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:39.41
6 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:39.48
7 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:58.27
8 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:58.93
9 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:00.20
10 Vendelín FikarVendelín Fikar 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:13.10
Eduard ZlatuškaEduard Zlatuška 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:34.59
2 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:34.99
3 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:36.80
4 Adam ŽiškoAdam Žiško 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:38.72
5 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:42.97
6 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:44.98
7 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:45.53
8 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:46.00
9 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:46.48
10 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:52.18
11 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:54.04
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:25.22
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.14
3 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:33.24
4 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:34.61
5 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:42.11
6 Kateřina MelicharováKateřina Melicharová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:48.16
7 Markéta MikováMarkéta Miková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:57.66
Barbora SoučkováBarbora Součková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNF
Sabina KovářováSabina Kovářová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:31.04
2 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:35.41
3 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:37.36
4 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:38.82
5 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:40.30
6 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:42.37
7 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:44.68
8 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:45.87
9 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.58
10 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:51.74
11 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:01.78
Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 21.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:42.67
2 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:44.83
3 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:51.56
4 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:55.40
5 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:57.11
6 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:58.50
7 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:59.53
8 Barbora HuňkováBarbora Huňková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:00.74
9 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3:03.43
10 Barbora LíbováBarbora Líbová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:03.90
11 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:15.07
12 Anna FilipováAnna Filipová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:16.31
Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. DNS
Celkem 13 závodníků